Didim Web Tasarım

Didim Web Tasarım, İnnova Web Tasarım Firması olarak bizler Aydın ilimizin Didim ilçesinde web tasarım hizmeti veriyoruz. Uzun yıllardır profesyonel web tasarım çalışmaları yapıyoruz. Aydın Didim ilçesi dünyanın bir çok yerinden ziyaretçileri olan turistik bir ilçe. İlçe diyoruz ama Anadolu’daki bir çok küçük ilden daha aktif. İlçede restoranlar, oteller, kafeler, ulaşım firmaları çok fazla. Rekabet her sektörde yüksek. Bu yüksek rekabetin içinde firmaları öne çıkaran çalışmalar yapıyoruz. Firmalarımızın bir adım önde olması ve daha fazla müşteri kitlesine ulaşabilmesi için gerekli web tasarım ve reklam çalışmalarını yapıyoruz. Web tasarım internet ortamındaki ofisinizdir. Web tasarım çalışması varsa internette bir ofisiniz var demektir.

Web tasarım çalışmalarımızı her şey dahil bir paketle yapıyoruz. Web tasarım paketimizin içinde alan adı, hosting paketi, web sitesi, kurumsal mail, mail kurulumu teknik destek hizmeti bulunuyor. Tek bir paketle işletmenizin ihtiyacı olan tüm hizmeti veriyoruz.

Didim Web Tasarım Çalışmalarımız,

Aydın Didim ilçemizde uzun yıllardır web tasarım çalışmaları yapıyoruz. İlçemiz doğal güzelliği, denizi, sıcacık doğasıyla tam bir cennet. Dünyanın her yerinden gelen ziyaretçileri olan bu güzel ilçemizdeki işletmeleri dünyaya tanıtıyoruz. Bir çok işletmeye reklam ve web tasarım çalışmaları konusunda hizmet verdik. Esnafımızın iş yerini internet ortamına taşıyarak daha fazla para kazanmalarını sağladık. Ülke genelinde dört binden fazla müşteriye hizmet verdik. Bu sayı her geçen gün artıyor. Yaptığımız çalışmaların müşteri odaklı olması, müşteriye müşteri kazandırma odaklı olması sebebiyle tavsiye ediliyoruz.

Web site tasarımlarımız, mobil uyumlu, seo uyumlu, orjinal ve lisanslı tasarımlardır. Web site tasarımlarımız Türkçe yönetim panellidir. Yönetim panelli olması sayesinde site size teslim edildikten sonra sitenin yönetim paneline girip ne zaman isterseniz yeni yazı ve resim ekleyebilirsiniz. Her şey dahil web tasarım paketimiz sayesinde kurumsal mail, alan adı, hosting yenileme takibini de biz yapıyoruz. Aşağıda web tasarım çalışmalarımızın detaylarını sizler için paylaştım. Okuyup iletişim bilgilerimizinden bizleri arayabilirsiniz.

Her şey dahil web tasarım paketimizin detayları

✔️ Türkçe yönetim panellidir.
✔️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği vardır.
✔️ İlk yıl hosting dahildir.
✔️ İlk yıl alan adı ücreti dahildir. (alan adı olmayan firmalarımız için)
✔️ Mobil uyumludur. (Cep telefonu, tablet, laptop, masa üstü bilgisayarlarda uyumlu bir şekilde açılır.)
✔️ Seo uyumludur. (Google aramalarında kolayca görüntülenmenizi destekleyen bir alt yapısı vardır.)
✔️ HTML5’tir W3C uluslararası web tasarım standartlarına uygundur.
✔️ Kurumsal mail adresleri ücretsizdir. 5 Adet (info@, [email protected] şeklinde)
✔️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 yıl boyunca devam eder.

✔️ Canlı destek sistemi vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
✔️ Hemen ara butonuyla müşterileriniz mobilden bir tıkla sizleri ararlar.
✔️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
✔️Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, Bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
✔️ Adres değişiklikleri vb durumlarda bizi arayıp yeni adresinizi bildirmeniz yeterli olacaktır ücretsiz olarak güncelleme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.
✔️ Web tasarım sözleşmesi yapıyoruz, sözleşme sayesinde web sitenizin ve web tasarım sürecini güvenceye alıyoruz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (8 votes)