web tasarım blog

Google Çağrı Merkezi

Google Çağrı Merkezi

Google Çağrı Merkezi, Google Çağrı Merkezleri, Google Türkiye İletişim, Google Türkiye İrtibat, Google Türkiye Telefon Numaraları, Google Türkiye İrtibat Bilgileri, Google Türkiye Çağrı Merkezi, Google Türkiye Çağrı Merkezleri, Google’ın Yetkili Çağrı Merkezi, Google’ın Yetkili Çağrı Merkezleri, Google’dan Yetkili Çağrı Merkezleri, Google Yetkili Telefon Numaraları, Google Türkiye Telefon Numaraları, Google Türkiye Gerçek Müşteri Temsilcileri, Google’ın Türkiye’de çağrı merkezi var mı? Google İstanbul Çağrı Merkezi, Google’dan Yetkili Müşteri Temsilcilerinin Numaraları, Google Adwords Reklamları İrtibat Numaraları, Google Adwords Müşteri Temsilcileri İrtibat, Google Müşteri Temsilcilerinin Telefonları, Google Türkiye Distribütörlerinin Numaraları, Google’ın Türkiye’de Bayilikleri Var mı ? Google Reklamları Müşteri Temsilcileri Numarası, Google Çağrı Merkezleri Telefon, Google Çağrı Merkezi Adres, Google Çağrı Merkezi Telefonları gibi sorgular yazarak web sitemize ulaşan değerli ziyaretçimiz.

 

google-türkiye-telefon-numaraları
Google Çağrı Merkezi

Değerli ziyaretçimiz, değerli firma sahiplerimiz, özellikle firma sahiplerimize hitaben yazdığımız bu günkü haberimizde sizlere gerçek Google Çağrı Merkezi, Google’dan yetkili müşteri temsilcilerinin irtibat bilgilerini sunmak istiyoruz.

Lütfen Dikkat Ediniz

Hergün sizi Google Çağrı Merkezi’nden aradığını, Google’da yetkili olduğunu, Google tarafından aradığını, Google’ın bölge temsilcisi olduğunu iddia ederek sizlerden reklam yaptırmanızı isteyen, sizlere reklam yaptırmaya zorlayan hatta yaptırmazsanız diye başlayan cümlelerle sizleri tehdit eden kişilerden sıkıldığınızı, reklam istediğiniz zaman kendiniz reklamlara ulaşabileceğinizi yada sizi arayan kişilerin nezaket çerçevesinde sunum yapmasını, kabul etmediğinizde tehdit etmemesini istiyorsunuz, profesyonel ajanslarla çalışmak istiyorsunuz, reklam konusunda her detayda şeffaf her zaman net olunmasını istiyorsunuz.

Sizi arayıp biz Google’ız reklam vermezseniz sitenizi kapatırız, bir daha asla arama motorlarında çıkamazsınız, savcılığa yönlendirilirsiniz, iş yerinize icra gelir, biz Google yetkilisiyiz gibi saçma sapan yalanlardan ve tehditlerden hepimiz sıkıldık, bu tip kişilerin hiçbir ceza almadan hiçbir yaptırım görmeden sektörü bunaltıp, müşterileri dolandırıp sonra ortadan kaybolduklarını, sürekli alan adı ve şirket adı değiştirdiklerini biliyoruz. İnternet Reklamları ve Google Adwords Reklamlarının, Web Tasarım Çalışmalarının hiçbir eğitimini almamış, bu işlerin sadece adını bir yerlerden duyarak hareket eden, web sitelerini başkalarına yaptıran, taşeron bir web tasarım şirketi bularak kendi web sitelerini taşeron şirketlere yaptıran, kendi adına sunucu almayan, site satın alma bilgilerini gizli tutan, kendi web sitelerinin iletişim sayfalarına yazdıkları telefon numaralarını açmayan bu sahtekarlara lütfen paranızı kaptırmayınız.

Google Adwords’ın Gerçek İletişim Numaraları

Arka arkaya seri cümleler kurarak sizlere düşünme fırsatı vermeden ne yaptığını anlatmadan paranızı alıp sonra telefonu açmayan dolandırıcılar sizi aradığında lütfen bizleri arayın. Google’dan aradığını iddia eden normal gsm numarası ya da il kodlu ya da özel kodlu telefon numaralarından arayanlara lütfen itibar etmeyiniz. Google’dan aradığını iddia eden kişileri lütfen 444 56 71 hattı ve 00800-4488-25333 nolu hattı arayarak gerçek Google Adwords yetkililerine şikayet ediniz.

Google Adwords Reklamlarında Bizlerde Hizmetinizdeyiz

İnnova Reklam ve Web Tasarım Ajansı, Google Çağrı Merkezi, Google Çağrı Merkezleri, Google Türkiye İletişim, Google Türkiye İrtibat, Google Türkiye Telefon Numaraları, Google Türkiye İrtibat Bilgileri, Google Türkiye Çağrı Merkezi, Google Türkiye Çağrı Merkezleri, Google’ın Yetkili Çağrı Merkezi, Google’ın Yetkili Çağrı Merkezleri, Google’dan Yetkili Çağrı Merkezleri, Google Yetkili Telefon Numaraları, Google Türkiye Telefon Numaraları, Google Türkiye Gerçek Müşteri Temsilcileri, Google’ın Türkiye’de çağrı merkezi var mı? Google İstanbul Çağrı Merkezi, Google’dan Yetkili Müşteri Temsilcilerinin Numaraları, Google Adwords Reklamları İrtibat Numaraları, Google Adwords Müşteri Temsilcileri İrtibat, Google Müşteri Temsilcilerinin Telefonları, Google Türkiye Distribütörlerinin Numaraları, Google’ın Türkiye’de Bayilikleri Var mı ? Google Reklamları Müşteri Temsilcileri Numarası, Google Çağrı Merkezleri Telefon gibi konularda yardımcı olmaktadır.

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (1 vote)

Hakkında webtasarimci

Ayrıca Kontrol Edin

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri Web tasarım örnekleri web tasarım yaptırmayı düşündüğümüz zaman görmek istediğimiz şablonlardır. Firmalardan …