Google Koleksiyonlar Ne İşe Yarar

Google Koleksiyonlar Ne İşe Yarar, Google Koleksiyonlar Nasıl Oluşturulur, Google Koleksiyonlar Nasıl Kullanılır, Google Koleksiyon Özellikleri hakkında bilgi veren makalemizi okuduğunuz için şimdiden teşekkür ederiz.

google-koleksiyonlar

Google Koleksiyonlar

Google Koleksiyonlar, Google Koleksiyonlar Menüsü, Google Koleksiyon Oluştur Segmentlerini inceleyelim.

Google Koleksiyonlar işletmelerin, üreticilerin,  imalatçıların ürettiği ürünlerini Google ortamında kategorize ederek sergilemesini sağlayan muhteşem bir sistemdir. Google Koleksiyonlar menüsünde, Anasayfa, koleksiyonlar, topluluklar, profil, kullanıcılar, ayarlar, geri bildirim, yardım segmentlerinden oluşmaktadır.

Koleksiyon Oluşturma bölümünden üst menüden sizinkiler bölümünü tıklayıp, koleksiyon oluştur bölümünü tıklayarak yeni koleksiyon oluşturabilirsiniz.

Koleksiyon oluştururken Koleksiyon adını, koleksiyonunuzu kimlerin göreceğini, koleksiyonunuzla ilgili kısa açıklamayı girin Google Arama Motoru mantıklı ve doğru açıklamaları her zaman dikkate alır ve ürünlerinizin tanıtılması konusunda önemli fayda sağlar.

Google Koleksiyon oluştur kısmının ikinci aşaması başlık görselinin düzenlenmesi, renk seçimi ve sonrasındaki kaydet kısmıdır. Bu aşamadan sonra sol tarafta görünen koleksiyonun sağ üst kısmında üç nokta bulunur. Bu kısımdaki üç noktayı tıkladıktan sonra paylaşmak istediğiniz resim video görsellerini bilgisayarınızdan yükleyip kaydeti tıklayınız. Göstermek istediğiniz konumu seçiniz. Ürünlerinizin gerçekçiliğini artıracaktır yer seçimi. Eğer ürünlerinizi çok kişinin görmesi menfaatinize ise herkes görsün seçeneğini işaretleyiniz.

google-koleksiyonlar-hakkında

Google Koleksiyonlarda koleksiyonunuz için oluşturacağınız başlık, açıklama çok önemlidir. Google Araçları içinde Google koleksiyonlar ürün tanıtımı yapmak isteyen firmalarımız için Google Gmail, Google Plus kadar önemli bir araçtır.

İnnova Reklam Ajansı olarak bizler Başta Google Koleksiyonlar olmak üzere tüm Google ürünlerini profesyonel bir şekilde kullanıyor firmalarımıza google avantajlarını başarıyla sunuyoruz.

Ülkemizin Google Ürünlerini tam tanımadığı bu günlerde Google Ürünlerini aktif olarak kullanır ve bu ürünler üzerinde hesaplarınızı aktif ederseniz eğer ileride rekabetin arttığı dönemlerde google arama motoru google ürünlerini daha erken kullanmaya başlayanlara daha çok güvenecektir. İnnova Reklam Ajansının hizmetlerine güvenerek  kaliteli hizmetlerine özellikle seo hizmetine dahil olan tüm firmalarımıza Google ürünlerinin bir kısmını tanımlıyoruz. Seo çalışmalarımıza dahil olmanız Google konusunda en aktif biçimde var olacağınız anlamına gelmektedir.

İnnova Reklam Ajansı Olarak Bizler Google Koleksiyon Oluştur aşamasında sizlere destek veriyoruz. Muhteşem Google Ürünlerinin Kullanılmasıyla İlgili bir sonraki makalemizi takip edin, okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (1 vote)