web tasarım blog

En İyi SEO Ajansları

En İyi SEO Ajansları

En İyi SEO Ajansları, İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bizler 2012 yılından beri SEO çalışması, internet reklamları, web tasarım, e-ticaret sitesi tasarımı, grafik tasarım çalışmaları yapıyoruz. En iyi SEO çalışması yapan ajansı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Profesyonel SEO çalışması, güler yüzlü hizmet, aktif iletişim, başarılı sonuçlar ile yüzünüzü güldürüyoruz. SEO çalışması konusunda Türkiye’nin en köklü, en eski firmalarından biriyiz. Profesyonel SEO çalışması denildiğinde, en iyi SEO ajansları denildiğinde İnnova Reklam Web Tasarım güvenilir bir isim olarak akıllara kazınmıştır. Bugün yüzlerce firmaya web tasarım ve internet reklamı yapmanın gururu içindeyiz. Sizde bizi tercih edin, rahat edin ve daha fazla kazanç elde edin. Peki neden mi? Cevabı aşağıda detaylı olarak sizlere anlatılmıştır.

Bu yazıda;

En iyi SEO ajanslarına neden ihtiyaç duyarız?

SEO nedir?

SEO çalışması nedir?

En iyi SEO Ajanslarını nasıl buluruz? 

sorularını yanıtlayacağız. Bu bilgiler ışığında bu sonu görünmeyen internet deryasında en iyi destekçiniz olan en doğru, en iyi SEO ajansını bulma şansını yakalayacaksınız.

En İyi SEO Ajansları
En İyi SEO Ajansları

En İyi SEO Ajansları

En iyi SEO ajansları, en iyi SEO uzmanı araması gün boyunca en çok yapılan aramalardan biri. Yeni kurulan şirketler, küçük ve orta büyüklükteki işletmeler, hatta büyük işletmeler daima iyi bir SEO uzmanına ihtiyaç duyarlar. SEO kelimesinin açılımını ve SEO uzmanının ne iş yaptığını aşağıda sizler için detaylı olarak açıklayacağım. Bu konu hakkında tam bir bilgi sahibi olduğunuzda kiminle çalışmak isteyeceğinize net bir şekilde karar vereceksiniz. Bu yazıdaki bilgilere sahip olduğunuzda en iyi SEO ajanslarını bulacak ve bu sektördeki en doğru uzmanı seçme şansına sahip olacaksınız. Maddi kayıp yaşamadan, zaman kaybı yaşamadan daha fazla müşteriye ulaşacak ve işinizi büyütme şansı yakalayacaksınız.

SEO Nedir?

SEO: Search Engine Optimization kelimelerinin birleşiminden oluşan İngilizce bir kısaltmadır. Türkçesi arama motoru optimizasyonudur. İlgili olan kişiler bu kelimeyi SEO çalışması terimiyle bilirler. İnternet reklamcılığı sektöründe işin adı SEO çalışmasıdır. SEO çalışması yapan teknolojik uzmana da SEO uzmanı denir. Günümüzde profesyonel SEO şirketleri bir elin parmağını geçmeyecek sayıdadır. SEO çalışması profesyonellik ve emek gerektirdiği için gerçekten bu işi yapan kişileri öyle kolay kolay bulamazsınız.

Gerçek SEO uzmanları da yapacakları iş için sizden ciddi tutarlar talep ederler. Sizi arama motorlarında ilk satırda çıkaracaklarını söyleyen kişiler gibi öyle 300 – 400 tl gibi tutarlara yaptırılacak bir iş değildir. Ciddi bir emek gerektirdiği için ciddi tutarları vardır. SEO işi yapacak kapasitedeki bir kişinin 1-2 aylık maaşını sitenizi yükseltmek için ödemeniz gerekmektedir. İşinize katkısı büyüktür. Hiç ummadığınız kadar fazla müşteri kazanırsınız. Arama motorlarında isminizi gören potansiyel müşteriler sizi ararlar. Ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgi talep eder müşteriniz olurlar.

En İyi SEO Ajansları

SEO Çalışması Nedir?

SEO çalışması yukarıda açılımını aktardığımız gibi arama motoru optimizasyonudur. Daha net ifadeyle bir web sitesinin arama motorlarına optimize edilmesidir. Bir web sitesi kurulduğu an arama motorlarında yayınlanmaz. Doğal haliyle yeni yapılmış bir web sitesi Google arama motorunda 10-15 gün sonra alan adı veya firma adı yazılarak yayınlanabilir. Müşteri kazanmak için ihtiyacımız olan şey bu değildir. Web sitemizi bizi tanıyan tanımayan herkesin bilmesini isteriz. Bu sayede bize yeni müşteriler gelir. Dolayısıyla ihtiyacımız olan şey firma adımız ile değil ürün hizmet isimleri yazıldığında arama motorlarında yayınlanmak isteriz.

Bir web sitesinin, sitenin içinde bulunan bir anahtar kelimeyle, arama motorlarında yayınlanmasına SEO çalışması nedir. Bu çalışma sayesinde firmanızı tanımayan internet kullanıcıları ürün ve hizmetlerinizi satın almak isterlerken sizin sitenizi bulurlar. Sizi arayıp müşteriniz olurlar. Yanı web siteniz SEO çalışması yapıldıktan sonra sizin için 7/24 çalışan bir pazarlamacıya dönüşür. Hem de hiç maaş almayan, sessiz ve profesyonel bir pazarlamacı olur. Siz tatildeyken, uyurken, siz yoldayken, siz yemek yerken size müşteriler bulur getirir. Müşterileri hayal kırıklığına uğratmadan en uygun dili kullanarak bağlamak, en iyi hizmeti verip onları memnun olarak göndermek size kalmış bir iş olur. İşin bu kısmını da başardığınızda artık ömür boyu sizinle çalışmak isteyen kalıcı müşterileriniz olur. Sizden tekrar tekrar ürün ve hizmet alırlar.

SEO çalışması tıklanma başına maliyet olmadan ürün ve hizmetlerinizle sınırsız tıklanma hakkıyla sitenizi yayınlar. Arama motorlarının ilk sayfasında sınırsız tıklanma hakkıyla uzun yıllar yayınlanırsınız. Aşırı rekabetçi bir sektörde çalışıyorsanız ara sıra yeniden çalışma yaptırarak sıralamanızı koruyabilirsiniz. Hiç tanımadığınız yeni müşterilere ulaşarak sizden uzun yıllar önce kurulmuş rakiplerinizi bile geride bırakırsınız.

Her web sitesine SEO çalışması yapılır mı?

Her web sitesine SEO çalışması yapılamaz. Günümüz teknolojisine uygun web sitelerine SEO çalışması yapılır. Web siteniz 5 yıldan daha eski bir kod alt yapısına sahip ise bizi 0532 683 1343 nolu hattımızdan arayın. Öncelikle size SEO uyumlu, güncel teknolojiler ışığında bir web sitesi tasarımı yapalım. Daha sonra bu web sitenize SEO çalışması yapalım.

SEO çalışması yapılabilecek siteler temiz kod alt yapısına sahip olmalı. Web siteniz mobil uyumlu olmalı. Web siteniz kullanışlı olmalı. Web siteniz gereksiz resimlerle şişirilmemiş olmalı. Profesyonel bir SEO uzmanı web sitenizi ziyaret ettiği anda o web sitenize SEO çalışması yapılıp yapılmayacağını iyi bilir. Bazı parçaları açılmayan web sitelerine SEO çalışması yapılmaz. Mobil uyumlu olmayan web sitelerine SEO çalışması yapılmaz. Bu bilgiler günümüz teknolojileri için geçerlidir. Bundan on yıl önceki SEO çalışması kriterleri bu günkünden çok farklıydı. Teknoloji canlıdır, değişen bir yapısı vardır. Gelişen teknolojiler ışığında yeni SEO kriterleri ortaya çıkar. Profesyonel SEO uzmanı bunları takip ederek güncel bilgiler ışığında çalışır. Profesyonel SEO hizmeti almak, referans işleri görmek için bizi 0532 683 1343 nolu hattımızdan arayınız.

En iyi SEO Ajanslarını nasıl buluruz?

En iyi SEO Ajansı referans çalışma gösterebilen bir ajanstır. Kurulduğu yıl, kendi web sitesinin Google aramalarındaki otoritesi önemlidir. Sizden önce yaptığı işleri mutlaka görmek isteyin. Hangi firmaları arama motorlarında yükselttiğini görün. İkna olmazsanız o firmaların sahiplerini bir bir arayıp konuşun. SEO uzmanınızın yapmış olduğu web sitesi örnekleri olup olmadığını isteyin.

İyi bir SEO uzmanı aynı zamanda iyi bir web tasarımcıdır. Ben web tasarım yapmayı bilmiyorum ama iyi SEO çalışması yapıyorum diyenlere kesinlikle güvenmeyin. Çünkü web sitesi tasarımı ne kadar kod bilgisi gerektiriyorsa, SEO çalışması da en az o kadar kod bilgisi gerektirir. SEO ajansı size yaptığı web siteleri gösteremiyorsa kesinlikle uzak durun. İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak 2012 yılından beri onlarca firmaya web sitesi ve SEO çalışması yaptık. Hiçbir firmamızı mağdur etmedik. Yüzde yüz birinci sayfa garantisi vererek daima ilk satırlarda konumlanmasını sağladık.

En iyi SEO ajansı seçerken sadece kendi web sitesini SEO ile ilgili kelimelerle ilk sayfaya çıkarmış olanlara da hemen güvenmeyin. Bazı SEO uzmanları kendi web sitesini ilgili kelimelerle yükseltip müşterilerinin sitelerini umursamıyorlar. Kısa sürede zengin olma hayaliyle aynı anda bir çok projeye başlayıp hepsiyle yüzeysel olarak ilgilenip bırakabiliyorlar. Sizin şikayetçi olmamanızı sağlayacak kadar kısa bir rapor gönderip sonuçlarınızı umursamayanlar olabilir. Bu tarz aşırı kurumsal ve SEO konusunda sert bir konum almış ajanslara da dikkat etmenizi öneririm. Sizin için en güvenilir ispat yayınlamış web siteleridir. Referans anahtar kelime ve referans web sitesi istediğinizde SEO ajansının profesyonel olup olmadığı ortaya çıkacaktır.

En iyi SEO Ajansları Listesi

En iyi SEO ajansları listesi ülkemizdeki diğer mesleklerdeki en iyiler listesi kadar uzun değil. Yukarıda ifade ettiğim gibi en iyi seo ajansları sayısı bir elin on parmağını geçmeyecek kadar azdır. SEO çalışması yorucu, emek gerektiren, bilgi gerektiren, efor gerektiren bir iş olduğu için herkes tarafından yapılamaz. SEO uzmanının bilgi seviyesine ulaşan kişiler ya kendi işini kurup kendi işine SEO çalışması yaparlar, ya da ciddi fiyatlara çalışırlar. Biz bu işi iyi bilip bu işi ciddi fiyatlara yapan taraftayız. Bir eğitim hayatımızdan bu yana teknoloji alanında eğitim almış ve bu işe gönül vermiş bir ekibiz. Bu sebeple bizi güvenerek tercih edebilirsiniz. Profesyonel SEO çalışması için 0532 683 1343 nolu hattan bizi arayabilirsiniz.

En İyi SEO Ajansları

  1. İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı
  2. SEO Hocası
  3. Ayhan Karaman
  4. seocu
  5. crmmedya
  6. seopak
  7. moradam
  8. mobitek
  9. zeo

şeklinde sıralamak mümkündür. Teklifinizi yapılacak işleri detaylandırarak alın. Size sunulan fiyat teklifinin içinde nelerin bulunduğunu sorun. Fiyata dahil olan ve olmayan hizmetleri de sorun. Referans anahtar kelimeler isteyerek kiminle çalışmanız gerektiğinden emin olun. Doğru SEO ajansını bulduğunuzda ödediğiniz ücreti ilk 6 ay içinde geri alırsınız. Sonraki yıllarda kazanacağınız paralar cebinize kalır.

Makul fiyatlarla, profesyonel SEO çalışması yaptırmak için 0532 683 1343 nolu hattımızı arayın. Referans firmaların web sitelerini, referans anahtar kelimeleri size gösterelim. Fiyat bilgisi verip fiyata dahil olan hizmetleri detaylı olarak size aktaralım. Önce bulunduğunuz şehre daha sonra ulusal düzeyde tanıtımınızı yapalım.

İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak 2012 yılından beri web tasarım, grafik tasarım, SEO çalışması, internet reklamları, sosyal medya reklamları, logo tasarım çalışması yapıyoruz. İşletmenizin kuruluşundan gelişip büyümesine, büyümesinden ulusal seviyeye ulaşmasına kadar yanınızdayız.

Aşağıdaki linklere tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (7 votes)

Hakkında webtasarimci

Ayrıca Kontrol Edin

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri Web tasarım örnekleri web tasarım yaptırmayı düşündüğümüz zaman görmek istediğimiz şablonlardır. Firmalardan …