Emlak Sitesi Tasarımı

Emlak Sitesi Tasarımı, Real Estate Tema Tasarımları, Emlak Web Site Tasarımları, Emlakçılar İçin Web Tasarım, Emlak Firmalarına Özel Web Tasarım, Emlak Web Template, Emlak Web Temaları, Emlak Web Tasarım Örnekleri, Emlakçılara Web Sitesi Yapan Web Tasarım firmaları gibi sorgular yazarak web sitemize ulaşan değerli ziyaretçimiz web sitemize hoş geldiniz.

Emlak Sitesi Tasarımı

Emlak Sitesi Tasarımı

İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler emlak firmalarımıza web tasarım hizmeti veriyoruz. Emlak firmalarımız için emlak ilanlarının ihtiyaç duyduğu nitelikle özel web tasarım hizmeti veriyoruz. Web tasarımlarımız kapsamında kiralık dairenin oda özellikleri, bina özellikleri, bina yaşı, google haritasındaki görüntüsü, mahalle sokak bilgisi, bina özellikleriyle ilgili detaylı bilgiler, portföy adedi, arsalarla ilgili metrekare bilgisi, arsanın gelecekte kazandırabileceği değerlerle ilgili bilgiler, ilanlarla ilgili detaylı foto galeri sayfası, kiralık ilanlarda kiralık ilanın emlakçıdan veya sahibinden olduğu, kiralık dairenin boş veya dolu olduğu bilgileri gibi bir emlak sitesinde aranabilecek tüm teknolojik özellikler vardır.

Bu Özelliklere artı olarak canlı destek sistemi, hemen ara butonu, ilanla ilgili soru sor butonu, ilana yorum yapma özelliği, ilanı değerlendirme özelliği, ilana kaç defa bakıldığı gibi istatiksel verilerin paylaşıldığı web tasarımlar yapıyoruz. Web tasarım kapsamında emlak firmasının kurumsal bilgileri, ilanlar sayfasında tüm ilanları, ilan sorgulama panosunda detaylı sorgulama bilgileri, foto galeri bölümünde önemli ilan fotoğrafları, haberler bölümünde Türkiye emlak gündemi ile ilgili haberleri, iletişim sayfasında emlak firmasının iletişim bilgilerini, firmanın adres bilgilerini ve emlak firmasının google haritasındaki yerini detaylı olarak aktarıyoruz.

Emlakçılar İçin Web Sitesi Tasarımında En Kapsamlı Özellikler

İsteyen müşterilerimize emlak sitesine üyelik kaydı olmak isteyenleri üye kaydı açılabilecek sayfaları oluşturuyoruz. Emlak portalı tarzında site yaptırmak isteyen müşterilerimize kendisinden başka emlakçılarında aynı web sitesinin içinde ilan yayınlamasına imkan veren emlak dükkanları bölümünü tasarlıyoruz. Bir emlak firmasının ihtiyaç duyacağı en güncel teknolojilerin yanı sıra tüm tasarımlarımız mobil uyumludur, seo uyumludur, seo çalışması yaptırdığınızda ilanlarınız arama motorlarında ilk satırlarda yayınlanabilir. İsteyen emlak firmalarımıza tasarladığımız web sitenin android uygulama versiyonunu çok cüzi ücretlerle tasarlıyor ömür boyu ücretsiz olarak yayınlıyoruz. Kısacası emlak sektöründe kalıcı olmak istiyorsanız ilk başvuracağınız adres emlakçılar için İnnova Web Tasarım Ajansı’dır.

Web Tasarım Özelliklerimiz

-Türkçe yönetim panelli
-Orjinal veya Lisanslı Tasarımlar
-Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği
-Alan Adı + Hosting Dahildir,
-Mobil Uyumludur
-Seo Uyumludur
-HTML5’tir W3C Standartlarına Uygundur
-Teknik Destek Hizmetimiz Telefonla ve Uzaktan Bağlantı Yöntemiyle 1 Yıl Boyunca Devam Eder
-Canlı Destek Sistemi Vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
-Orijinal Grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
-Kurumsal Mail Hesabı Vardır,
-Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.

Hemen Emlak sitesi tasarımı yaptırmak için 0532 683 13 43 nolu hattan bizleri arayabilir, [email protected] dan bizlere yazabilirsiniz.

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (2 votes)