web tasarım blog

Google Haritalara Kayıt

Google Haritalara Kayıt

Google Haritalara Kayıt Ol, Google Harita Kaydı Nasıl Yapılır ? Google Haritalara Firmamı Kaydetmek İstiyorum, Google Maps Kaydı Yaptırmak İstiyorum, Google Harita Kaydı Yapan Reklam Ajansları Arıyorum, Google Harita Kaydının Firma İçin Avantajları Nelerdir ?

google-harita-kaydı

Google Haritalar, Google Arama Motoruna firma ismi yazdığınızda sağ tarafta haritayla beraber fotoğraflar, iletişim bilgileri, yol tarifi, web adresi, çalışma saatleriyle birlikte görüntülenen sonuçlardır.

Google kullanıcılarının sorgularda bir firmaya, bir adrese, bir yere ulaşmak istedikleri zaman navigasyon cihazı vazifesi görerek o yere kolayca ulaşılmasını sağlayan muhteşem bir uygulamadır.

Google Maps olarak bilinen bu sistem için İnnova Reklam Ajansı olarak bizler uzun zamandır çalışmalar yapıyoruz.

Haritalara Firmanızı Kaydediyoruz

Google Yerel Rehber Ajansı olan İnnova Reklam Ajansı bulunduğu şehrin yerel rehber düzenleyicisi rozetini almış Google Maps tarafından güvenilir firma olduğumuzu sizlere ulaştırabilmek için google bizlere bir yıldız rozet vermiştir.

İnnova Reklam Ajansı olarak bizler Google Harita kayıtlarında firmalarımızın tam konumunu alarak doğrulama sağlıyoruz, Firmalarımız için tag oluşturuyor, fotoğraf galerisi düzenliyor, ürün galerisi düzenliyoruz, iç mekan dış mekan fotoğraflarıyla firmamızın tamamen Google ortamına taşınmasını ve hedef kitlesi tarafından kolayca ulaşılmasını sağlıyoruz.

Firmaların müşterilerine ulaşmak noktasında, sitemizin arama motorlarında yükselmesi noktasında büyük önem arz eden Google Harita Kaydı yani Google Maps Kaydı önemlidir.

google-maps-kayit-ol

Firmanız açılır açılmaz bizlere ulaşınız. Bir web sitenizin olmaması, bir şirket adresinizin bulunmuyor olması Google Maps kaydına engel değildir. Sizlere sistem üzerinden yönlendireceğimiz Google Maps Kaydı kodunu yönlendirebileceğimiz bir adres göstermeniz bizler için yeterlidir. Google harita kaydınız etkin hale getirildikten sonra dilediğiniz zaman adresinizi değiştirebiliyoruz. Web sitesi yaptırdığınız zaman web sitenizi ekleyebiliyoruz. Numaralarınız değiştiği zaman iletişim bilgilerinizi güncelleyebiliyoruz.

Firmanızı resmi olarak açmaya karar verdiğiniz an bizlere ulaşmanız firmanızın en kısa zamanda hedef kitlesine ulaşmasını sağlayacaktır.

İnnova Reklam Ajansı yerel rehber vazifesiyle kendisine şahsi olarak başvuru yapmamış olan firmaların eksik bilgilerini düzenleyerek Google Harita yani Google Maps sistemine katkıda bulunmaya devam etmektedir.

Dikkat Edin,

Google Harita Kaydı ile ilgili sizleri arayan, olur olmaz vaadler veren cep telefonunuza sms göndererek sizleri ömür boyu google da çıkacağınızı söyleyen kişilere inanmayın. Google haritalarda anahtar kelimeler sayesinde çıkacağınızı söyleyen kişilere asla inanmayın.

Sektörde hizmet vermeye başladığımız ilk yıllardan beri sektörün dolandırıcısı, sektörün taklitçisi olanlardan hem sizler hem bizler çok yara aldık. Ticaret etiğini korumak adına sizleri bu firmaların ismini vermeden uyarmaya çalıştık. Şimdi ise size dürüst olmayan reklam ajansı ile işinin ehli reklam ajansının arasındaki küçük bir farkı söyleyeyim. Bu işin merdiven altı korsan aktörleri sizlerden ısrarla cep telefonunuza mesaj göndermeyi ve o mesajlara evet yazmanızı ister. Sizden büyük bir ricamız bu smslere cevap yazmayınız.

Böyle durumlarda 0 532 683 13 43 nolu hattımızı arayarak bizden destek alınız.

İnnova Reklam Ajansı olarak bizler uzun yıllardır Google Maps kaydı, Google Harita Kaydı, Yandex Harita Kaydı, Bing Harita Kaydı, Yahoo Harita Kaydı Konusunda Hizmet veriyoruz. Resim düzenleme adres düzenleme yol tarifi konularında uzman destek alabilirsiniz.

İnnova Reklam Ajansı Google Maps Kaydı, Google Haritalara Kayıt Ol, Google Harita Kaydı Yapan Ajans, Google Harita Kaydı Nasıl Yapılır, Google Haritalara Kaydol, Google Maps Kaydol, Google Haritalara Firmanı Kaydet, Google Maps Firmanı Kaydet, Google Maps Kayıt, Google Harita Kayıt konusunda hizmet veriyoruz.

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (1 vote)

Hakkında webtasarimci

Ayrıca Kontrol Edin

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri Web tasarım örnekleri web tasarım yaptırmayı düşündüğümüz zaman görmek istediğimiz şablonlardır. Firmalardan …