Edirne Merkez Web Tasarım

Edirne Merkez Web Tasarım, İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bizler Edirne ilimizin Merkez ilçesinde web tasarım hizmeti veriyoruz. Web tasarım çalışmalarımız profesyonel düzeyde olup her şey dahil web tasarım formatında yapılmaktadır. Web tasarım paketlerimizde firmanızın ihtiyacı olan alan adı, hosting, kurumsal email adresi, Türkçe yönetim panelli web sitesi mevcuttur.

Web tasarımlarımız, Türkçe yönetim panellidir, orjinal ve lisanslıdır. Web tasarımlarımız seo uyumludur. Mobil uyumludur, her türlü cihazda uyumlu bir şekilde açılır. Mobil versiyonda hemen ara, whatsapptan bize yazın gibi seçenekler bulunur. Bu seçenekler sayesinde müşterileriniz sizi daha kolay ulaşır. Daha kolay ulaşılır olmanız sayesinde daha fazla müşteri potansiyeline ulaşırsınız. Müşteriniz yolda bile olsa bir tıkla sizi arar ve bilgi alır. Bu aşamadan sonra gerisi size kalmış demektir. Müşterinizle başarılı bir ticaret yaparsanız yeni müşterileri müşteriniz de getirebilir.

Edirne Merkez Web Tasarım

Edirne Merkez Web Tasarım

Edirne Merkez Web Tasarım Çalışmalarımız,

İnternet ortamında müthiş bir müşteri potansiyeli vardır.  Her şehirde işletmeler müşteri bekler. Edirne merkez esnafımızda öyle. Siz ofisinizde oturup müşteri beklerken web siteniz ve web sitenize yapılan reklam çalışmaları size hazır müşteri getirir. Her şehrin kendine göre bir müşteri potansiyeli vardır. Ürün ve hizmet arayan kişiler arama motorlarına girerek araştırma yapar. Bu araştırmalarda kişilerin karşısına çıkan firmalar web sitesi olan firmalardır. İnnova Reklam Web Tasarım Firması olarak bizler Edirne esnafımızı internet ortamındaki potansiyel müşteri ile buluşturuyoruz. İnternet siteleri sizin internetteki ofisinizdir. Müşterileriniz illaki yüz yüze gelmek zorunda bile olsa, aranmayan bir mal bile satıyor olsanız bir web sitenizin olması sizin kurumsallığınızın ispatıdır. Bu sebeple web sitesi firmalar için artık zorunlu bir hale gelmiştir.

İnnova web tasarım firması olarak web tasarım çalışmalarımızla işletmelerin yüzünü güldürüyoruz. Her şey dahil web tasarım paketimizle sürpriz ücret çıkarmadan web sitenizi yapıyoruz. Web tasarım paketimizin detaylarını aşağıda sizlerle paylaşıyorum. Web tasarım konusunda Edirne’de web sitesi yaptırmak, fiyat teklifi almak için bizi arayınız. Aşağıda web tasarım paketimizin detaylarını, web tasarım özelliklerini bulabilirsiniz.

Her şey dahil web tasarım paketimizin detayları

✔️ Türkçe yönetim panellidir.
✔️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği vardır.
✔️ İlk yıl hosting dahildir.
✔️ İlk yıl alan adı ücreti dahildir. (alan adı olmayan firmalarımız için)
✔️ Mobil uyumludur. (Cep telefonu, tablet, laptop, masa üstü bilgisayarlarda uyumlu bir şekilde açılır.)
✔️ Seo uyumludur. (Google aramalarında kolayca görüntülenmenizi destekleyen bir alt yapısı vardır.)
✔️ HTML5’tir W3C uluslararası web tasarım standartlarına uygundur.
✔️ Kurumsal mail adresleri ücretsizdir. 5 Adet (info@, [email protected] şeklinde)
✔️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 yıl boyunca devam eder.

✔️ Canlı destek sistemi vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
✔️ Hemen ara butonuyla müşterileriniz mobilden bir tıkla sizleri ararlar.
✔️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
✔️Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, Bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
✔️ Adres değişiklikleri vb durumlarda bizi arayıp yeni adresinizi bildirmeniz yeterli olacaktır ücretsiz olarak güncelleme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.
✔️ Web tasarım sözleşmesi yapıyoruz, sözleşme sayesinde web sitenizin ve web tasarım sürecini güvenceye alıyoruz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

 

5/5 - (15 votes)