Döşemealtı Web Tasarım

Döşemealtı Web Tasarım, İnnova Reklam Web Tasarım Firması olarak bizler Antalya ilimizde web tasarım hizmeti veriyoruz. Antalya ilimizin Döşemealtı ilçesi cennetten bir köşe. Her gün yeni yatırımcılar, yeni turistler, yeni ziyaretçilerin geldiği gelişmiş bir ilçe. Doğal güzelliği, denizi, pilajı ile bir çok işletmeye ev sahipliği yapıyor. Bir çok işletme birçok sektörde hizmet veriyor. Sektörünüzde öne çıkmak için, rakiplerinizden bir adım önce olmak için bir çok çalışmaya ihtiyacımız var. İnnova Web Tasarım olarak bizler işletmelerimizin online ortamda önde olmaları için web tasarım, grafik tasarım ve e-ticaret sitesi tasarım çalışmalarımızla destek veriyoruz. Web tasarım çalışmalarımız her geçen artan rekabet ortamında kurumsallığınızı gösteren çalışmalardan biri. İşinizi online ortama taşıyarak internet ortamındaki hedef kitleye ulaştırıyoruz. Bugün arama motorlarında yüzlerce arama yapılmaktadır. Bu aramalarda potansiyel müşterinizin karşısına çıkmak sizi bir adım öne taşır.

Döşemealtı Web Tasarım Çalışmalarımız,

Günümüz teknolojisinde ve rekabet ortamında kağıda basılı reklam metaryellerinden daha çok online reklam alanları önem taşıyor. Web tasarım ise bir reklam çalışması değil, reklam çalışmalarının üzerine inşaa edileceği bir online ofistir. Günümüz teknolojisinde web sitesi bir zorunluluktur. Daha fazla kazanç elde etmenin yolu reklam çalışmalarından geçiyor. Reklam yapma amacınız olmasa bile bir web sitesi sahibi olmak zorundasınız. Günümüzün rekabet koşulları ve teknolojisi bunu gerektiriyor.

İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler her şey dahil web tasarım çalışmalarımızla hizmetinizdeyiz. Web tasarımlarımız yönetim panelli, orjinal ve lisanslıdır. Mobil uyumlu ve SEO uyumludur. Web tasarımlarımızla birlikte alan adı, hosting paketi, kurumsal e-mail hesabı da tanımlıyoruz. Aşağıda her şey dahil web tasarım paketimizin detaylarını bulabilirsiniz.

Web Tasarım Paketimizin Detayları,

✔️ Türkçe yönetim panellidir.
✔️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği vardır.
✔️ İlk yıl hosting dahildir.
✔️ İlk yıl alan adı ücreti dahildir. (alan adı olmayan firmalarımız için)
✔️ Mobil uyumludur. (Cep telefonu, tablet, laptop, masa üstü bilgisayarlarda uyumlu bir şekilde açılır.)
✔️ Seo uyumludur. (Google aramalarında kolayca görüntülenmenizi destekleyen bir alt yapısı vardır.)
✔️ HTML5’tir W3C uluslararası web tasarım standartlarına uygundur.
✔️ Kurumsal mail adresleri ücretsizdir. 5 Adet (info@, [email protected] şeklinde)
✔️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 yıl boyunca devam eder.

✔️ Canlı destek sistemi vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
✔️ Hemen ara butonuyla müşterileriniz mobilden bir tıkla sizleri ararlar.
✔️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
✔️Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, Bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
✔️ Adres değişiklikleri vb durumlarda bizi arayıp yeni adresinizi bildirmeniz yeterli olacaktır ücretsiz olarak güncelleme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.
✔️ Web tasarım sözleşmesi yapıyoruz, sözleşme sayesinde web sitenizin ve web tasarım sürecini güvenceye alıyoruz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (10 votes)