Google Arama Motoru Şakaları

Google Gravity, Google Arama Motoru Şakaları, Google Şakaları, Google Şaka Kelimeleri, Google Şaka Uygulamaları, Google Gravity Nedir?, Google Gravity Ne İşe Yarar?, Google Gravity Nasıl Kullanılır ? Google Şakaları, Google Şaka Uygulaması, Google Ekran Hataları, Google’ın İlginç Uygulamaları, Google Arama Motoru sayfası şakaları, Google Arama Motoru ilginç görüntüler, Google Arama Motoru Oyunları, Google Game, Google Arama Motoru Uygulaması, Google Gravity Hakkında Bilgi, Google Oyun ve Şaka, Google Gravity Nasıl Girilir, Google Arama Motoru Oyun Girişi gibi sorgular yazarak web sitemize ulaşan değerli ziyaretçimiz web sitemize hoş geldiniz.

Google Gravity Nedir

Google Gravity

Google Gravity Google Arama Motorunun, Google Arama Sayfasında Google kullanıcılarına yaptığı bir şaka. Google Gravity ye girdiğinizde ekrandaki Google logosu ekranın altına doğru düşer, ekrandaki yazılar ilginç bir şekilde dökülür, arama çubuğu bir yere logo başka bir yere diğer linklerdeki yazılar başka bir yere ilginç bir şekilde dökülür ilginç bir görüntü oluşur. Bu sadece Google arama motorunun şaka amaçlı yazdığı bir ekranıdır, ekrandan arama sonuçlarına ulaşılmaz, Google Gravity’nin farklı farklı versiyonları vardır.

Gitar, su içinde yüzen ekran, kar yağan ekran, yağmur yağan ekran, pac man, snake gibi oyunları vardır, underwater uygulamasında suyun içinde yüzen balıkların arasında arama yaptığınız bir ekran karşınıza çıkar. Aynı ekranda reklam görmeniz mümkündür. Mirror uygulamasında yazılar size göre ters durur gibi gibi Google arama motorunun kullanıcılarına espri yapmak amacıyla yaptığı uygulamalardır, bazı sorgu kelimelerinde sonuç bulunmaz, bazı sorgu kelimelerinde size şakalı cevaplar gelir.

Do a barrel roll yazdığınızda ekranın döndüğünü göreceksiniz, Zerg Rush yazdığınızda ekranın üzerinde çıkan yuvarlakların çıkan sonuçları yediğini göreceksiniz, en yalnız sayı yazdığınızda 1 ekrana gelecektir, bu ve benzer tüm şakalar için Google Gravity sorgusunu yazıp çıkan sonuçları taratmanız yeterlidir.

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (1 vote)