Google Firmaları Arar mı?

Google firmaları arar mı?  Google’dan  arayan müşteri temsilcileri,  Google’ın yetkili müşteri temsilcileri,  Google’a reklam  vermez isek web sitemiz kapanır mı?  Google’dan arıyor müşteri temsilcileri dürüst mü?  Google reklamı yapan ajanslar?  Google reklam şirketleri?  Google reklam firmaları?  Google’a reklam  vermez isek ne olur?  Google’ın yetkili reklam şirketleri?  Google Partner firmaları,  Google reklam ajansları,  Google reklam  bağlı şirketleri,  Google’ın  bayilikleri var mı? Google 1. Satır Reklamları, Sınırsız tıklanma hakkıyla Google 1. satırda yayınlanmak, Google’da 1. Sayfada Yayınlanmak, Google İlk Sayfa Reklamları, Google İlk Satır Reklamları şeklindeki sorguları yazarak web sitemize ulaşan değerli ziyaretçimiz web sitemize hoşgeldiniz,  bugünkü konumuz sizlerin telefonlarını Google’dan aradığını iddia ederek meşgul eden kişilerin kimleri olduklarını Google’ın bizleri arayıp aramayacağını Google’a bizleri hangi şartlarda aradığını, Google’daki müşteri temsilcilerinin bizi herhangi bir şeyle tehdit edip etmeyeceğini,  web sitemize kapatıp kapanmayacağını,  web tasarımı dışında web tasarımcının oluşturduğu hesapların şifrelerini bilen kişilerin başında birilerinin bizim websitemize kapatıp kapatmaya çağını bugünkü makalemizde sizinle paylaşmak istiyoruz.

google-reklam-yalanları

Neden bu paylaşımı yaptık

Bu konuyu sizinle paylaşıyoruz çünkü son beş yıldır Türkiye piyasasında kendini Google yetkilisi olarak tanıtıp sizlerden para isteyen  kişilerin var olduğunu ve bu kişilerin Siz ücret göndermek istemediğinizde size çeşitli tehditler savurduğunu biliyoruz.

Bu tehditler genel olarak eğer Google’da birinci sayfada gerçekten yayınlanıyorsanız, Yayından kaldırılması tehditi,  yayınlanmıyor  iseniz  müşteri kaybetme  tehdidi.  Evet bu tehdit gerçek bir tehdittir belki ama bu tehdit başkaları tarafından ortaya çıkarabilecek bir tehdit değildir. Sizin reklam yapmaktan uzak durmanız her zaman bir kayıptır. Bu o firmaya reklam vermediniz diye olacak birşey değildir. Diğer bir tehdit isminizin Google tarafından banlanacağı  ve asla bir daha Google’da çıkamayacağınız. İcra takibi başlatılacağı,  avukata yönlendirileceğiniz vs  reklam yaptırsanız da yaptırmanızda bu ücreti ödeyeceğinizi iddiası bunların tamamı yalandır. Kısmen dahi gerçeklik payı bulunmamaktadır.

Sizi reklam yaptırmak için arayan kişiler müşteri kaçırırsınız haricinde bir tehdite bulunursa onların size vereceği bilgilerin tamamını yalan olarak kabul eder tamamını yok sayabilirsiniz lütfen bu tarz bir durumla karşı karşıya kaldığınızda telefonu kapatıp sadece işinize devam edebilirsiniz. Lütfen böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınızda sizi herhangi bir şekilde tehdit ettiklerinde eğer tehdit eden kişi sizi Google’dan aradığını söylüyorsa bunun için 0532 683 13 43 nolu hattı arayanız. Eğer Google’dan aradığını söylemiyorsa avukata verilirsiniz, icraya veririz gibi gibi kelimeler kullanıyorsa şikayetvar.com dan şikayet kaydı oluşturabilir veya tüketici haklarına başvurabilirsiniz.

Peki doğrusu nedir?

Google’ın gerçek müşteri temsilcileri siz ya da sizin birebir görüştüğünüz bir kişinin Gmail hesabı üzerinden sizin adınıza aranmak için bir talep formu oluşturmuş olmanız gerekiyor.

Siz herhangi bir işlem yapmadan herhangi bir talep formu oluşturmadan Google’ın müşteri temsilcileri sizi aramaz arasalar bile herhangi bir tehditte bulunmazlar.

Telefonla herhangi bir şey satmak için sizi arayıp, hızlı ve seri cümlelerle sizlere bir şey anlatmaya çalışıp konuşmanızı müsaade etmeden hemen para alma aşamasına gelmeye çalışan kişilere kesinlikle güvenmeyin. Google müşteri temsilcileri asla böyle bir üslup kullanmazlar.

Ayrıca sizin daha önceden oluşturulmuş olan web sitenizi, web sitenizi yapan web tasarımcıdan başka hiç kimse kapatamaz. Google 1. satırda sadece tıklanma başına maliyetli Google Adwords reklamlarıyla yayınlanabilirsiniz. Google 1. sayfada iyi bir seo uzmanından yardım alarak ve Google Adwords reklamlarından faydalanarak yayınlanabilirsiniz. İlk satırda yayınlanmak konusunda kesinlikle yıllık sabit fiyat kullanılmaz. Yıllık 200, 250, 300 tl gibi fiyatlara yayınlanamazsınız.

google-ilk-sayfada-yayınlanmak

İnnova reklam web tasarım Ajansı olarak Bizler reklam ve web tasarım sektöründe 5 yıldır hizmet veriyoruz bu ve benzeri firmaları çok defa gördük çok defa müşterilerimiz bu şekilde asılsız tehditlere maruz kaldı bizlerden yardım istediler. Bizler kendilerine yardımda bulunduk. Bu kişiler  reklam sektöründe kısa sürede çok fazla para kazanıp daha sonra sektörden çekilmeyi planlanan dolandırıcılardan başkası değildir. Bu işin eğitimini almış gençlik yıllarını bu işte profesyonelleşmek için harcamış kişiler asla bu şekilde davranmazlar. Yıllarca emek vermiş ve bu işin profesyoneli olan tasarımcılar asla bu şekilde itibarını çöpe atmazlar. 

Değerli firma sahiplerimiz  bu şekilde Google’dan aradığını iddia edip sizleri huzursuz eden numaraları lütfen not alın firma isimlerini lütfen not alın. Aldığınız notları lütfen bizimle paylaşın. Bu konuyla alakalı irtibat numaramız 0532 683 13 43 lütfen bizleri arayın. Bugünkü makalemizde Bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyor iyi çalışmalar diliyoruz.

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (2 votes)