Google Doodle Olimpiyat Oyunları

Google Olimpiyat Oyunları, Google Olimpiyat Doodle Oyna,  Google Arama Motorunda Çıkan Oyunlar Nedir ? Google Arama Motoru Neden Oyun Görselleri gösteriyor ? Google Doodle Oyun Gifleri, Google Arama Motorundaki Oyunlar Ne Anlama Geliyor ? Google Doodle Hareketli Resimler Ne Anlama Geliyor ? Web sitemize ulaşan değerli ziyaretçimiz web sitemize hoş geldiniz. Bugün size bir Google Arama Motoru ürünü olan Doodle‘ı ve son zamanlarda gösterilen hareketli oyun karakterlerinin anlamını yorumlamak istiyoruz.

2016-doodle-fruit-games-day-9-5664146415681536-hp

Doodle

Google Doodle’da yani Google Arama Motoru arama yerinin üzerinde yukarıda gördüğünüz gibi hareket eden oyun giflerinin anlamı şu, Rio da yapılan Olimpiyat oyunlarına özel yaptığı haber sayfasının reklamı mahiyetindedir. Doodle tıkladığınızda olimpiyat skorlarının haberlerini karşınıza getirir. Madalya alan ülke sayısını madalyaların derecelerini, hangi ülkenin kaçıncı sırada olduğunu, hangi ülkenin hangi kategoride hangi madalyayı aldığını, hangi oyuncunun bu madalyayı almaya hak kazandığı gibi detaylı haberler sunar. Goolge arama motorunun her zaman kullanıcı dostu, spor dostu, yeniliklerin kaynağı olduğunu biliyorsunuz.

Google Doodle‘ı uzun zamandır tanıdığınız, günün anlam ve önemini belirten gelişmeleri yayınlar, tıkladığınızda Doodle a link açılır ve o gün çizilen resim ile ilgili açıklamaları görürsünüz. Bu bölümde yayınlanacak olan resimler tamaman Google Arama Motorunun insiyatifinde ve Google Arama Motoru yöneticilerinin kendi belirlediği vizyonda yayınlar yaparak günün anlam ve önemini belirten yazıyı, resmi ve çizimi seçerler.

Google Doodle Olimpiyat Oyunları tüm dünyadan sporcuların katıldığı önemli bir müsabaka, her ülke  kullanıcıları önce kazanan ve önde giden ilk üç ülkeyi sonra kendi ülkesinin sıralamasını, kendi ülkesinin sporcularının aldığı madalyanın derecesini ve sporcunun ismini görebilirler.

2016-doodle-fruit-games-day-8-5666133911797760.2-hp2x

Google Doodle gündeme konu olacak, önemli gün ve haftaları, önemli gelişmeleri ve önemli haberleri yayınlamaya devam edecek, İnnova Reklam Ajansı olarak bizler ise bir Google Reklam Ajansı olarak Google Arama Motoru, Google Doodle ile ilgili gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Makalemizi okuduğunuz ve web sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Google arama motoru ile ilgili her türlü gelişme ve hizmet için 0 532 683 13 43 nolu hattımızı arayabilirsiniz.

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (1 vote)