Google Cardboard Nedir?

Google Cardboard Nedir? Google Cardboard Nasıl Kullanılır, Google Cardboard özellikleri nelerdir ? Google Cardboard Gözlüğü Nedir ? Google Cardboard Ne İşe Yarar ? Google Cardboard Hakkında Bilgi Arıyorum, Google Cardboard İndir Kur, Google Cardboard kullanmak istiyorum gibi sorgular yazarak web sitemize ulaşan değerli ziyaretçimiz.

google-cardboard-nedir

Google Cardboard Nasıl Kullanılır

Google Cardboard üç boyutlu sanal gerçeklik videolarını, filmleri izlemenizi sağlar. Muhteşem ve büyüleyici keyifli bir izleme sağlar. Uygulama gözlükle birlikte çalışır, telefonunuzu gözlük gibi kullanmanızı sağlar, çip ile birlikte çalışır.

Google Cardboard sanal gerçeklik gözlüğüyle birlikte Cardboard gözlüğüyle kullanılabilecek bir uygulamadır. Google Cardboard‘u telefonunuza indirin. Uygulamayı açın, satın aldığınız sanal gerçeklik gözlüğündeki kare barkodu okutun veya farklı gözlükler kullanıyorsanız uygulamanın yönlendirmeleri sayesinde Google Cardboard’ı kolayca kullanmaya başlayabilirsiniz.

google-cardboard-gözlük

Google Cardboard uygulaması piyasada bulabileceğiniz birçok sanal gerçeklik gözlüğüyle kullanılabilir.  Uygulama müthiş bir uygulamadır.

Bu Google ürünü sayesinde hayal ettiğiniz her yere gidebilirsiniz. Google Earth ile uzayı, Marsı, Ayı, devasa kameralarla 360 derece çekilmiş tüm fotoğrafları, mekanları gezin, sanal turlar yapın. Ne zaman isterseniz hayal ettiğiniz yerde olabilirsiniz. Hayatınızdan sıkılmak, vakit geçirememek, evde bunalmak ya da gezme imkanı bulamamak gibi kelimeleri çıkarın.

Google Teknolojisinin verdiği imkanlar sayesinde hayatınıza başka bir boyut kazandırın.

Google Cardboard uygulamasını, araba kullanırken, dikkat gerektiren işler yaparken, tehlikeli ve kesici aletler kullanırken kullanmamaya dikkat edin. Google arama motoru bir çok konuda olduğu gibi sanal gerçeklik, 3d uygulamalarında da müthiş programlar geliştirmiş ve birçoğunu ücretsiz olarak Google Play Store da sizlere sunmuştur.

Dileyen herkes Google Cardboard uygulamasını Google Play Store dan indirebilir, gözlüğü almak için Google Play Store dan gözlüğü satın alma işlemi yapabilir ve hemen kullanabilirsiniz.

Bir sonraki Google Ürünümüzde görüşmek üzere. İnnova Web Tasarım ve Reklam Ajansı olarak sizlere teknolojinin kolaylaştırdığı, kendinize zaman ayırdığınız günler diliyoruz.

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

 

5/5 - (1 vote)