Demre Web Tasarım

Demre Web Tasarım, İnnova Web Tasarım Ajansı olarak Antalya Demre’de web tasarım hizmeti veriyoruz. Denizi, yeşili, doğal güzellikleriyle eşsiz bir ilçe Demre. Demre ilçemizde oteller, tatil köyleri, turizm, taşıma, restoran gibi yüzlerce firma bulunuyor. Firmalarımıza web tasarım çalışmaları yaparak iş yerlerini internet ortamına taşıyoruz. Her şey dahil profesyonel web siteleriyle günümüzün ihtiyaçlarına uygun web tasarımları yapıyoruz. Günümüz teknolojilerine en uygun web tasarım çözümleri İnnova Web Tasarım Firmamızda.

Demre web tasarım çalışmalarımız,

Antalya ilimizin Demre ilçesi limanları, denizi, yeşili, otelleri, kafe ve restoranları, cennet gibi sokaklarıyla dünyanın her yerinden gelen ziyaretçilere ev sahipliği yapıyor. İlçemizde yüzlerce işletme bulunuyor. Taşımacılıktan, turizm ve restoranlara kadar onlarca işletme internet üzerinden gelecek olan müşterilerini bekliyor. Bu anlamda bir çok reklam çalışması yaptırıyorlar. İnternet üzerinden gelecek olan potansiyel müşteriyi bize en çok kazandıran kendi web sitelerimizdir. Web siteleri bizim internetteki ofisimizdir. Web sitemize bulunduğumuz konumu, ürün ve hizmetlerimizi detaylı bir şekilde yerleştiririz. İnternette arama yaparken ziyaretçiler bir şekilde sitemizi görürler ve bizi arayarak müşterimiz olurlar. Sizin firmanıza da aynı şekilde web tasarım çalışması yaptığımızda müşterileriniz aynı yöntemle sizi kolayca bulur.

Bizimle çalışmanızın avantajı tek pakette tüm web tasarım paketini size sunuyor olmamız. Her şey dahil bir paketle web tasarım çalışmanızı alıyorsunuz. Kazanmaya başlıyorsunuz. Her şey dahil web tasarım paketimizin detayları aşağıdaki gibidir. Okuyup aklınıza takılan bir soru olduğunda bize aşağıdaki numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Web Tasarım Paketimizin Detayları,

✔️ Türkçe yönetim panellidir.
✔️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği vardır.
✔️ İlk yıl hosting dahildir.
✔️ İlk yıl alan adı ücreti dahildir. (alan adı olmayan firmalarımız için)
✔️ Mobil uyumludur. (Cep telefonu, tablet, laptop, masa üstü bilgisayarlarda uyumlu bir şekilde açılır.)
✔️ Seo uyumludur. (Google aramalarında kolayca görüntülenmenizi destekleyen bir alt yapısı vardır.)
✔️ HTML5’tir W3C uluslararası web tasarım standartlarına uygundur.
✔️ Kurumsal mail adresleri ücretsizdir. 5 Adet (info@, [email protected] şeklinde)
✔️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 yıl boyunca devam eder.

✔️ Canlı destek sistemi vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
✔️ Hemen ara butonuyla müşterileriniz mobilden bir tıkla sizleri ararlar.
✔️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
✔️Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, Bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
✔️ Adres değişiklikleri vb durumlarda bizi arayıp yeni adresinizi bildirmeniz yeterli olacaktır ücretsiz olarak güncelleme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.
✔️ Web tasarım sözleşmesi yapıyoruz, sözleşme sayesinde web sitenizin ve web tasarım sürecini güvenceye alıyoruz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (6 votes)