E-ticaret sitesi yaptırmak istiyorum

E-ticaret sitesi yaptırmak istiyorum diyorsanız en doğru yerdesiniz. Tek sefere mahsus ödemeleri, sürpriz ücret çıkarmadan verilen net fiyatları ile İnnova Web Tasarım Ajansı sizin için en doğru adres. E-ticaret sitesi konusunda yeni bir döneme girdik. Hayatımıza teknolojiyi her geçen gün daha çok dahil ettiğimiz ve nimetlerinden fazlasıyla yararlanmaya başladığımız günlerdeyiz. E-ticaret sitesi yaptırmak ürün satıcıları için artık şart oldu. Artır herkes aradığı ürün ve hizmeti güvendiği sitelerden, internetten satın alıyor. Bu büyük pazarda sizinde önemli bir payınız olmalı. Bizde bunun için varız. Profesyonel e-ticaret sitesi tasarımlarımız ile ekip olarak hizmetinizdeyiz.

e-ticaret sitesi yaptırmak istiyorum

Online pazar yeri çözümlerinde en iyi hizmeti veren firmalar artık çoğu işletmeci tarafından aranıyor. E-ticaret sitesinin en olduğunu artık bilmeyen yok. Bilen ve yaptırmak isteyen üreticiler ve satıcılar her geçen gün artıyor. E-ticaret sitesi konusunda kusursuz çalışmalarımızla ihtiyacınız olan tüm çözümleri sunuyoruz. Bir e-ticaret sitesinin olmazsa olmaz temel parçaları, alan adı, hosting paketi, SSL sertifikası, mail order sistemi ile birlikte tüm ürünleri tek paket şeklinde veriyoruz. Detaylı bilgi almak için bu numarayı (0532 683 13 43) lütfen arayın. Detayları okumak isterseniz yazıya devam edebilirsiniz.

E-ticaret sitesi yaptırmak istiyorum

E-ticaret sitesi yaptırmak istiyorum çünkü,

E-ticaret sitesi sayesinde dükkan kirası ödemeden ürünlerimi satabilirim.

E-ticaret sitesi sayesinde bir çok ürünü kolayca satabilirim.

E-ticaret sitesi sayesinde ister depomdan, istersem hiç stok tutmadan üreticinin deposundan satışımı yapabilirim.

Kargolarla indirimli fiyatlarla anlaşma yaparak ürünlerimi standart kargo ücretinden daha düşük ücretle gönderebilirim.

E-ticaret sitesi sayesinde internet ortamındaki yüzlerce kullanıcıya ulaşabilirim.

E-ticaret sitesi sayesinde müşterilerimin kredi kartlarına taksit yaparak ürünlerimi satabilirim.

E-ticaret sitesi sayesinde ürünlerimin özelliklerini ve resimlerini paylaşarak çok uzaktaki kişilere bile gösterebilirim.

E-ticaret sitesi sayesinde yurt dışına bile satış yapabilirim.

E-ticaret sitesi sayesinde kültürümüzün alışkanlıklarından biri olan pazarlıktan kurtularak ürünümü siteye koyduğum fiyattan satabilirim.

E-ticaret sitesi sayesinde tek tıkla müşteri ve satış takibi yapabilirim.

E-ticaret sitesi sayesinde devamlı müşterilerime indirim kodları ve hediye kupon kodları verebilirim.

E-ticaret sitesi sayesinde kampanyalarımı müşterilerime duyurabilirim.

E-ticaret sitesi sayesinde müşterilerimle daha sık bağ kurabilir ve onların markamı sevmesini sağlayabilirim.

Türkiye’de online satışlar ne durumda?

Geçtiğimiz yıllarda online satışlar kişisel internet kullanıcıları tarafından tam olarak keşfedilmemiş bile olsa 2020 yılı itibariyle daha fazla tanınmaya ve kullanılmaya başlandı. 2020 öncesinde her ne kadar ülkemizde güçlü ve büyük alış veriş siteleri olsa bile belli bir kitle tarafından tercih edilmekteydi. Hala e-ticaret sitelerine güvenmeyen. Bu sitelere kredi kartı bilgilerini yazmak istemeyen. Ürünlerin göründüğü gibi olmayacağını düşünenler var iken 2020 yılı itibariyle bu durum değişti.

Yaşadığımız pandemi sebebiyle evinden çıkmak istemeyen herkes neredeyse market alış verişlerini bile kapıya getirmek ister hale geldi. ABD, Kanada gibi ülkelerde pandemi öncesinde bile e-ticaret siteleri bu denli aktif kullanılırken artık ülkemiz de de e-ticaret siteleri sıklıkla kullanılmaya başlandı. Artık insanlar kime neden güvenmesi gerektiğini daha iyi biliyor. İnternet üzerinden kısa bir araştırma yaparak güvenebilecekleri siteyi hemen tanıyorlar. Sitedeki güvenlik sertifikaları, ürün yorumları, ürün açıklamaları, sitenin müşteri temsilcisine kolayca ulaşabilmeleri gibi bazı özellikleri göz önünde bulundurarak güvenip güvenmeyeceğine karar veriyor ve satın alıyor.

Ülkemizde önceki yıllara göre e-ticaret sitesi kullanıma %50 oranında arttı. Artık daha fazla ürünü internetten satın alıyoruz. Toplam ticaretin yarısı artık internet üzerinden sağlanıyor. Her geçen gün artan bu alışkanlık daha fazla işletmeye kazanç kapısı oluyor. Kredi kartı ile kolayca satın alabilmek ziyaretçilerin hoşuna gidiyor.

E-ticaret sitelerimizin teknik özellikleri nelerdir?

E-ticaret sitelerimiz kolay kullanışlı yönetim paneline sahiptir. Aşağıda yönetim panelinde görüp yönetebileceğiniz bütün detayları sizler için açıkladık. Aşağıdaki açıklamalardan farklı olarak bir talebiniz var ise onları da yazılım ekibimizle yazarak sizlere sağlıyoruz.

✔️ Yönetim panelinden giriş yaparak ürün ekle çıkar yapabilir, ürün resimleri ekleyebilirsiniz.

✔️ Daha önceden eklenmiş olan ürün resimlerini değiştirebilirsiniz.

✔️ Stok adetlerini yazabilir, stok takibini yapabilirsiniz.

✔️ Kampanya oluşturabilir, süreli indirimler yapabilirsiniz.

✔️ Kargo tanımlayabilirsiniz. Renk ve beden seçenekleri oluşturabilirsiniz.

✔️ E-ticaret sistemimizde detaylı ürün açıklamaları vardır.

✔️ Ürünlerin altında görünen ürün detayı, ürün açıklaması, taksit seçenekleri, kargo seçenekleri gibi bölümler vardır.

✔️ E-ticaret sitelerimiz ürün satışı yapan tüm firmaların kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır.

✔️ E-ticaret sisteminin ana sayfasında ürün ve hizmetlerinize göre özel grafik tasarım yaparak slaytınızı oluşturuyoruz.

✔️ E-ticaret sitelerimizde devamlı müşterilerinize indirim kodları tanımlayabilirsiniz.

✔️ Hediye çeki oluşturabilirsiniz. Örneğin 100 tl ve üzeri alışverişinizde %10 indirim sizleri bekliyor gibi mailler göndererek satışınızı arttırabilirsiniz.

Artık e-ticaret sitesinde KVKK çok önemli!

✔️ Müşterilerinizin listesini tutabilirsiniz. Müşterilerinize KVKK yani kişisel verileri koruma kanunu kapsamında mail gönderme onayı alabilirsiniz. Kanunları sizin için takip ediyor, haklarınızın korunması konusunda destek veriyoruz. Müşterilerinizin bilgilerini 3. taraf ile paylaşmadan maillerine tekrar alış veriş yapmaları için tanıtım mailleri atabilirsiniz. Bu konuda onlardan izin alan sayfalar oluşturarak sürpriz şikayetler ile karşılaşmamanızı sağlıyoruz.

✔️ E-ticaret sitesinde belli bir tutar üzerine ücretsiz kargo seçeneği belirleyebilirsiniz.

✔️ E-ticaret sitelerimizin yönetim panelinde günlük, haftalık, aylık, yıllık satış raporlarınızı takip edebilirsiniz. Müşteri listenizi görebilirsiniz.

✔️ Sipariş yönetimi yapabilirsiniz. Siparişin hazırlanma durumunu, kargoda olma durumunu, teslim durumunu yönetim panelinden değiştirebilir, bu sayede müşterinize otomatik olarak sistem tarafından mail gitmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede müşteriniz siparişin ne durumda olduğunu görür. Bu sayede siparişi ile ilgili bir işlem yapıldığını bilir ve size güveni artar. Ürünü tam olarak istediği gibi teslim aldığında sizden tekrar tekrar alışveriş yaparlar.

E-ticaret sitesi tasarımına ek olarak,

E-ticaret sitesi tasarımına ek olarak bir çok özelliği birlikte sunuyoruz. Bir çok e-ticaret şirketi aşağıdaki özellikler için sizlerden ek ücret talep ediyor biz ise tek bir pakette ihtiyacınız olan tüm parçaları sunuyoruz.

✔️ E-ticaret sistemimizde müşterileriniz ister kredi kartı ile taksitli, isterse tek çekim, isterse hesabınıza eft – havale yaparak ürün için ödeme yapabilirler.

✔️ E-ticaret sitemizde bulunan mail order sistemi sayesinde kredi kartı, banka kartı, ön ödemeli kartlar ile tek çekim ve 12 taksite kadar taksitli satış yapabilirsiniz.

✔️ E-ticaret sitelerimiz mobil uyumludur. Cep telefonları ve tabletlerde cihazın boyutuna uyumlu olarak şık bir görünümle açılırlar.

✔️ E-ticaret sitelerimiz SEO uyumludur. Ürünlerinizin arama motorlarında yayınlanması için reklam çalışması yaptırmak istediğinizde sıralamalarda yükselmenizi destekleyen bir alt yapıya sahiptir.

✔️ E-ticaret sistemimizde SSL sertifikası dediğimiz alış veriş sırasında kredi kartlarının güvenliğini sağlayan bir güvenlik koruması vardır.

✔️ E-ticaret sitelerimizi yaparken size ve ekibinize kurumsal mail adresleri veririz. Bu mailler sayesinde satis@, destek@ gibi mail hesaplarıyla müşterilerinize kurumsal mailleriniz üzerinden dönüş yapabilir, her birim için ayrı görev, ayrı bir mail verebilirsiniz.

E-ticaret sitesi yaptırmak istiyorum, diyerek sitemize gelenler çok şanslı!

İhtiyaçlarınızı çok iyi biliyoruz. İhtiyacınız olan pazar yeri çözümlerini anahtar teslim olarak hazırlıyoruz. Her yıl tekrar tekrar e-ticaret sitesi tasarım ücreti almıyoruz. Tek sefere mahsus tasarım ücreti ile ömür boyu e-ticaret sitenizi kullanabiliyorsunuz. E-ticaret hosting paketinizi geniş GB alanı ile açıyor, her yıl yenileme süresi gelince yenilenmesi konusunda sizi haberdar ediyoruz.

E-ticaret sitesi teslim edildikten sonra takibi ve yeni ürün eklenmesi, slayt oluşturulması gibi yeni grafik tasarım gerektiren işlerinizi ücreti mukabilinde yapıyoruz. Sosyal medya reklamı, SEO çalışması, Google adwords reklamları gibi ürün satışı arttıracak stratejileri yine bütçenize uygun paketlerle yapıyoruz. Ajansımız ihtiyacınız olan bütün çözümleri size sunarak en güzel kazancı elde etmenizi sağlıyor. Güçlü reklam stratejileri, müşterileri tekrar tekrar getiren şık tasarımlı e-ticaret siteleriyle yüzünüzü güldürüyoruz.

Alışveriş sitelerimiz ve İnnova Web Tasarım Ajansımız hakkında detaylı bilgileri bu yazıda size aktardım. E-ticaret yazılımı çok daha detaylı bir sistem. Sistemi kullanan herkes için çok karlı ve avantajlı bir sistem. Konu ile ilgili daha fazla bilgi için aşağıdaki irtibat numaralarından benimle irtibata geçebilirsiniz. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederim.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

Anahtar kelimeler, e-ticaret sitesi yaptırmak istiyorum, eticaret sitesi tasarımı, e-ticaret sitesi yapan firmalar, e-ticaret tasarım firmaları, e-ticaret sitesi satın al, e-ticaret sitesi yaptırmak, online alış veriş sitesi tasarımı, online alış veriş sitesi satın al,

5/5 - (19 votes)