web tasarım blog

Google Cüzdan Nedir?

Google Cüzdan Nedir?

Google Cüzdan Nedir? Google Wallet Nedir? Google Cüzdan Nasıl kullanılır, Google Wallet Nasıl kullanılır, Google Cüzdan Türkiye’de kullanılıyor mu ? Türkiye’de Google Cüzdan kullanabilirmiyim gibi sorgular yazarak web sitemize ulaşan değerli ziyaretçimiz web sitemize hoş geldiniz.

Google Wallet bir çeşit bankacılık sistemi gibi Google kullanıcılarının birbirlerine para transferi yapmasını sağlayan, Google Play Store’dan alış veriş yapmasını sağlayan bir çeşit bankacılık sistemi, bir çeşit kredi kartı diyebiliriz.

Google Cüzdan paranızı saklamanızı, gerektiğinde harcamanızı sağlayan bir sistemdir. Para isteyebilir, para gönderebilir, para alabilir, cüzdana gelen parayı bildirimlerle takip edebilir, hesabınıza girerek takip edebilirsiniz.

google-cüzdan-nfc

Google Cüzdan nfc (yakın alan iletişimi) sistemi sayesinde kartınızı okutarak hesabınıza para aktarabilirsiniz. Google Cüzdan verilerinizi kredi kartı bilgilerinizi üst seviyede korur, Google Android 4.0 ile IOS 7.0 ile çalışır, tabletiniz üzerinden kullanabilirsiniz.

Google Cüzdan kullanıcılarının konumlarının ABD de olması gerekir diğer ülkelerden kullanıcılar Google Wallet uygulamasına üye olamamaktadır.

Google-Wallet

Google Cüzdan Güvenlidir,

Google Cüzdan hesabınızın çalınması durumunda iptal edilebilir, misafir olarak hesabınıza davet ettiğiniz kişilerin üçüncü şahısların kullanımlarından kaynaklanan kayıplar hırsızlık ve çalınma olarak değerlendirilmez.

Google Cüzdan yani Google Wallet uygulamasının ülkemizde de kullanılmasını Google‘dan bekliyoruz. Google cüzdan yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Değerli ziyaretçimiz teknolojiyi aktif olarak kullandığınız zamandan ve paradan karlı çıktığınız günler diliyoruz. Bir sonraki Google ürünümüzde görüşmek üzere bol kazançlar diliyoruz.

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (1 vote)

Hakkında webtasarimci

Ayrıca Kontrol Edin

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri Web tasarım örnekleri web tasarım yaptırmayı düşündüğümüz zaman görmek istediğimiz şablonlardır. Firmalardan …