Google Klavye Nedir?

Google Klavye Nedir? Google Klavye ne? ,  Google klavye özellikleri,  Google klavye hakkında bilgi,  Google klavye indir,  Google klavye kullan,  Google klavye emoji,  Google Türkçe klavye,  Google klavye nasıl kullanılır,  Google klavye kullanmak istiyorum  gibi sorgular yazarak hepsinize ulaşan değerli ziyaretçimiz web sitemize Hoşgeldiniz İnnova Reklam ve web tasarım Ajansı olarak Google ürünlerini sizlere tanıtmaya ve onlar hakkında net ve güvenilir bilgiler vermeye devam ediyoruz bugünkü konumuz Google klavye, Google klavye kullandığınız ülkenin dil bilgisi üzerinden size en yakın sonuçları dilinize en uygun kelimeleri derleyerek cep telefonunuzu kullanırken hızlı kullanım yapmanıza yardımcı olmaya çalışır.

google-klavye-nedir

Google Klavye Sesle Yazma Özelliği

Google klavyede sesle yazma hareketle yazma, Kişisel konuşma dilini tahmin etme özelliği Emoji gönderme gibi  özelliği vardır.

Google klavyede farklı temalar oluşturabilir Tekel ile kullanabilir hızlı Simge oluşturabilirsiniz. Tuş takımını tarzınıza uygun düzenleyebilirsiniz ilk klavye dilleri oluşturabilirsiniz. Tema olarak sevdiğiniz renkleri ve fotoğrafları kullanabilirsiniz. Hareketli imleç denetimi hakkında parmağını artışın üzerinize üzerine kaldırdığınızda boşluk bırakacaktır.

Diğer klavye uygulamalarından farklı olarak dilinizi özel veya size özel kelimelerin sözlüğü kaybetmenize gerek yoktur. Google klavye özel kelimeleri her zaman hatırlar.

Google klavye Google Play Store‘da kendini hareket ve sesle yazarak akıllı hızlı ve kolay metin girişi yapan klavye olarak tanımlamaktadır.

Bugünkü Google ürünleri konumuz Google klavye ile İnnova reklam ve web tasarım Ajansı olarak Bizler bütün Google ürünlerini sizlere sunmaya devam ediyoruz. Her bir Google ürününe hayatınızı kolaylaştıracak ayrıntılarını sizin için araştırmaya ve sizlere yardımcı olmaya bilgi aktarmaya devam edeceğiz. Makalemizi okuduğunuz için çok teşekkür ederiz bir sonraki Google ürünümüzle görüşmek üzere .

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

4.9/5 - (7 votes)