Diyadin Web Tasarım

Diyadin Web Tasarım, İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler Ağrı ilinin Diyadin ilçesinde web tasarım hizmeti veriyoruz. Web tasarım çalışmalarımızı her şey dahil bir paketle profesyonel olarak yapıyoruz. Alan adı, hosting paketi, kurumsal mail adresleri, teknik destek hizmeti dahil olarak yapıyoruz. Yaptığımız web siteleri SEO uyumlu ve mobil uyumludur. Web sitelerimiz kullanıcı dostudur. Sade ve şık tasarımlar yapıyoruz. Tasarımlarımızda neyin nerede durması gerektiği konusunda çok akılcı düşünüyoruz. Tasarımlarımızın mobil versiyonunda hemen ara, whatsapptan bize yazın gibi butonlar bulunuyor. Bu butonlar sayesinde mobilden siteye giren ziyaretçi numaranızı not almak zorunda kalmadan tıklayıp kolayca sizi arayabiliyor. Bu ve bunun gibi bir çok detayı sizin için düşünüyoruz.

Tek paketle tüm ihtiyaç duyduğunuz özellikleri sunuyoruz. Ağrı ilimizin Diyadin ilçesinde yıllardır firmalarımıza hizmet veriyoruz. Merkezimizden tüm Türkiye’ye hizmet veriyoruz. Günümüz koşullarında olabilecek en hesaplı tasarımı en güzel özelliklerle yapıyoruz. Bütçenizi yormadan sitenizi yapıyoruz. Sürpriz ücret çıkarmadan tek bir fiyatla tasarımı bitiriyoruz. Hesaplı web tasarım çalışmalarımızla iş yerinizi internet ortamına taşıyoruz.

Diyadin web tasarım

Diyadin web tasarım

Diyadin Web Tasarım,

Diyadin web tasarım denildiğinde akla gelen ilk firmalardan biridir İnnova Web Tasarım Ajansı. Güçlü teknik ekibimiz, devamlı kendini geliştiren grafiker ekibimizle hayalinizdeki tasarımı inşaa ediyoruz. Her geçen gün daha iyi daha güçlü, daha başarılı çalışmalar yapıyoruz. Günümüzün web tasarım teknolojilerine uygun tasarımı sizler için yapıyoruz.

Diyadin ilçemiz günümüzde büyüyen, güçlü ve gelişen bir ilçe. İl olmaya aday ilçelerden bir tanesi olan Diyadin ilçemiz bir çok firmaya ev sahipliği yapıyor. İşletmelerin günümüzde en çok web tasarım çalışmalarına ihtiyacı var. Web site tasarımı ile iş yerinizi internet ortamına taşıyoruz. Tanıdığınız tanımadığınız bir çok kişi web sitenizi görüp ziyaret ediyor. Sizi arayıp bilgi alıyor ve bir şekilde müşteriniz oluyor. Web siteleri sadece müşteri kazanmak konusunda değil adınızın duyulması konusunda da işe yarıyor. Web siteleri bir firmanın internetten görünümüdür. İnternet ortamında bir web siteniz yok ise internet ortamında firmanız yok gibidir.

Web tasarım detayları,

➡️ Türkçe yönetim paneli vardır, kolay kullanım sağlar.

➡️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği bulunmaktadır.

➡️ Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz.

➡️ Mobil uyumludur.

➡️ SEO uyumludur.

➡️ HTML5’tir W3C uluslararası standartlarına uygundur.

➡️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 Yıl boyunca devam eder.

➡️ Canlı destek sistemi vardır, web site chat özelliğiyle müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.

➡️ Hemen ara butonu vardır. Bu sayede mobil cihazlardan giriş yapan müşteriniz numaranızı not almak için uğraşmadan hemen sizi arayabilir.

➡️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.

➡️ Size ve ekibinize kurumsal mail adresi tanımlıyoruz.

➡️ İşletmenizin kullanımlarına uygun geliştirmelere açıktır ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek yazılımlar yapılabiliriz.

➡️ Sipariş formu özelliği vardır.

➡️ Talep formu özelliği vardır.

➡️ Harita konumuz eklenmektedir.

➡️ Web Tasarım alt yapımızın otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

 

5/5 - (1 vote)