web tasarım blog

Google Haritalara Kayıt Ol

Google Haritalara Kayıt Ol

Google Haritalara Kayıt Ol, İş yerinizi Google haritalarda göstermek istiyorsanız İnnova Reklam Web Tasarım Firması olarak bizler sertifikalı Google hizmetlerimizle hizmetinizdeyiz. Google haritalar sayesinde navigasyon cihazlarında görünebilir, aramalarda görünebilir, çalışma saatleri, ürün, hizmet, işletme resimlerinizi gösterebilirsiniz. En önemlisi de arama motoru üzerinden ürün hizmet arayanların telefon aramalarını alabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden işletmeleri Google haritalara kaydediyoruz. Google haritalara kayıt olmakla ilgili detayları aşağıda sizlerle paylaşıyorum. Yazıya devam etmek isterseniz okuyabilir, hemen Google haritalara kayıt olmak için 0532 683 13 43 nolu hattımızı arayabilirsiniz. Aramak için buraya tıklayabilirsiniz.

Google haritalara kayıt ol

Google Haritalar Nedir?

Google haritalar Google arama motorunun bir ürünüdür. Hepimizin gündelik hayatında mutlaka bir kaç kez kullandığı bu ürünü bir işletmeci gözüyle inceleyelim ve faydalarını paylaşalım. Kişisel kullanım için sık sık yol tarifi aldığımız Google haritalar işletmecilere ne avantaj sağlıyor dersiniz?

Google haritalar sistemine kayıt olmak için kullandığımız benim işletmem sistemine firmalarımızı profesyonel olarak kaydediyoruz. İşletmenizin eklenmesini istediğiniz konumu sizden alarak Google haritalar sisteminde firma adınız ile birlikte görüntülenmesini sağlıyoruz.

Firma adınızla birlikte, ürün fotoğrafları, mekan fotoğrafları, personelinizin fotoğraflarını gösterebiliriz. Çalışma saatleri, işletme açıklaması, hizmet verilen bölgeler tanımlanır. Özel çalışma günlerini de ayrıca gösterebiliriz. Bu sistem üzerinden kampanya yayınlayabilirsiniz. Bu sistem sayesinde müşterilerinizin mesajlarını alabilir, yorumlarını yanıtlayabilirsiniz.

Bu sistem sayesinde daha fazla Google aramasında görüntülenebilirsiniz. Bu sistem sayesinde müşterilerinizin işletmenize gelmesi için yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalara Kayıt Olmanın Avantajları,

Google haritalara kayıt olmanın avantajları çok fazla. İşletmenizi yeni kurduysanız, şubeleriniz varsa mutlaka bu sisteme dahil olmalısınız. Bu sistemi profesyonel bir ajans aracılığıyla yaparsanız ilerleyen yıllarda da hiçbir problem yaşamadan kullanabilirsiniz.

Haritalara kayıt olduğunuzda ürün ve hizmetlerinizi detaylı olarak gösterebilirsiniz. Web sitenize trafik alabilirsiniz. Haritalar sayesinde yol tarifi alan, sizi arayan kişilerin listesini bir analiz şeklinde görüntüleyebilirsiniz. Cep telefonu araması alabilirsiniz. Müşterilerinizden mesaj alabilirsiniz. Müşterilerinizin yorumlarını yanıtlayabilirsiniz. Süreli kampanya yayınları oluşturabilirsiniz. İşletmenizle ilgili detaylı açıklamaları paylaşabilirsiniz. Bunların hepsi daha fazla müşteri kazanabilmeniz için hizmetinizde. Bu işlem işletmemiz tarafından tek sefere mahsus küçük bir ücretle yapılmakta ve size teslim edilmektedir.

Nelere dikkat edilmeli?

Harita kaydı yaptırmadan önce ücretin miktarına dikkat edin. Bir web sitesi ücretinden fazla ücret talep edenlere itibar etmeyin. Harita kaydı yapacak olan yetkiliye bu ücretin kaç yıllık olduğunu sorun. Sizden her yıl tekrar harita kaydı parası isteyecek kişilere para ödemeyin. Bu işlemi yapacak ajansın herhangi bir Google sertifikası olup olmadığını sorun, sertifika gösteremeyen ajansla çalışmayın. Digital dünya çok faydalı elbette biz bu faydayı işletmemize entegre etmek isteriz. Bunu yaparken dikkatli olalım ve faydasını göz önünde bulunduralım.

Google’ın bir çok ürünü ücretsizdir. Biz sizden harita kaydı ücretini size ayırdığımız vakit için talep ediyoruz. Google arama motoru bunun için sizden ücret talep etmeyecektir. Gelecek içinde bu şekilde bir talep görüntülenmemektedir.

Bu işlemle ilgili sürekli sizi arayıp her yıl para isteyen kişilere itibar etmeyin. Google’dan isminizi silerim diyerek sizi arayıp sizden para isteyenlere de itibar etmeyiniz. Bunların hiçbiri Google değildir, Google arama motoru sizi hiçbir zaman aramaz. Siz kayıt oluşturmadıktan sonra sizinle irtibata geçmez, kayıt oluşturmanız durumunda bile sizinle mail yoluyla irtibat kurarlar. Bu sebeple hiçbir şekilde sizi arayıp Google dan iş yerinizi sileriz, sitenizi sileriz, site bilgileriniz silinecektir gibi tuzaklara düşmeyin.

Yüzde yüz garantili Google harita kaydı işlemi ile işletmenizi haritalara taşıyalım daha kolay ulaşılır hale gelin. Online ortamdaki potansiyel müşterileri sizde yakalayın. Daha fazla kazanç elde etmek ve daha kurumsal bir işletme olmak için mutlaka bizi arayın. Aşağıdaki irtibat numaralarından bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

 

5/5 - (8 votes)

Hakkında webtasarimci

Ayrıca Kontrol Edin

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri Web tasarım örnekleri web tasarım yaptırmayı düşündüğümüz zaman görmek istediğimiz şablonlardır. Firmalardan …