web tasarım blog

Elmadağ Web Tasarım

Elmadağ Web Tasarım

Elmadağ web tasarım, İnnova web tasarım Ajansı olarak bizler web tasarım, e-ticaret sitesi, internet reklamları, Google Adwords reklamları, sosyal medya reklamları, grafik tasarım, domain ve hosting satın alma işlemlerinde sizlere profesyonel destek veriyoruz.  Siz de profesyonel hizmet almak için 0532 683 13 43 no’lu hattımızdan bizleri arayabilirsiniz.

 İnnova Web Tasarım Ajansı olarak Bizler 2012 yılından beri profesyonel web tasarım hizmetleri veriyoruz. Afyonkarahisar’dan Bütün Türkiye’ye web tasarım çalışmaları yapıyoruz. Küçük ve orta büyüklükteki işletmelere bugüne kadar bir çok alanda destek verdik. Şirketlerin internet konusunda ve tasarım konusunda işlerini yaptık.  Firmaların kuruluşundan ekip kurmasına, ekip kurmasından büyük bir işletme haline gelene kadar gerekli tüm çalışmayı bizler sağlıyoruz.  Logo tasarımından web sitesi tasarımı ne kadar firmanın ihtiyacı olan tüm hizmetleri başarı ile gerçekleştiriyoruz. 

Elmadağ Web Tasarım
Elmadağ Web Tasarım

Elmadağ Web Tasarım

Web sitelerimiz mobil uyumlu uyumlu orjinal ve lisanslı olarak tasarlanmaktadır. Web sitelerimizin yönetim paneli bulunmaktadır. Dilediğiniz zaman web sitesinin yönetim panelinden girip fotoğrafları değiştirebilir yeni yazı oluşturabilir yeni sayfa ekleyebilirsiniz.

 Web sitelerimiz bugün ünlü olduğu için mobil versiyonda cep telefonu boyutunda tabletten bakılırsa tablet boyutunu küçülerek kullanıcıya kullanım kolaylığı sağlar.  cep telefonu formatında hemen ara WhatsApp’tan yaz gibi butonlar koyarız.  Müşteri sitenize girdiğinde yolda bile olsa numaranızı not almak zorunda kalmadan kolayca sizi arayarak sizinle iletişime geçerler.

 Müşterinizin sizden talep olabilmesi için hep size talep formu sayfası koyarız. Müşterilerinin talep formu sayfasından form doldurarak size gönderirler mailinize anlık olarak bu puanlar düşer. Mailinize gelen iletişim bilgilerinden hemen müşterinize arayın teklifinizi verip müşterinize kazanabilirsiniz.  Bizler sadece şık tasarımlar yapmıyoruz aynı zamanda para kazanmanızı ve daha fazla hedef kitleye ulaşmanızı da önemsiyoruz.

Web tasarım detayları,

➡️ Türkçe yönetim paneli vardır, kolay kullanım sağlar.

➡️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği bulunmaktadır.

➡️ Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz.

➡️ Mobil uyumludur.

➡️ SEO uyumludur.

➡️ HTML5’tir W3C uluslararası standartlarına uygundur.

➡️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 Yıl boyunca devam eder.

➡️ Canlı destek sistemi vardır, web site chat özelliğiyle müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.

➡️ Hemen ara butonu vardır. Bu sayede mobil cihazlardan giriş yapan müşteriniz numaranızı not almak için uğraşmadan hemen sizi arayabilir.

➡️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.

➡️ Size ve ekibinize kurumsal mail adresi tanımlıyoruz.

➡️ İşletmenizin kullanımlarına uygun geliştirmelere açıktır ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek yazılımlar yapılabiliriz.

➡️ Sipariş formu özelliği vardır.

➡️ Talep formu özelliği vardır.

➡️ Harita konumuz eklenmektedir.

➡️ Web Tasarım alt yapımızın otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (12 votes)

Hakkında webtasarimci

Ayrıca Kontrol Edin

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri Web tasarım örnekleri web tasarım yaptırmayı düşündüğümüz zaman görmek istediğimiz şablonlardır. Firmalardan …