web tasarım blog

Google Gmail Hesap Kullanımı

Google Gmail Hesap Kullanımı

Google Gmail Hesap Kullanımı bilgi arıyorum, Google Gmail Hesap Nasıl Kullanılır, Google Gmail Hesap Kullanımı hakkında detaylı bilgi, Google Gmail Hesaplarının bilinmeyen özellikleri gibi sorguları yazarak web sitemize ulaşan değerli ziyaretçimiz, bugünkü makalemde sizlere Google Gmail hesabından bahsetmek istiyorum.

gmail-hesabı-nasıl-açılır

Google Gmail

Google Gmail, Google Arama Motorunun tüm reklam çalışmalarına rağmen hala birçok kişinin hesap sahibi olmadığı, belkide bilmediği veya hesap sahibi olsa bile özelliklerini bilmediği bir sistem.

Google Gmail tüm Google ürünlerini yönetebileceğiniz muhteşem bir hesap.

Esasen Google, facebook gibi sosyal ağlar yerine, twitter gibi kısa ve öz cümlelerin paylaşılabileceği, ofis programları gibi hesap yapmayı, dosya oluşturmayı sağlayan programların yerine kullanılabilir. Bing, yandex, yahoo gibi arama motorlarının yerine kullanılabilir. Haber siteleri gibi haber almaya, web sitesi yapmaya, alan adı satın almaya, sunucu sahibi olmaya şuan tek makale ile aktaramayacağım müthiş özelliklere sahip bir sistem.

Google’ın geniş özelliklere sahip olması sebebiyle sizlere her makalemde ayrı bir Google ürününden bahsetmek istiyorum. Bugün size Google Gmail hesabından bahsetmek istiyorum.

Google Gmail, ikili sohbet yapabileceğiniz, grup sohbet yapabileceğiniz, canlı yayın yapabileceğiniz, email gönderimi yapabileceğiniz, kurumsal mail tanımlayabileceğiniz bir sistemdir. Tüm Google ürünlerini kullanabilmeniz için sahip olmanız gereken ilk hesap. Çok kullanışlı, çok aktif, çok kaliteli bir alt yapısı bulunmakta.

Google mevcut alt yapısı ile her zaman güvenilir, her zaman kullanışlı, her zaman hakkaniyetli bir sistem olmuştur.

Google‘ın tüm ürünlerinde asla hile yoktur. Google asla kullanıcısını kandırmaz, yalan söylemez, bilgi hırsızlığı yapmaz, bilgi hırsızlığı yapılmasına izin vermez. Virüs paylaşımı yapmaz, virüs paylaşımı yapılmasına izin vermez tamamen kullanıcı dostu bir sistemdir.

google-reklam-ajansı

Hesap Açmak

Google arama motorunda hesap açmak ve gmail hesabı oluşturabilmeniz için google ana sayfasına geliniz.  Sayfanın sağ üst köşesinde oturum açma butonunu tıklayarak oturum açma butonunun altında bir hesabınız yok mu ? Hesap oluşturun linkini tıklayınız. Hesap oluşturma yerinden adınızı soyadınızı, telefon numaranızı, doğum tarihinizi, ikincil eposta adresinizi yazarak tüm segmentleri doldurunuz.

Google kullanım sözleşmesini kabul ediyorum kutucuğunu işaretledikten sonra sonraki butonuna tıklayınız. Hesabınız oluşturulmuş olacaktır. Bugünkü güncel sürümde karşınıza gmail kullanımını tanıtan dört slide dan oluşan bir tanıtım slaytı çıkar burada devam tıkladıktan sonra gmail hesabınıza giriş yapmış bulunuyorsunuz. 14 gigabayt bir alana sahip olan gmail hesabınızdan email gönderebilirsiniz. Sohbet edebilirsiniz, arkadaş listeleri ve arkadaş grupları oluşturabilirsiniz.

Gerekli görmediğiniz önemsiz olduğunu düşündüğünüz maillerinizi silerek veritabanınızı doldurmayınız.

Dünyanın en muhteşem alt yapısı olan Google ı tanımaya devam edeceğiz bugünkü yazımız ilk adımı atmamız gereken yerdi. Google‘ın harika alt yapısını ürünlerini beraber keşfetmeye devam edeceğiz. Hayatınızı kolaylaştıran teknolojiler kullandığınız güzel günler dileğiyle bir sonraki yazımızda görüşürüz. Bir sonraki yazımız Google Plus hepinizi bekliyorum…

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (1 vote)

Hakkında webtasarimci

Ayrıca Kontrol Edin

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri Web tasarım örnekleri web tasarım yaptırmayı düşündüğümüz zaman görmek istediğimiz şablonlardır. Firmalardan …