web tasarım blog

Google Fit Nedir

Google Fit Nedir

Google Fit Nedir, Google Fit Ne işe yarar, Google Fit Nasıl kullanılır, Google Fit hakkında bilgi arıyorum, Google Fit Nedir nasıl indirebilirim, Google Fit Hakkında Yardım, Zayıflamak İstiyorum Nasıl Yapabilirim ?
google-fit-nedir
Anahtar kelimeleri ile web sitemize gelen değerli ziyaretçimiz web sitemize hoş geldiniz. İnnova Reklam Ajansı olarak bizler Google ürünleri ile ilgili bilgilendirme yapmaya devam ediyoruz. Google Fit Nedir yaya yürüyüş halinde, spor yaparken, bisiklete binerken yaktığınız kaloriyi hesaplamanızı sağlıyor. Google Fit uygulaması için Google play store girin Google Fit yazın kalpli pembe logolu program karşınıza gelecek ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz, indirdikten sonra boy kilo ölçünüzü yazınız kaydediniz günlük ihtiyacınız olan yürüyüş spor bisiklete binme süresini gösterecektir.

Google Fit

Google Ürünleri hem günlük hayatta hem iş hayatında oldukça kullanışlı ve kalitelidir.
Günümüzün en önemli hastalıklarından biri olan aşırı kilo yada obezite diye adlandırılan beden kitle endeksinin yüksek rakamlara ulaşmış olması hastalığı. Aşırı kilo… Aşırı kilo hareket kabiliyetini zayıflatır. Hastalıklara sebep olur. Yorgunluk hissini artırır çalışma ve hareket etme istediğini azaltır. Günlük hayatta sayabileceğimiz bir çok zararı var aşırı kilonun.
Google Fit kilo problemi olan, formda kalmak isteyen, yaktığı kaloriyi takip etmek isteyen kullanıcılar için muhteşem bir uygulama, siz ne kadar yürüdüğünüzü, gün içerisinde hangi konumlara hareket ettiğinizi unutursunuz fakat Google Fit asla unutmaz. Geçmişe dönük olarak uygulamanın kurulu olduğu zamanlar içinde geçmişteki kilo artış yada azalış çizelgenizi de sizlere sunar.
Google-Fit
Google Fit ile formda kalmak için uygulamayı indirip kullanmaya başlamanız yeterli olacaktır. Kendinize günlük bir hareket etme ve tempo tutma süresi seçin, hedeflediğiniz süreye ulaştığınızda Google Fit size  bildirim gönderecektir, hedefinizin altında kaldığınız her gün kaydedilir, geçmişe dönük olarak tüm günler kayıt altına alınır. Yaktığınız kaloriyi, yürüdüğünüz yolu yada bisiklet sürdüğünüz yol mesafesini Google Fit ile takıp etmeniz artık çok kolay.
Google Fit Nedir sorusuna cevaplarımızı verdik diğer Google Ürünlerini paylaştığımız bir sonraki yazımızda görüşmek üzere… Teknoloji dolu günler diliyoruz…
5/5 - (1 vote)

Hakkında webtasarimci

Ayrıca Kontrol Edin

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri Web tasarım örnekleri web tasarım yaptırmayı düşündüğümüz zaman görmek istediğimiz şablonlardır. Firmalardan …