Gaziantep Web Tasarım

Gaziantep Web Tasarım, İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler Gaziantep ilimizde web site tasarım hizmeti veriyoruz. Gaziantep ilimiz her geçen gün daha fazla büyüyen bir yapıya sahip. Tarım, ticaret, turizm, gıda, emlak, otomotiv sektöründe hizmet veren yüzlerce firma var. Gaziantep ilimiz mutfağıyla tüm dünyada meşhur. Esnafımız her konuda kendi alanında bir rekabete sahip. Günümüzün rekabet koşullarında iş yerinizi internet ortamına taşıyarak daha fazla kazanç elde etmenizi sağlıyoruz. Bunu yaparken de tek fiyatla ihtiyacınız olan tüm özellikleri sunuyoruz. Sürpriz ücretle, beklenmedik sonuçlarla asla karşılaşmıyorsunuz.

İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler yönetim panelli, mobil uyumlu, SEO uyumlu web sitelerimizle uzun yıllar kullanacağınız bir web tasarım deneyimi yaşamanızı sağlıyoruz. Web sitesini yaparken şirketinizin ihtiyacı olan alan adı kaydı, bir yıllık hosting paketi, kurumsal mail hesaplarını web sitenizle birlikte sunuyoruz. Web site tasarımını hayalinizdeki web tasarımına göre yapıyoruz. Sizler bizlere web tasarım talebinizi ilettikten sonra örnek web tasarım çalışmalarımızı gösteriyoruz. Ürün ve hizmetlerinizle ilgili yazı ve resimleri alıyoruz. Logonuzu alıyoruz, logonuz yoksa firmanız için logo tasarım çalışması da yapıyoruz. Sizden aldığımız bilgiler ve doneler doğrultusunda web tasarım çalışmanızı yapıyoruz. Web sitenizi internet ortamında yayına vermeden önce size göstererek yayın onayı alıyoruz. Onayınızın ardından web sitenizi yayına veriyoruz. Kurumsal mail adreslerinizi sizin ve ekibinizin bilgisayar ve cep telefonlarına kuruyoruz. Daha sonra şifrelerinizi teslim edip web tasarım çalışmasını tamamlıyoruz. Ömür boyu kullanacağınız profesyonel web tasarım çalışması süreci işte böyle işliyor.

Gaziantep web tasarım

Gaziantep web tasarım

Gaziantep web tasarım çalışmalarımız,

Gaziantep ilimizde profesyonel olarak 2012 yılından beri web tasarım hizmeti veriyoruz. Gaziantep ilimiz esnafının iş yerini internete taşıyarak internet üzerinden ürün ve hizmetlerini görüntülemelerini sağlıyoruz. Gaziantep ve çevre illerde görüntülenmek isterseniz web tasarım çalışmalarına ilave olarak internet üzerinden reklam çalışmaları da yapıyoruz. Her şey dahil web tasarım paketimiz sayesinde tek bir fiyatla ihtiyacınız olan tüm web tasarım paketini size sunuyoruz.

Web tasarım süreci,

Bu güne kadar belkide birkaç kez web site tasarımı yaptırdınız. Web site tasarımcınızın taleplerini yerine getirmenize rağmen hayal ettiğiniz web sitesini bulamadınız. Ya da bazen istediğiniz web siteyi satın almış olmanıza rağmen ücretini ödediğiniz web sitenizi tasarımcınız size vermedi. Ya da belki de ilk defa bir web sitesi yaptıracaksınız da bir web tasarımcı arıyor olabilirsiniz. Durumunuz ne olursa olsun hayalinizdeki web site tasarımını tek bir fiyatla, sürpriz ücretle karşılaşmadan, hayalinizdeki web site tasarımını size sunacağız. İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler bunu sağlamak için varız. Gaziantep ilimizde profesyonel web tasarım çalışmaları yapıyoruz. Bu güne kadar onlarca firmaya reklam ve web tasarım çalışmaları yaptık. Siz değerli ziyaretçimize web tasarım çalışması yapmaktan mutluluk duyarız. Aşağıdaki iletişim kanallarından veya whatsapptan bize yazabilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm web tasarım ve e-ticaret sitesi çözümleri bizde.

Web tasarım paketimizin detayları,

-Türkçe yönetim paneli vardır, kolay kullanım sağlar.
-Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği bulunmaktadır.
-Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz.
-Mobil uyumludur.
-SEO uyumludur.
-HTML5’tir W3C uluslararası standartlarına uygundur.
-Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 Yıl boyunca devam eder.
-Canlı destek sistemi vardır, web site chat özelliğiyle müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.

– Hemen ara butonu vardır. Bu sayede mobil cihazlardan giriş yapan müşteriniz numaranızı not almak için uğraşmadan hemen sizi arayabilir.

-Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.

-Size ve ekibinize kurumsal mail adresi tanımlıyoruz.

-İşletmenizin kullanımlarına uygun geliştirmelere açıktır ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek yazılımlar yapılabiliriz.

-Sipariş formu özelliği vardır.

-Talep formu özelliği vardır.

-Harita konumuz eklenmektedir.

-Web Tasarım alt yapımızın otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

Rate this post