Google Keep Nedir

Google Keep Nedir, Google Not Programı, Google Ofis Programları, Google Keep Nasıl Kullanılır, Google Keep Ne İşe Yarar, Sesi Yazıya Dönüştürerek Not Alan Program Var mı? Google Keep Kullanmak İstiyorum, Google Keep Ücretli mi ?

Google-Keep-Nedir

Nasıl Kullanılır

Google Keep Nedir ve benzeri sorgular yazarak web sitemize ulaşan değerli ziyaretçimiz web sitemize hoş geldiniz, İnnova Reklam Ajansı olarak işletmelerin hayatını kolaylaştıracak çözümler sunmaya devam ediyoruz, bu işi kendine görev edinmiş başka bir kurum daha var. Google.

Google günlük hayatımızı ve iş hayatımızı kolaylaştırmak adına birçok ürün geliştirdi, Google Keep’te onlardan biri, Google Keep not almak, not kaydetmek, sesleri yazıya dönüştürmek, çizim yapmak, randevu almak, ajanda kaydı almak, alarm kurmak, sesli hatırlatıcı oluşturmak, resimli not almak, resimli kayıt oluşturmak, resimli randevu oluşturmak, hatırlatıcı notlar oluştururken yer ve zaman seçmek imkanlarını sunar.

google-keep-kullanımı

İnnova Reklam Ajansı olarak bizler bugüne kadar birçok Google ürününü kısa metinlerle sizlere aktarmaya çalıştık. Eminim bir çoğunuz Google Keep kullanmıyor ve henüz tanışmadınız, eminim tanıştığınızda Google Keep’i çok seveceksiniz.

Google Keep Google Play Store, İos dan ücretsiz olarak indirebileceğiniz muhteşem bir uygulamadır. Birçok Google ürününü indirebildiğiniz gibi Google Keep’i indirin, kullanım koşullarını kabul ettikten sonra notlar, hatırlatıcılar, ilham vericiler, iş, işisel, yeni etiket oluştur, arşiv, çöp kutusu, ayarlar, yardım ve geri bildirim menüleri vardır, bu menüden not kaydınızı başlatmadan önce notunuzun iş mi yoksa kişisel mi olduğuna karar verin. Daha sonra seçiminizi yaptıktan sonra sol alt kısımda not alın yazısını göreceksiniz bunu tıklayın.

Burada başlık bölümü çıkar yine sol alt köşede + işareti vardır, bu artı işaretini tıklayın tıkladığınız yerde fotoğraf çek, resim seç, çizim, kayıt oluştur, onay kutuları gibi seçenekler var buradan notunuzu ister kayıt tuşuyla sesli, ister fotoğrafla, ister resim seçerek, ister yeni fotoğraf çekerek, ister çizim yaparak, isterseniz onay kutularıyla yazılı olarak oluşturabilirsiniz.

Google Keep notlarınızı artık çalışanla paylaşabilirsiniz. Kopyalayabilirsiniz, arşivleyebilirsiniz. Silebilirsiniz, renklendirebilirsiniz. Notları kaydederken tarih ve saat segmentleri seçebilirsiniz, zaman ve yer seçebilirsiniz.  Google Keep avantajları umarım hayatınızı kolaylaştırır. Bir sonraki Google ürünümüzde buluşmak üzere yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (1 vote)