Diyarbakır Web Tasarım

Diyarbakır web tasarım, grafik tasarım, e-ticaret sitesi tasarımı konusunda İnnova Web Tasarım olarak bizler 2012 yılından beri hizmet veriyoruz. Bu güne kadar bir çok sektörde bir çok firmayı web sitesi sahibi yaptık. Web siteleri internet üzerindeki ofisinizdir. Web tasarım çalışmalarımız sayesinde ürün ve hizmetlerinizi yüzlerce kişiye gösterebilirsiniz. Göstermek için vakit kaybetmeden, para harcamadan gösterirsiniz. Yaptığınız web sitesi arama motorlarında kullanıcıların karşısına çıkar ve kendiliğinden bir satış pazarlama işlemi gerçekleşmiş olur.

Web sitelerimiz günümüz teknolojilerine uygun olarak tasarlanmaktadır. Mobil uyumludur. Cep telefonu, tablet ve her türlü masa üstü bilgisayarda uyumlu bir şekilde açılır. Web sitelerimiz kullanıcı dostudur. Net ve şık bir tasarımı vardır. Göz yormaz. Web site tasarımı yaparken sizin ürün ve hizmetlerinizle ilgili resimleri grafik tasarımı yaparak web sitesine ekleriz. Sitelerimizin ana sayfası çok çekicidir. Ziyaretçiler web sitesine giriş yaptığı anda şirketinizin kalitesini görür. Web sitesi sizin internet ortamındaki yüzünüzdür. Kaliteli web sitesi kaliteli bir şirket imajı demektir. Kaliteli web sitesi sahibi olmak için irtibat numaralarımızdan bizi arayın, mobil ziyaretlerde whatsapptan yaz butonunu kullanarak bize yazabilirsiniz.

Diyarbakır Web Tasarım

Diyarbakır Web Tasarım

 

Diyarbakır web tasarım çalışmalarımız,

İnnova Web Tasarım Firması olarak bizler html, php, w3c standartlarına uygun olarak günümüz teknolojileriyle uyumlu tasarımlar yaparız. Mobil uyumlu, SEO uyumlu, orjinal ve lisanslı tasarımlar hazırlarız. Web tasarım çalışmalarımızla birlikte kurumsal mail adresleri açar kullanacağınız cep telefonu ve bilgisayarlara kurulumu yapar kullanıma hazır hale getiririz. Bunların tamamını üç gün içinde teslim eder hazırlarız. Günümüzde bu teknolojiler iş yerleri için çok önemli.

Firma sayıları arttıkça rekabet artıyor. Bu rekabette öne çıkmak isteyen firmalar internet üzerinden gelecek olan müşteri potansiyeline ulaşmak istiyor. İnternet ortamındaki müşterilere ulaşabilmek için yapılması gereken bir çok çalışma vardır. Web tasarım çalışması bunlardan bir tanesidir. İnnova Web Tasarım olarak bizler Diyarbakır ilimizde 2012 yılından beri web tasarım çalışması yapıyoruz. Diyarbakır esnafımızın iş yerlerini web tasarım çalışmalarımızla internet ortamına taşıyoruz.

Diyarbakır ilimiz her geçen gün büyüyen nüfusu, gelişen sanayisi ve ekonomisiyle rekabetçi ortama ayak uyduruyor. Yurt içinde ve yurt dışında satışlar yapan işletmeleri dünyaya açılıyor. Güneydoğu Anadolu illerimizin en büyüklerinden, kalabalık bir nüfusa sahip olan bu şehri kurumsallaşmayı, güncel teknolojileri ve profesyonel çalışmaları hak ediyor.

Web tasarım özelliklerimiz,

-Türkçe yönetim paneli vardır, kolay kullanım sağlar.
-Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği bulunmaktadır.
-Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz.
-Mobil uyumludur.
-SEO uyumludur.
-HTML5’tir W3C uluslararası standartlarına uygundur.
-Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 Yıl boyunca devam eder.
-Canlı destek sistemi vardır, web site chat özelliğiyle müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.

– Hemen ara butonu vardır. Bu sayede mobil cihazlardan giriş yapan müşteriniz numaranızı not almak için uğraşmadan hemen sizi arayabilir.

-Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.

-Size ve ekibinize kurumsal mail adresi tanımlıyoruz.

-İşletmenizin kullanımlarına uygun geliştirmelere açıktır ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek yazılımlar yapılabiliriz.

-Sipariş formu özelliği vardır.

-Talep formu özelliği vardır.

-Harita konumuz eklenmektedir.

-Web Tasarım alt yapımızın otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

 

5/5 - (15 votes)