Eğitim Kurumları Web Sitesi Tasarımı

Eğitim Kurumları Web Sitesi Tasarımı, Özel Okul Web Sitesi, Eğitim Kurumlarına Özel Web Sitesi, Sağlık Kolejleri web sitesi, Kolej Web siteleri, Eğitim kurumlarına özel web tasarım örnekleri, Özel okullara özel web tasarım örnekleri, Anaokulu için web sitesi, İlkokullar için web sitesi örnekleri, Ortaokullar için web sitesi örnekleri, Liseler için web sitesi örnekleri, Üniversiteler için web sitesi örnekleri, Özel okullar için web temaları, Özel okul için web sitesi örnekleri gibi sorgular yazarak web sitemize ulaşan değerli ziyaretçimiz web sitemize hoş geldiniz.

Eğitim Kurumları Web Sitesi Tasarımı

Eğitim Kurumları Web Sitesi Tasarımı

Eğitim Kurumları Web Sitesi Tasarımı Çalışmalarımız,

Merhabalar değerli ziyaretçimiz İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler eğitim kurumlarımız için web tasarım hizmeti veriyoruz. Web tasarımlarımız hem özel okul hem devlet kurumları tarafından kullanılmaya uygundur. Web tasarımlarımız özel anaokulu, özel ilkokul, özel ortaokul, özel lise, özel üniversite ve kolejler, sağlık kurumları vb eğitim kurumları tarafından kullanılmaya uygundur.

Web tasarım yaparken okulunuzun kuruluş yılı, eğitim konuları, eğitim olanakları, müfredatı, ders programları, yemekliyse yemek programı, eğitimcilerin listesi, eğitimcilerin almış olduğu eğitimlerin listesi, öğrenci veli girişi, etkinlik takvimi, mezunlar sayfası ve benzeri menüler oluşturarak sektörünüzün faaliyetlerini en aktif şekilde ziyaretçinize aktarmanızı sağlıyoruz.

İnnova Web Tasarım Ajansı, eğitim sektöründen, resmi kurumlara, resmi kurumlardan özel şirketlere kadar tamamının ihtiyacına en uygun tasarımı yaparak işletmenize en kullanışlı web tasarımı yaparak sizlere teslim eder.

Tasarımın kullanışlılığı ziyaretçilerinizin hoşuna gidecek ve sitenizi tekrar tekrar ziyaret etmek isteyecek kaynak olarak kullanacaktır. Buda sitenizin popülerliğini artıracak ve sektörünüzdeki google arama sorgularında daha sık görünmeye başlayacaksınız. Web tasarımın her aşamasında web sitesinin ziyaretçisini ve web site sahibini düşünerek tasarım yapıyoruz.

Herşey dahil web tasarımlarımız sayesinde kurumunuzun her birimine ayrı ayrı alan adınızın uzantısı üzerinden mail adresi veriyoruz. Geniş bant alanıyla dilediğiniz kadar fotoğraf, yazı ve makale eklemenizi sağlıyoruz. Tasarımlarımızı ömür boyu kullanabilirsiniz.

İnnova Web Tasarım Ajansı Herşey Dahil Web Tasarım Özellikleri,

-Türkçe yönetim panelli
-Orjinal veya Lisanslı Tasarımlar
-Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği
-Alan Adı + Hosting Dahildir,
-Mobil Uyumludur
-Seo Uyumludur
-HTML5’tir W3C Standartlarına Uygundur
-Teknik Destek Hizmetimiz Telefonla ve Uzaktan Bağlantı Yöntemiyle 1 Yıl Boyunca Devam Eder
-Canlı Destek Sistemi Vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
-Orijinal Grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
-Kurumsal Mail Hesabı Vardır,
-Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
Hemen Web Tasarım Hizmeti Almak İçin 0532 683 13 43 Nolu Hattımızı Arayın…

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (2 votes)