Elazığ Merkez Web Tasarım

İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bizler Elazığ Merkez Web Tasarım, grafik tasarım, eticaret sitesi tasarımı konusunda hizmet veriyoruz. Elazığ ilimizin tüm esnafına kurumsal web tasarım çalışmalarımızla destek veriyoruz. Bir işletmenin ihtiyacı olan alan adı, hosting paketi, Türkçe yönetim panelli web sitesi yapıyoruz. Web tasarımlarımız Türkçe yönetim panelli olmasının yanı sıra SEO uyumlu, mobil uyumlu, orjinal ve lisanslıdır. Web sitesi yaptırdıktan sonra SEO çalışması yaptırdığınızda web tasarımlarımız kolayca Google arama motorunda çıkar. Bu da sizlerin daha fazla müşteriye kolayca ulaşmanızı sağlar. Potansiyel müşteriler 7 gün 24 saat internet ortamında ürün ve hizmetlerle ilgili araştırma yaparlar. Bu araştırmalar sonucunda bir satın alma kararı verirler. Bu araştırmalar sırasında bizim web sitemizi ziyaret ettiklerinde o potansiyel müşteriler bize gelir. SEO gücü bu noktada çok önemlidir. Bunu destekleyen bir alt yapı çok önemlidir. Web tasarımlarımızın tamamı bunu destekleyen bir alt yapıya sahiptir. Dilerseniz bu kısımdan sonra bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Yazımızın devamında web tasarım çalışmalarımız ile ilgili detaylı açıklamalar yer alacaktır.

İnnova Web Tasarım 0532 683 1343

Elazığ Merkez Web Tasarım Çalışmalarımız,

Elazığ ilimiz tarihi, madenleri, turizmi, sanayi ve kültürüyle bir medeniyet şehri. Hem nüfus bakımından hemde ticareti faaliyetleri bakımından oldukça gelişmiş bir şehrimiz. Köklü ve büyük firmaların bulunduğu bir çok organize sanayi bölgesi bulunmakta. İthalat ve ihracat aktif olarak yapılmaktadır. Nüfus hareketleri ve nüfus yoğunluğu bir şehrin ticaretiyle doğru orantılıdır. Elazığ ilimiz bu anlamda potansiyeli oldukça yüksek bir şehrimizdir. Kış turizmi, tarım ve hayvancılık, sanayi konusunda birçok işletme bulunmaktadır. Bu işletmelerimizin büyümesi, gerekli hedef kitlesine kolayca ulaşması için çalışıyoruz. Bu doğrultuda yapıcak en gerekli çalışmalardan bazıları logo tasarımı, web tasarımı ve internet reklamlarıdır. İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bu çalışmaları profesyonel bir çizgide gerçekleştiriyoruz.

Web tasarımlarımız günümüz teknolojilerine uygun olarak tasarlanır. Günümüzde cep telefonuyla internet üzerinden yapılan araştırmalar çok arttı. Bu artışla beraber mobil versiyon kullanımında da yenilikler yaptık. Mobil versiyonda hemen ara butonu, whatsapp’tan yazın gibi özellikler ekledik. Müşterileriniz veya potansiyel müşterileriniz numaranızı not almadan sizi kolayca arayabiliyorlar.

Potansiyel müşterilerinize fiyat teklifi gönderebilmeniz için ve kurumsal bir iletişim için info@, muhasebe@ gibi kurumsal email adresleri veriyoruz. Bu sayede yazışmalarınız daha kurumsal bir hale geliyor. Size ve ekibinize e-mail hesapları veriyoruz. Herşey dahil web tasarım çalışmalarımız sayesinde işletmenizin ihtiyacı olan alan adı, hosting, kurumsal mail adresi gibi elementleri birleştiriyoruz. Logo tasarımınız yok ise ücreti mukabilinde logo tasarımı ve kurumsallaştırma çalışmalarınızı yapıyoruz. Sadece web tasarım çalışmamızla ilgili elemanlar ve özellikler aşağıdaki gibidir.

Her şey Dahil Web Tasarım Paketimizin Detayları

✔️ Türkçe yönetim panellidir.
✔️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği vardır.
✔️ İlk yıl hosting dahildir.
✔️ İlk yıl alan adı ücreti dahildir. (alan adı olmayan firmalarımız için)
✔️ Mobil uyumludur. (Cep telefonu, tablet, laptop, masa üstü bilgisayarlarda uyumlu bir şekilde açılır.)
✔️ Seo uyumludur. (Google aramalarında kolayca görüntülenmenizi destekleyen bir alt yapısı vardır.)
✔️ HTML5’tir W3C uluslararası web tasarım standartlarına uygundur.
✔️ Kurumsal mail adresleri ücretsizdir. 5 Adet (info@, [email protected] şeklinde)
✔️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 yıl boyunca devam eder.

✔️ Canlı destek sistemi vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
✔️ Hemen ara butonuyla müşterileriniz mobilden bir tıkla sizleri ararlar.
✔️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
✔️Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, Bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
✔️ Adres değişiklikleri vb durumlarda bizi arayıp yeni adresinizi bildirmeniz yeterli olacaktır ücretsiz olarak güncelleme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.
✔️ Web tasarım sözleşmesi yapıyoruz, sözleşme sayesinde web sitenizin ve web tasarım sürecini güvenceye alıyoruz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (10 votes)