Eticaret Tasarımında Muhteşem Bir Kampanya Yapıyoruz.

İnnova Ajans olarak bizler Herşey dahil eticaret sistemimize çılgınca bir hizmet ekledik, Eticaret Tasarımında Kampanya yapıyoruz. Eticaret sitenizi tasarlıyoruz, eticaret sitenizin android ve ios versiyonunu Google Play Store ve Apple Store ortamında paylaşarak uluslar arası ziyarete açıyoruz.

E-ticaret Sistemimizin Özellikleri Aşağıdaki Gibidir,

Türkçe Yönetim Paneli
5 Kurumsal Mail Hesabı
Sınırsız Ürün Ekleme Özelliği
Sınırsız Sayfa Ekleme Özelliği
Renk Beden Seçim Özelliği
Ürün Stok Kodu Tanımlama
İndirim Kuponu Tanımlama
Sınırsız Sunucu Özelliği
Canlı Destek Sistemi
Renkli Tema Tasarımları
Seo Uyumlu Tasarım
Mobil Uyumlu Tasarım
Farklı Ödeme Seçenekleri
Mail Order Kurulumu
Müşteri Listeleri
Ürün Karşılaştırma
Akıllı Filtre Özelliği
256bit SSL Sertifikası
Çoklu Dil Özelliği
Ürün Yaklaştırma Özelliği
Ürün Galerisi
Ürün Etiketi
Sosyal Medya İconları
Yorum Yapma Özelliği
Yorum Filtre Özelliği

Kampanyalı Eticaret Sitelerinin Teslim Süresi

Eticaret Tasarımında Kampanya! Eticaret Sitenizi ürün fotoğraflarınızı aldıktan sonra 5 iş günü içinde teslim ediyoruz, 15 farklı ürününüz tarafımızdan eklenmekte ve site ana sayfanızın grafik çalışmaları tarafımızdan yapılmaktadır, eticaret tasarımınızın kurulumu bittikten sonra android ve ios versiyonları Google Play Store ve Apple Store ortamında yayınlanmaktadır.

Paket fiyatlarını birbirinden ayıran ve değiştiren özellik kurumsal mail hesabı adeti ve çoklu dil desteği özelliğidir. Tüm paketlerimizde kredi kartı ödeme sisteminin kurulumu, canlı destek kurulumu, ürünleri nasıl ekleyeceğiniz konusunda 1 yıllık ücretsiz teknik destek hizmeti vardır. Eticaret tasarımlarımız talebiniz doğrultusunda ürün ve hizmetlerinize göre şekillenebilmektedir. Sizlere örnek olarak gönderdiğimiz tasarımlar firmanıza bire bir tanımlanmayacaktır sizin firmanıza özel tasarım yapılacaktır. Firmanıza özel tasarımlarımızı görmek ve teklif istemek için 0532 683 13 43 nolu hattı arayabilirsiniz. Ayrıca [email protected] a mail göndererek teklif isteyebilirsiniz. Satışlarınız artsın, müşterileriniz ayağınıza gelsin diye varız. Bu fırsatı kaçırmayın. Kampanyalı web tasarımlarımız ve eticaret sitesi tasarımlarımız devam etmektedir. İşletmeniz ve işiniz bizim için değerli sizin içinde değerliyse şimdi sizleri bekliyoruz.

Şimdi paketleri görmek ve satın almak için tıklayınız.                          

Hemen Aramak ve Bilgi Almak İçin Tıklayınız.

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (2 votes)