Google Dökümanlar Nedir?

Google Dökümanlar Nedir? Google Dökümanlar Nasıl Kullanılır, Google Dökümanlar, Google Dökümanlar Hakkında Bilgi, Google Dökümanların İçerikleri, Google Dökümanlar kullan şeklindeki anahtar kelimelerle web sitemize ulaşan değerli ziyaretçimiz web sitemize hoş geldiniz.

google-dökümanlar

Merhabalar değerli ziyaretçimiz bugünkü makalemizde Google dökümanlardan bahsedeceğiz. Google dökümanlar bir Google ürünüdür. Google dökümanları ulaşmak için öncelikle bir gmail hesabı sahibi olmanız gerekmektedir. Gmail hesabınızı oluşturduktan sonra Google Drive a giriş yapmanız gerekmektedir. Google Drive da ofis programlarına benzeyen Word, Excel, Power Point,  slayt var. Access veritabanı oluşturma gibi uygulamalar bulunmaktadır. Uygulamaları wifi özelliğini bulunduğu sürece anlık olarak kaydederek kullanabilirsiniz. Çevrimdışı çalışırsınız değer online olduğunuzda kaydederek kullanabilirsiniz. Google dökümanların Office programlarında daha kullanışlı yapan bazı özellikler vardır. Bu özelliklere birkaç örnek verelim.

Google Döküman Kullanımına Bir Örnek,

Google Drive sesinizi kullanabilir sesi yazıya dönüştürebilirsiniz. Google Drive sesi yazıya dönüştürme özelliği için dosyanızın araçlar bölümüne girin sesli yazma bölümünü açın mikrofon erişimine izin verin. Mikrofon erişime izin verdikten sonra sol tarafta görülen mikrofon ikonuna tıklayın mikrofon ikonunu tıkladıktan sonra kelimelerin tane tane okuyarak yazınızı oluşturabilirsiniz. Daha net bir ifadeyle sesinizi yazıya dönüştürebilirsiniz. Google Drive sesli yazma özelliği sayesinde bugün yorulmadan makaleler yazabilir, tez yazabilir, veri hazırlayabilir, dergi ve gazete oluşturabilir, iş hayatınızda zaman kazanabilirsiniz. Google dökümanlar muhteşem birer Google ürünüdür.

Google Drive Google Dökümanlar sayesinde anket düzenleyebilir, form hazırlayabilir, tablo hazırlayabilir, pano oluşturabilir, slayt düzenleyebilir, veri oluşturabilirsiniz. Bir Google ürünü olan Google Dökümanlar Google gmail hesabı olan herkese ücretsiz sunulmuştur. Google ürünlerini ofis programlarına değiştirebilirsiniz.

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

 

5/5 - (1 vote)