web tasarım blog

Google Hesap Makinesi

Google Hesap Makinesi

Google Hesap Makinesi, Google Hesap Makinesi Nasıl Kullanılır, Google Hesap Makinesi Hakkında Bilgi, Google Calculator nedir gibi sorgular yazarak web sitemize ulaşan değerli ziyaretçimiz, İnnova Web tasarım ve Reklam ajansı olarak bizler Google ürünlerini tanıtmaya ve bilinmeyen özelliklerini sizlere aktarmaya devam ediyoruz.

Google Hesap Makinesi, İngilizce ismiyle Google Calculator matematiksel işlemlerde hayatınızı kolaylaştırmak, hızlı ve güvenilir çözümler elde etmenizi sağlar.

google-hesap-makinesi

Hesap makinesini kullanmayı ilk okul düzeyinde öğreniyoruz, o halde Google Hesap Makinesi konusunu neden ele aldığımızı açıklayalım, Google Hesap Makinesi diğer hesap makinelerine göre daha geniş fonksiyonludur.

Fonksiyonları

Standart 4 işlemin yanı sıra Google Hesap Makinesinde geometrik açılar ölçümüyle ilgili formüller, İNV, RAD gibi hesaplamalar da mevcuttur. Sinüs, cosinüs, tanjant, kotanjant gibi ölçümler, ölçümleri tersine çevirme gibi kısa yollar Google Hesap Makinesinde mevcuttur. Uygulamanın boyutu cep telefonunuzda oldukça küçüktür.

Yüzde yüz güvenilir ve reklam içermeyen bir uygulamadır. Birçok uygulamanın aksine ücretsizdir. Google Ürünleri her alanda olduğu gibi matematik alanında da hayatınızı kolaylaştırmak amacıyla dizayn edilmiştir.

İnnova Web Tasarım ve Reklam Ajansı olarak bizler hedef kitlemizin yanında, hayatını kolaylaştırmak için gerekli hizmetleri sağlamak, firmaların müşteri potansiyelini artırmak, gençlerimizin reklamcılık ve web tasarımcılık adına önünü açmak için gerekli tüm bilgi paylaşımlarını yapıyoruz.

Muhteşem Google Ürünlerini kullanmanızı tavsiye ediyoruz, Google Hesap Makinesi de bunlardan bir tanesi.

Başarı dolu, mutluluk dolu, kazanç dolu, şans dolu günler diliyoruz, bir sonraki Google Ürünü tanıtım makalemizde görüşmek üzere, makalemizi okuduğunuz için teşekkür ediyoruz.

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (1 vote)

Hakkında webtasarimci

Ayrıca Kontrol Edin

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri Web tasarım örnekleri web tasarım yaptırmayı düşündüğümüz zaman görmek istediğimiz şablonlardır. Firmalardan …