web tasarım blog

Çubuk Web Tasarım

Çubuk Web Tasarım

Çubuk web tasarım, grafik tasarım, internet reklamları konusunda hizmet veriyoruz. İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler 2012 yılından beri web tasarım çalışması yapıyoruz. Profesyonel web tasarımı, e-ticaret sitesi tasarımı, internet reklamları, grafik tasarımı konusunda Çubuk ilçemizin hizmetindeyiz. Her şey dahil web tasarım paketimiz ile işinizi internete taşıyoruz. Tek bir paketle sürpriz ücret çıkarmadan web sitesi sahibi oluyorsunuz. Size ve ekibinize kurumsal mail adresleri veriyoruz. Kurulumunu yapıyoruz. Web sitesi yönetim paneli kullanımını da web sitenizi yaptıktan sonra size gösteriyoruz.

Web tasarımı günümüzde kişisel olarak çalışan ve firmaların olmazsa olmazlarından biri. Web sitesi ile yeni hedef kitlelere ulaşabiliyorsunuz. Web siteleri internetteki ofisinizdir. Web sitesi sahibi olarak internet ortamındaki kullanıcılara kolayca erişebilirsiniz. Sitenizi ziyaret eden kullanıcılar sizinle iletişim kurmuş olacaklar. Ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgi almak için arayacak ve müşteriniz olacaklardır. Çubuk web tasarım konusunda profesyonel olarak hizmetinizdeyiz.

Çubuk web tasarım
Çubuk web tasarım

Çubuk web tasarım,

Çubuk ilçesi büyüyen gelişen bir yapıya sahip. İlçenin köklü bir tarihi var. Yüzyıllardır insanoğluna mekan olmuş bir ilçe. İlçede bir çok işletme faaliyet gösteriyor. İşletmelerin her ilçede olduğu gibi tanıtım, web tasarım, logo çalışmalarına ihtiyacı var. Ülkemizde KOBİ’ler tanıtım konusuna henüz başlamadılar diyebileceğimiz kadar eksik durumdalar. Küçük ve orta ölçekli işletmelerin, büyük işletmelerin daima yanındayız. Sadece işletmelerin değil, evinden iş yapan kadınların, home ofis çalışanların da yanındayız. İster sosyal medyadan, ister internet üzerinden, ister fiziksel olarak ürün hizmet satın, web siteniz üzerinden satın ve daha fazla kişiye ulaşın. Hem satış hem de işinizin tanıtımı için en güçlü destekçiniz web sitesi olacaktır.

İnnova Web Tasarım olarak günümüzün teknolojilerini takip ediyoruz. Kaliteli web siteleri yapıyoruz. Güncel teknolojiler ışığında web sitesi yapıyoruz. Günümüzün en önemli internet öğesi olan SSL sertifikasını sitenize kuruyoruz. Kurumsal mail adresleri veriyoruz. Logo tasarımı yapıyoruz. Yönetim panelli web sitesi tasarımı yapıyoruz. Web sitelerin tasarımını özgün olarak yapıyoruz. Hayalinizdeki web sitesini sizin için inşaa ediyoruz. Web sitelerimiz kullanıcı dostu ve şık tasarımlardır. Mobil versiyonunda hemen ara, whatsaptan yaz butonları koyarak ziyaretçinizin size hemen ulaşmasını sağlıyoruz. Günümüzde ihtiyacınız olan tüm tasarım elemanlarını kendi alt yapımızda buluşturduk. Daha detaylı bilgi almak, fiyat sormak, örnek web sitesi görmek için 0532 683 1343 nolu hattımızı arayınız. Aşağıda paketimizin detaylarını liste halinde bulabilirsiniz.

Web tasarım detayları,

➡️ Türkçe yönetim paneli vardır, kolay kullanım sağlar.

➡️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği bulunmaktadır.

➡️ Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz.

➡️ Mobil uyumludur.

➡️ SEO uyumludur.

➡️ HTML5’tir W3C uluslararası standartlarına uygundur.

➡️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 Yıl boyunca devam eder.

➡️ Canlı destek sistemi vardır, web site chat özelliğiyle müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.

➡️ Hemen ara butonu vardır. Bu sayede mobil cihazlardan giriş yapan müşteriniz numaranızı not almak için uğraşmadan hemen sizi arayabilir.

➡️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.

➡️ Size ve ekibinize kurumsal mail adresi tanımlıyoruz.

➡️ İşletmenizin kullanımlarına uygun geliştirmelere açıktır ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek yazılımlar yapılabiliriz.

➡️ Sipariş formu özelliği vardır.

➡️ Talep formu özelliği vardır.

➡️ Harita konumuz eklenmektedir.

➡️ Web Tasarım alt yapımızın otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (6 votes)

Hakkında webtasarimci

Ayrıca Kontrol Edin

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri Web tasarım örnekleri web tasarım yaptırmayı düşündüğümüz zaman görmek istediğimiz şablonlardır. Firmalardan …