web tasarım blog

Google Drive Nedir

Google Drive Nedir

Google Drive Nedir, Google Drive Ne İşe Yarar, Google Drive Nasıl Kullanılır, Google Drive Özellikleri Nelerdir ? Google Drive Bilgi İstiyorum gibi sorgular yazarak Google Drive kullanımı hakkında bilgi almak isteyen değerli ziyaretçimiz web sitemize hoş geldiniz.

google-drive

Google Drive

Google Drive Google Arama Motorunun en muhteşem  ve en cömert hizmetlerinden bir tanesi, Google Drive. İçinde excel tabloları, word dosyaları, metin düzenleme, sunum hazırlama, grafik hazırlama, tablolar oluşturma, fotoğraf klasörleri oluşturma vardır. Ayrıca web tasarımcı iseniz eğer web sitenize iletişim formu oluşturma, bir eğitim kurumu iseniz eğer sanal test hazırlama, bir anket kurumu iseniz eğer anketler oluşturma, anketlerin yanıtlarını excel tablolarına aktarma gibi muhteşem Google hizmetlerini Google Drive ürününde bulabilirsiniz.

Google Drive’ın en cömert yanı size 15 gb alanı ücretsiz olarak sunuyor olmasıdır. Eğer alanınızı artırmak isterseniz Google Drive’ın aylık paketlerinden faydalanabilirsiniz.

İnnova Reklam Ajansı olarak bizler Google Drive, Google Tablolar, Google Drive’ım, Google  Fotoğraflar, Google Koleksiyonlar, Google Excel Tablolarını sık sık kullanıyoruz. Ürünlerin kullanımı hakkında bilgi almak isteyen arkadaşlarımız yazımızın yorum bölümüne sorularını yöneltebilirler: Sizlere memnuniyetle bilgi vermek isteriz. Gerektiğinde ekran kayıtlarıyla sizlere destek oluruz.

Google Drive üzerinde oluşturduğunuz dosya ve formları, tablo ve fotoğrafları seçtiğiniz kişilerle paylaşabilir, paylaştığınız dosyalarda yetki sınırlandırması yapabilirsiniz. Tamamen hayat kalitenizi ve işinizdeki başarı performansınızı artırmaya yönelik çalışmalar ve ürünler sunan Google Arama Motoru kurulduğu günden bu yana kullanıcı dostu bir sistem olmuştur.

google-drive-nedir

Günlük Hayatta Drive

Google Drive sisteminde günlük hayatınızda ve iş hayatınızda işinizi kolaylaştıracak özellikler bulabilirsiniz.

Google Drive sistemine nasıl gireceğiniz konusunda ve nasıl kullanacağınız konusunda yüzeysel bilgi paylaşımı yapalım. Detayları ilerleyen yazılarda kalem kalem ele alacağız bu makalemiz Google Drive isminin tanıtılmasını amaçlayan bir makaledir.

Google arama motorunda sağ üst köşede 9 kareli bölümü tıklayarak Drive yazan yeri tıklayınız burayı tıkladığınızda karşınıza yeni, Drive’m , benimle paylaşılanlar, en son, google foto gibi segmentler çıkar, bu sekmelerin içinde en başta olan YENİ ikonunu tıkladığınızda ise, Klasör, Dosya Yükleme, Dosya Oluşturma, Google Dökümanlar, Google Tablolar, Google Slaytlar ve Diğer sekmesi çıkar, diğere tıkladığınızda ise extra özellikler olan tablolar ve benzeri bölümleri göreceksiniz. Google Drive sayfası içindeki tüm ürünleri teker teker aktararak sizleri bir sonraki yazımızda detaylı bilgilendireceğiz.

İnnova Reklam Ajansı olarak bizler Google Drive kullanımı konusunda sizlere bilgi vermekten mutluluk duyarız.

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (1 vote)

Hakkında webtasarimci

Ayrıca Kontrol Edin

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri Web tasarım örnekleri web tasarım yaptırmayı düşündüğümüz zaman görmek istediğimiz şablonlardır. Firmalardan …