Gömeç Web Tasarım

Gömeç Web Tasarım, İnnova Web Tasarım olarak bizler Balıkesir ilimizin Gömeç ilçesinde de web tasarım hizmeti veriyoruz. Balıkesir merkez ve tüm ilçelerde 2012 yılından beri web tasarım çalışmaları yapıyoruz. Balıkesir’in en güzel yerlerinden biri olan Marmara ilçemizin esnafına profesyonel web tasarımları yapıyoruz. Web tasarımları sayesinde işinizi internete taşıyoruz. Her şey web tasarımlarımızla ihtiyacınız olan tüm ürünleri tek pakete topluyoruz. Alan adı, hosting, yönetim panelli web sitesi, kurumsal e-mail adresleri, yönetim paneli destek hizmeti ile birlikte satın alıyorsunuz.

Gömeç Web Tasarım Çalışmalarımız,

İnnova Web Tasarım Firması olarak bizler kurumsal web tasarım hizmeti veriyoruz. Alan adı, hosting, kurumsal e-mail adresi, Türkçe yönetim panelli web sitesi, teknik destek hizmetiyle birlikte paket olarak yapıyoruz. Hizmetleri ve ürünleri biraz açacak olursak, alan adı www.firmaadiniz.com şeklinde bir uzantıdır. Hostinginiz ile arama motorlarına ve internet ortamına ulaşımınızı sağlayan bir uzantıdır. Hosting dediğimiz şey sitenizin dosyalarının barındığı sanal bir depodur. Ürün resimleriniz, hakkımızda yazıları, iletişim yazıları vb hep burada barınır. Kurumsal e-mail dediğimiz şey ise info@, [email protected] gibi size ve ekibinize verdiğimiz şirket mailleridir.

Türkçe yönetim panelli web sitesi dediğimiz şey sitenin kendisidir. Yönetim paneli vardır. İstediğiniz zaman yönetim panelini açıp iletişim bilgisi, resim yazı ve benzeri içerikleri değiştirebilirsiniz. Teknik destek hizmeti ise sitenin yönetim panelini nasıl kullanacağınız bilgisinin paylaşılması, kurumsal maillerin kurulumu gibi hizmetleri içerir.

Her şey dahil web tasarım paketimizin detayları

✔️ Türkçe yönetim panellidir.
✔️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği vardır.
✔️ İlk yıl hosting dahildir.
✔️ İlk yıl alan adı ücreti dahildir. (alan adı olmayan firmalarımız için)
✔️ Mobil uyumludur. (Cep telefonu, tablet, laptop, masa üstü bilgisayarlarda uyumlu bir şekilde açılır.)
✔️ Seo uyumludur. (Google aramalarında kolayca görüntülenmenizi destekleyen bir alt yapısı vardır.)
✔️ HTML5’tir W3C uluslararası web tasarım standartlarına uygundur.
✔️ Kurumsal mail adresleri ücretsizdir. 3 Adet (info@, [email protected] şeklinde)
✔️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 yıl boyunca devam eder.

✔️ Canlı destek sistemi vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
✔️ Hemen ara butonuyla müşterileriniz mobilden bir tıkla sizleri ararlar.
✔️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
✔️Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, Bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
✔️ Adres değişiklikleri vb durumlarda bizi arayıp yeni adresinizi bildirmeniz yeterli olacaktır ücretsiz olarak güncelleme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.
✔️ Web tasarım sözleşmesi yapıyoruz, sözleşme sayesinde web sitenizin ve web tasarım sürecini güvenceye alıyoruz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (2 votes)