web tasarım blog

Çukurova Web Tasarım

Çukurova Web Tasarım

Çukurova Web Tasarım, Adana Çukurova web tasarım, e-ticaret sitesi tasarımı, grafik tasarım, internet reklamları, profesyonel web sitesi tasarımı konusunda hizmet veriyoruz. İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler 2012 yılından beri profesyonel web tasarım çalışmaları yapıyoruz. Web tasarım çalışmaları konusunda her şey dahil paketle çalışıyoruz. Sürpriz ücret çıkarmıyoruz. İhtiyacınız olan tüm özellikleri tek pakette sunuyoruz. Aşağıda paket özelliklerimiz detaylı bir şekilde listelenmiştir.

Çukurova Web Tasarım

Çukurova Web Tasarım denildiğinde akla ilk gelen şirketlerden biriyiz. Uzun yıllardır profesyonel web siteleri ve e-ticaret siteleri yaparak iş yerinizi internet ortamına taşıyoruz. Dillere destan Çukurovamızın emektar esnafının, girişimcisinin, üreticisinin yanındayız. Çukurova ilçesi tarımı, sanayisi, üretimi ile ülkemizin önemli ilçelerinden biri. Tüm dünyada tanınan güçlü bir ilçe. Bir çok tarım, gıda, sanayi, turizm, hizmet şirketi bu ilçede faaliyet gösteriyor.

Çalışan, üreten, işleyen tüm kadın ve erkeklerin evlerinden ve iş yerlerinden yaptığı çalışmaları destekledik. İşletmelerini büyütmeleri için gerekli stratejileri paylaştık. Bu konuda en önemli adım bir web sitesi sahibi olmaktır. Ürün ve hizmetlerinizi internet üzerinden satmaktır. Bunlar bir işletmeci için çok önemlidir. Daha fazla hedef kitleye ulaşırsınız, daha fazla kazanırsınız.

Çukurova halkımız çalışan üreten bir halk. Kadın erkek hepimizin bir faaliyeti var. Bu faaliyetlerde bazen eksik olduğumuz noktalar oluyor. Bu bizim ülkemizin genelinde var. Web tasarımın gücü çok önemli olmasına rağmen hak ettiği yeri üreticimiz tarafından görmüyor. Web tasarımı, e-ticaret sitesi tasarımı yaptıran işletmelerimiz daima kazanıyor. Web siteleri sayesinde kimseye ürünümü al demek zorunda kalmıyorsunuz. İnsanlar sizi kendiliğinden bulup sizin müşteriniz oluyor ki bu en güzeli.

Web tasarım çalışmalarımız teknik olarak bir çok özelliği bünyesinde barındırıyor. Her şey dahil bir paketle sizi sürpriz ödemelerden kurtarıyoruz. Tek paketle alan adı, hosting paketi, kurumsal mail adresleri, mail adresi kurulumu gibi web tasarımının haricindeki diğer ihtiyaçlardan kurtarıyor. Her şey dahil olarak hizmet veriyoruz. Paketimizin detayları aşağıdaki gibidir.

Web tasarım detayları,

➡️ Türkçe yönetim paneli vardır, kolay kullanım sağlar.

➡️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği bulunmaktadır.

➡️ Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz.

➡️ Mobil uyumludur.

➡️ SEO uyumludur.

➡️ HTML5’tir W3C uluslararası standartlarına uygundur.

➡️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 Yıl boyunca devam eder.

➡️ Canlı destek sistemi vardır, web site chat özelliğiyle müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.

➡️ Hemen ara butonu vardır. Bu sayede mobil cihazlardan giriş yapan müşteriniz numaranızı not almak için uğraşmadan hemen sizi arayabilir.

➡️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.

➡️ Size ve ekibinize kurumsal mail adresi tanımlıyoruz.

➡️ İşletmenizin kullanımlarına uygun geliştirmelere açıktır ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek yazılımlar yapılabiliriz.

➡️ Sipariş formu özelliği vardır.

➡️ Talep formu özelliği vardır.

➡️ Harita konumuz eklenmektedir.

➡️ Web Tasarım alt yapımızın otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

Etiketler: çukurova web tasarım, adana çukurova web site tasarım, adana çukurova profesyonel web sitesi, adana çukurova web tasarımcılar, adana çukurova web tasarımcı, adana çukurova web site tasarımcı

Rate this post

Hakkında webtasarimci

Ayrıca Kontrol Edin

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri Web tasarım örnekleri web tasarım yaptırmayı düşündüğümüz zaman görmek istediğimiz şablonlardır. Firmalardan …