Google Forms Nedir?

Google Forms Nedir? Google Forms Ne İşe Yarar ? Google Formlar Nedir ? Google Formlar Nasıl Kullanılır? İnternet Ortamında Anket Düzenleyip Anket Sonuçlarını Anlık Takip Edebilirmiyim ? Sanal Test Uygulaması var mı ? gibi sorgular yazarak web sitemize ulaşan değerli ziyaretçimiz.

form-animation

Web Tasarımcılar, Web Site Sahipleri, Firmalar, Şirketler, Google Kullanıcıları, Öğrenciler, Öğretmenler, Şirket Çalışanları, Şirket Sahipleri, Reklamcılar, Reklam Ajansları… bu liste  Evet Sizler Bu liste uzayıp gider kısacası bilgiye bilgi paylaşımına veri paylaşımı veri oluşturmaya veri takibine anket Yapma ya test hazırlamaya test çözmeye haber yapmaya haber paylaşmaya ihtiyacı olan herkes Google formları kullanabilir.
Google formlar Google Drive üzerinden kolayca ulaşılabilen kolayca oluşturulabilen kolayca takip edilebilen kolayca paylaşılabilen Dilediğiniz zaman sadece listelerin okunmasını Dilediğiniz zaman hem düzenleme hem paylaşım yapılmasını sağlayabildiğiniz Google formlar hepinizin hayatını kolaylaştıracak.

google-formlarGoogle Forms

Tüm araçlarıyla kusursuz çalışan kusursuz hizmet veren kullanıcılarının her türlü ihtiyacını şunu düşünen ve bu ihtiyaçların çoğunu ücretsiz sunan Google arama motoru gerçekten takdiri hak ediyor. araçlarında kusursuzluğu yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefleyen Google arama motoru bu konudada kendini ispatlamış durumda.
Google formları oluşturabilmek için öncelikle bir gmail hesabı oluşturuyorsunuz.

Akabinde Google drive‘a giriyorsunuz Google Drive da yeni butonuna tıklıyorsunuz yeni butonuna tıkladığınızda karşınıza çıkan seçeneklerden en sonda bulunan diğer kısmını diyorsunuz diğer kısmını tıkladıktan sonra Google form seçeneğini tıklıyorsunuz kablonuzu formunuzu veya anketimizi oluşturmaya başlıyorsunuz.

Google formunuzu oluştururken çoktan seçmeli sorular oluşturabilir bunları arka planda doğru veya yanlış seçenekleri oluşturabiliyor bu form renk ve tema verebilir başkalarıyla paylaşabilir başkaları ile paylaşırken düzenleme ayarlarını kısıtlayabilir sadece sonuçları paylaşabiliriz Google formlar diğer Google ürünleriyle kusursuz çalışan ve iş hayatınızı kolaylaştıran tüm Detaylara sahiptir umarım bugünkü makalemizde Google formları sizinle paylaşarak sizlere faydalı olmuştur.

İnnova reklam ve tasarım Ajans olarak Bizler teknolojiyi doğru kullandığını Sevdiklerinize zaman ayırdığınız daha fazla kazanç elde ettiğiniz günleri gidiyor yani sizlere başarıyı diliyor bir sonraki Google makalemizde görüşmeyi umuyoruz.

Google Formlar Nedir, Google Forms Nedir, Google Formlar Nasıl Kullanılır, Google Formlar Ne İşe Yarar ?

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (1 vote)