web tasarım blog

Google Çeviri – Google Translate

Google Çeviri – Google Translate

Google Çeviri, Google Translate, Google Çeviri Nedir,  Google Translate Nedir, Google Çeviri’nin özellikleri, Google çeviri desteği, Google dil çeviri desteği, Google translate uygulaması, Google çeviri uygulaması, Google çeviri indir, Google translate indirmek istiyorum, Google translate kullanmak istiyorum gibi sorguları yazarak web sitemize ulaşan değerli ziyaretçimiz web sitemize hoş geldiniz. 

google-çeviri-google-translate

İnnova reklam ajansı olarak bizler Google ürünlerini tanıtmaya devam ediyoruz. Bugünkü konumuz Google translate uygulaması. Uygulama hepinizin bildiği üzere diller arasında çeviri yaparak yabancı olduğunuz dildeki kelimeleri konuşmayı bildiğiniz dile çevirmenizi sağlıyor yada diller arası çeviri hizmeti veriyor diyebiliriz.

Google Çeviri

Bugün Google Çeviri yani Google Translate uygulamasının pekte bilmediğiniz yönlerini aktarmak istiyoruz sizlere. Siz değerli kullanıcılarımızın Google ürünlerini bilmesi ve kullanması, hayatını kolaylaştıran teknolojilerle bir an önce tanışması ve bizim aracılığımızla tanışmış olması bizim için onurdur.

Tercümanlık, yabancı dil desteği, firmalar için çok önemli, bugün ithalat ve ihracat yapan işletmeler kazançlarının önemli bir kısmını tercümanlık hizmetlerine yatırıyorlar. Yurt dışına ürün satışı yapmak isteyen işletmelerimiz hedef kitlesine yada müşterisine ulaşabilmek için iletişim kurabilmek için her zaman tercümana ihtiyaç duyuyor. Google çeviri uygulamasının sesli çeviri kısmını kullanarak kısa dialoglarda işinizi kolaylıkla tamamlayabilir müşterinizle gayet nazik gayet güzel bir iletişim sağlayabilirsiniz. Google translate dil desteği konusunda hayatınızı kolaylaştırmak için dizayn edilmiştir. Google çeviri yani Google translate’in birçok güzel özelliği var dilerseniz onları biraz inceleyelim.

google-translate

Şimdi gelelim Google Çeviri yani Google Translate uygulamamızın fonksiyonlarına.

-Çevrimdışı çalışma özelliği sayesinde internet bağlantısı olmadanda çeviri yapabilirsiniz.

-Google Çeviri manuel olarak klavye ile yazarak tam yüzüç dil arasında çeviri yapabilirsiniz.

-Tanımadığınız bir dildeki metni kamera aracılığıyla okutarak anında çevirebilirsiniz.

-Canlı ve gerçek bir tercüman gibi birçok dili sesli konuşma özelliği ile çevirebilirsiniz.

-Karakterlerle çizerek de çeviri yapabilirsiniz. Özellikle uygulamanın bu kısmı uzakdoğu dillerini çevirmek için etkili olabilir.

-Google çeviri içinde kullandığınız dillerde kelime öbeklerini yıldızlayarak daha sonra kullanmak için deyim haline getirebilirsiniz.

İnnova Reklam Ajansı olarak bizler yeni teknolojilerin özellikle Google Arama motoru uygulamalarının takipçisiyiz. Umarım sizlerde Google ürünlerini severek kullanıyorsunuzdur. Bir sonraki yazımızda başka bir Google ürünü için görüşmek üzere diyor hayatta başarılar diliyoruz.

İnnova Reklam Ajansı olarak bizler Google Çeviri yani Google Translate uygulamasını kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (1 vote)

Hakkında webtasarimci

Ayrıca Kontrol Edin

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri Web tasarım örnekleri web tasarım yaptırmayı düşündüğümüz zaman görmek istediğimiz şablonlardır. Firmalardan …