Dodurga Web Tasarım

Dodurga Web Tasarım, İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bizler Çorum ilimizin Dodurga ilçesinde web tasarım hizmeti veriyoruz. Çorum, Dodurga ve diğer ilçelerde web tasarım, internet reklamları, grafik tasarım, e-ticaret sitesi tasarımı, dijital baskı çalışmaları yapıyoruz. Bu yazımızda web tasarım çalışmalarımızdan bahsedeceğiz.

Web tasarım çalışmalarımızı özgün olarak yapıyoruz. Her firmanın kendi hizmet alanına ve hizmet kategorisine göre uygun bir tasarım yaparak en güzel çalışmayı ortaya çıkarıyoruz. Kesinlikle hazır bir şablon kullanmıyoruz. Firmanızın ihtiyacı olan en güzel tasarımı sizinle konuşarak beğendiğiniz tarza göre yapıyoruz. Web tasarım çalışmasına başlamadan önce örnek çalışmalar gönderiyoruz.

Dodurga Web Tasarım Çalışmalarımız,

Yaptığımız web siteleri ziyaretçilerinin gözünü dolduruyor. Ziyaretçiler siteyi ziyaret ettiklerinde kurumsal bir firma olduğunuzu anlıyor ve sizinle yapacağı iş birliklerinde size henüz sizinle tanışmadan güven duyuyor. Bu durum ticarette bir adım önde olmayı sağlar. Müşteri sitenize ulaştıktan sonra gerisi size kalmıştır. Bugünün rekabetçi piyasasında web sitesi, reklam çalışmaları, dijital baskı reklamları her zaman işimize yarar. Web sitesi sahibi olmak ise bugünün koşullarında mükemmel bir tercihtir. Web tasarımı yaptırdığınızda internet ortamında kolayca çıkarsınız. Web sitesi sizin için çalışan bir pazarlamacı gibidir.

Web Tasarım Özelliklerimiz ve Paketimizin İçeriği

✔️ Türkçe yönetim panellidir.
✔️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği vardır.
✔️ İlk yıl hosting dahildir.
✔️ İlk yıl alan adı ücreti dahildir. (alan adı olmayan firmalarımız için)
✔️ Mobil uyumludur. (Cep telefonu, tablet, laptop, masa üstü bilgisayarlarda uyumlu bir şekilde açılır.)
✔️ Seo uyumludur. (Google aramalarında kolayca görüntülenmenizi destekleyen bir alt yapısı vardır.)
✔️ HTML5’tir W3C uluslararası web tasarım standartlarına uygundur.
✔️ Kurumsal mail adresleri ücretsizdir. 5 Adet (info@, [email protected] şeklinde)
✔️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 yıl boyunca devam eder.

✔️ Canlı destek sistemi vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
✔️ Hemen ara butonuyla müşterileriniz mobilden bir tıkla sizleri ararlar.
✔️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
✔️Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, Bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
✔️ Adres değişiklikleri vb durumlarda bizi arayıp yeni adresinizi bildirmeniz yeterli olacaktır ücretsiz olarak güncelleme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.
✔️ Web tasarım sözleşmesi yapıyoruz, sözleşme sayesinde web sitenizin ve web tasarım sürecini güvenceye alıyoruz.

Web Tasarım firması arıyorsanız eğer İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bizler Çorum, Dodurga web tasarım, eticaret sitesi, internet reklamları, seo çalışması, grafik tasarım çalışması, sosyal medya reklamları konusunda hizmet veriyoruz.

İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bizler Dodurga ilçesinde web tasarım hizmeti vermekteyiz. Ayrıca Çorum’da html5 tasarım, seo ve mobil uyumlu tasarım, e-ticaret tasarım hizmeti veriyoruz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (1 vote)