web tasarım blog

En İyi SEO Firmaları

En İyi SEO Firmaları

En İyi SEO Firmaları, en iyi, en başarılı seo firmasını arayan değerli ziyaretçimiz web sitemize hoş geldiniz. İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bizler internet reklam hizmetleri ve web tasarım konusunda sizler için profesyonel çalışmalar yapıyoruz. İnternet reklamlarının en profesyonel çalışması seo çalışmasıdır. Seo çalışması, web tasarım yapmayı, internet reklamı yapmayı, günümüz teknolojilerini takip etmeyi gerektiren ciddi bir iştir.

Seo çalışması sayesinde gün boyunca Google arama motoru üzerinde arama yapan kullanıcılar web sitenizi ziyaret ederler. Ürün ve hizmetlerinize bakarlar. Sizi arayarak müşteriniz yada potansiyel müşteriniz olurlar. Bu aşamaya gelmiş bir web sitesi bir firma için hayati derecede önemlidir. Firmayı ayakta tutan güçtür. Firmaya kendiliğinden müşteri kazandıran bir pazarlamacı gibidir. Maaş, sgk, yemek ve yol masrafı istemeyen bir pazarlamacı. Asla hata yapmaz, asla uyumaz ve yorulmaz.

En İyi SEO Firmaları
En İyi SEO Firmaları

En İyi SEO Firmaları

En iyi seo firmaları müşterilerine seo çalışması öncesinde vaat ettiklerini seo çalışması sürecinde gerçekleştirendir. Seo uzmanı iyi bir web tasarımcı, iyi bir sosyal medya kullanıcısı, iyi bir metin yazarı, iyi bir teknoloji yazarıdır. İyi bir seo uzmanı temel photoshop programı, resim düzenleme programını kullanmayı bilir. En iyi seo firmaları profesyonel seo uzmanlarını bünyesinde barındıran firmalardır.

En İyi SEO Firması

Müşterisine seo çalışması yapmadan önce vaat ettiği anahtar kelimeleri süreci tamamlarken kullandı mı? Örneğin, Ankara rent a car firması gibi bir anahtar kelime vaat edip gerçekten Ankara rent a car firması gibi bir anahtar kelime de yayınladı mı? Genellikle amatör seo uzmanları Ankara rent a car firması kelimesinde yayınlayacağız deyip Ankara Altındağ genelinde rent a car firması gibi bir anahtar kelime ile aşağıdaki satırlarda bir yerlerde şans eseri yayınlayarak size bunu örnek gösterir. Böyle bir örneği kabul etmeyin, öyle 4-5 kelimeden oluşan bir anahtar kelimeyi kimse arama yaparken yazmaz. En azından ürün hizmet arayışı esnasında bu anahtar kelime yazılmaz.

Anahtar kelimeler profesyonelliğin işaretidir,

Seo uzmanının profesyonelliği örnek gösterdiği anahtar kelimeden belli olur. Kısa anahtar kelimeleri örnek gösterir. Referans olan müşterisi ile sizi konuşmaya kendisi yönlendirir. İyi bir resim ve grafik tasarımcısıdır. İyi bir metin yazarıdır. İyi bir makale yazarıdır. Teknolojiyi ve sosyal medyayı sıkı takip eder. Web tasarım yapmayı bilir, web tasarım yapmıyorum ama seo çalışması yapıyorum diyen bir seo firması seo firması değil seoculuk oynama firmasıdır. Dikkatli olmalısınız bu tip firmalar paranızı alır ve tekrar ulaşamazsınız.

Bu kısım çok önemli,

Bir seo firmasına iyi diyebilmemiz için en önemli kriter yaptığı işlerdir. Daha önceden yapmış olduğu örnek seo çalışmaları var mı? Referansları sağlam mı? Bugüne kadar lokal bazlı ve ulusal bazlı seo çalışmalarında başarılı olmuş mu? Referans olarak gösterdiği firmaları aramanızı tavsiye ediyorlar mı, referans firmalarla iletişime geçtiniz mi? En net ifadeyle bir firma açısından en iyi seo firması bu şekilde belli olur.

Daha farklı bir açıdan bakacak olursak şunları da düşünmeliyiz. En iyi seo firmaları sadece kendilerini seo yazınca arama motorlarında yayınlayan firmalar değildir. Firma kendi web sitesini seo kelimesi yazıldığında yayınlamış olabilir ama ücret ödeyen müşterileri için de bu özveriyi gösteriyor mu? Sitesinde referans olarak yazdığı işletmeleri gerçekten tanıyor ve onlar için çalıştı mı? Bu soruları mutlaka seo firmasına sorun.

Bu soruların mantıklı ve doğru yanıtlarını aldıysanız durmayın çalışın.

İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bizler profesyonel seo çalışmalarımızla bu sorulara verilecek en doğru yanıtları veriyoruz ve seo çalışması yaptığımız işletmelerimizle sizleri konuşturuyoruz.

 

İnnova Ajans Seo Çalışmalarımız ve Paketlerimiz,

İnnova Ajans olarak bizler seo paketlerimizi lokal ve ulusal bazlı olarak gruplandırdık. Yeni kurulan işletmelerin lokal seo çalışması yaptırmasını tavsiye ediyoruz. Lokal seo çalışmasını yaptığımız işletmelerimize de ulusal bazlı seo çalışmasını tavsiye ediyoruz. Lokal seo ve ulusal seo çalışmasını öncelikle açıklayalım.

Lokal (Bölgesel) Seo

Lokal (Bölgesel) Seo: İşletmenin bulunduğu bölgeye hakim olabilmesi için yapılan çalışmadır. Kendi bulunduğu il sınırları veya bölge sınırları içinde gösterilecek şekilde Google’da yayınlanır. İşletme yeni kurulduğunda veya ilk defa seo çalışması yapmaya başladığında bu paketi tavsiye ediyoruz. Bu paketin bütçesi ulusal seo paketlerine göre daha hesaplıdır. Etkisini hızlı gösterir ve öncelikle bölgenize hakim konuma getirir. Oluşturulan anahtar kelimelerin başında il ilçe ismi yazabilir. Anahtar kelimeler 3-4 kelimeden oluşan anahtar kelimeler olabilir. Anahtar kelimeler 4 den daha uzun olamaz.

Ulusal (Genel) Seo

Ulusal (Genel) Seo: Ülke genelinde gösterimde olan ve ülke genelindeki sorgulara hakim konuma getiren seo çalışmasıdır. Fiyatı yüksek gelebilir belki ama işletmeyi zirveye taşır. Kurumsal bir firma iken jenerik bir markaya dönüşebilirsiniz. Bu sebeple önemli bir çalışmadır. Anahtar kelimeler tek kelime yada iki üç kelimeden oluşur. Üç, dört kelimeden daha fazla olmaz. Anahtar kelimelerin başında il ilçe adı yazmaz. Doğrudan yayınlanmak istenen anahtar kelimeler bulunur. Ürün hizmet konusuna il ilçe bazı eklenmez. Genellikle bölgesel seonun gücünü gören işletmelerimiz bu seo paketlerini kendisi tercih ediyorlar.

 

Seo Paketlerimiz,

Lokal (Bölgesel) Seo Paketlerimiz;

Mini Paket: 7-10 anahtar kelimeden oluşur, lokal bazlıdır. Seo sözleşmesi yapılır. Sözleşmenin içine anahtar kelimeler yazılır. Ortalama otuz gün içinde sonuç almaya başlanır. Çalışmamız altı ay boyunca devam eder, siz karşılığını ilk aylarda almaya başlarsınız. Her ay seo çalışmasına dair neler yapıldığı ile ilgili size rapor verilir. Makale yazılır, tanıtım yazıları hazırlanır, gerekli resim ve grafik düzenlemeleri yapılır. Sosyal medya desteği vardır.

Midi Paket: 10-15 anahtar kelimeden oluşur, lokal bazlıdır. Seo sözleşmesi yapılır. Sözleşmenin içine anahtar kelimeler yazılır. Ortalama otuz gün içinde sonuç almaya başlanır. Çalışmamız altı ay boyunca devam eder, siz karşılığını ilk aylarda almaya başlarsınız. Her ay seo çalışmasına dair neler yapıldığı ile ilgili size rapor verilir. Makale yazılır, tanıtım yazıları hazırlanır, gerekli resim ve grafik düzenlemeleri yapılır. Sosyal medya desteği vardır.

Ulusal (Genel) Seo Paketlerimiz,

Gold Paket: 7-10 anahtar kelimeden oluşur, ulusal bazlıdır. Seo sözleşmesi yapılır. Sözleşmenin içine anahtar kelimeler yazılır. Ortalama otuz gün içinde sonuç almaya başlanır. Çalışmamız altı ay boyunca devam eder, siz karşılığını ilk aylarda almaya başlarsınız. Her ay seo çalışmasına dair neler yapıldığı ile ilgili size rapor verilir. Makale yazılır, tanıtım yazıları hazırlanır, gerekli resim ve grafik düzenlemeleri yapılır. Sosyal medya desteği vardır. Anahtar kelimelerde il ilçe isimleri yazmaz. Doğrudan ürün ve hizmetlerinizle ilgili anahtar kelimelerde yayınlanırsınız. Bölgeden ziyade ulusala hakim olmaya çabalanır bu pakette.

Jenerik Markalaşma Paketi: İşletmenizi ziyarete geliriz, ilgili ekibinizle toplantı yaparız. Gerekli olan tüm anahtar kelimeler masaya yatırılır. Anahtar kelime listesi oluşturulur, ulusal bazlıdır. Seo sözleşmesi yapılır. Sözleşmenin içine anahtar kelimeler yazılır. Ortalama altmış gün içinde sonuç almaya başlanır. Çalışmamız en az on iki ay boyunca devam eder, siz karşılığını ilk aylarda almaya başlarsınız.

Her ay seo çalışmasına dair neler yapıldığı ile ilgili size rapor verilir. Makale yazılır, tanıtım yazıları hazırlanır, gerekli resim ve grafik düzenlemeleri yapılır. Sosyal medya desteği vardır. Anahtar kelimelerde il ilçe isimleri yazmaz. Doğrudan ürün ve hizmetlerinizle ilgili anahtar kelimelerde siteniz yayınlanır. Ulusal düzeyde yayınlarız. Ülke genelinde ürün hizmet kategorinize hakim olur ve arama motorlarındaki ilgili sorgularda siteniz yayınlanır. Bütçesini gözünüzde büyütmediğiniz sürece ödediğiniz ücretin karşılığını daha ilk aylarda almaya başladığınız bir çalışmadır.

İnnova SEO Ekibi Telefon: 0532 683 1343

En iyi seo firmalarını arayarak sitemize gelen değerli ziyaretçimiz tüm seo paketlerimiz, işleyişimiz ve referanslarımız için aşağıdaki irtibat numaralarından, sitemizin destek bölümünden bize ulaşıp konu ile ilgili lütfen aklınıza takılan tüm soruları sorun. Sizleri zirveye taşımak için bekliyoruz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (18 votes)

Hakkında webtasarimci

Ayrıca Kontrol Edin

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri Web tasarım örnekleri web tasarım yaptırmayı düşündüğümüz zaman görmek istediğimiz şablonlardır. Firmalardan …