Evden Eve Nakliyat Sitesi Tasarımı

Evden Eve Nakliyat Sitesi Tasarımı, Evden Eve Nakliyat Firması İçin Web Sitesi Tasarımı, Evden Eve Nakliyat Firmalarına Web Sitesi Tasarımı, Evden Eve Nakliyat Web Site Tasarımı, Evden Eve Nakliyat Web Tasarım Örnekleri, Evden Eve Nakliyat Web Site Tasarımı, Evden Eve Nakliyatçılar İçin Web Tasarımı Temaları, Nakliyatçılara özel web tasarım örnekleri gibi sorgular yazarak web sitemize ulaşan değerli ziyaretçimiz web sitemize hoş geldiniz.

Evden Eve Nakliyat Sitesi Tasarımı

Evden Eve Nakliyat Sitesi Tasarımı

Evden Eve Nakliyat Sitesi Tasarımı Çalışmalarımız,

Merhabalar değerli ziyaretçimiz, İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat, taşımacılık, kargo taşımacılığı, kurye, özel kurye, araç taşıma, lojistik ve benzeri sektörlerdeki firmalara web tasarım hizmetleri veriyoruz. 

Web tasarımlarımız kapsamında taşımacılık firmamıza ait kurumsal bilgilerin bulunduğu hakkımızda sayfası, yol mesafelerinin  ölçümünü yapan alt yazılım, yol mesafelerinin harita ile gösterilmiş hali, paket fiyatları, yol kilometre bilgisine göre ücret tarifeleri, sipariş formu, kurye takip sistemi, iletişim sayfası, işletmenize ait tüm bilgileri net bir şekilde ileten slayt ve anasayfa görünümüyle, seo uyumlu, mobil uyumlu, w3c uluslar arası standarda uygun web dizayı ile muhteşem web tasarımı sahibi olacaksınız.

İnnova Web Tasarım sektördeki 5. yılında sizlerin kullanım alışkanlıklarını, müşterinizin kullanım alışkanlıklarını, ziyaretçilerin analizini detaylı bir şekilde yaparak müşterinin ne istediğini en iyi şekilde çözümlemiştir.

İnnova Web Tasarım Ajansı olarak nakliyat, taşıma, lojistik, kurye, kargo ve benzeri tüm firmalarımıza herşey dahil web tasarım hizmeti veriyoruz.

İnnova Web Tasarım Ajansı Herşey Dahil Web Tasarım Özellikleri,

-Türkçe yönetim panelli
-Orjinal veya Lisanslı Tasarımlar
-Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği
-Alan Adı + Hosting Dahildir,
-Mobil Uyumludur
-Seo Uyumludur
-HTML5’tir W3C Standartlarına Uygundur
-Teknik Destek Hizmetimiz Telefonla ve Uzaktan Bağlantı Yöntemiyle 1 Yıl Boyunca Devam Eder
-Canlı Destek Sistemi Vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
-Orijinal Grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
-Kurumsal Mail Hesabı Vardır,
-Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
Hemen Web Tasarım Hizmeti Almak İçin 0532 683 13 43 Nolu Hattımızı Arayın…

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (15 votes)