Google Kültür Sanat

Google Kültür Sanat, Sanat Projeleriyle İlgili Uygulamalar, Sanat Projeleri Nedir? Google Kültür Sanat, Google Kültür Sanat Nedir, Google Kültür Sanat Nasıl Kullanılır, Google Sanat Projeleri Nedir ?  gibi sorgular yazarak web sitemize ulaşan değerli ziyaretçimiz web sitemize hoş geldiniz.

google kültür sanat

google kültür sanat

Google Kültür Sanat ressamlar, heykeltraşlar, el sanatlarıyla meşgul olan sanatçılar, eski antik eşya satıcıları, çini ustaları, ebru sanatçıları, renkli sabunlar, yapma çiçek yapanlar, ahşap işleme sanatçıları, çeşitli sanat akımları, metal işleme, gümüş işçiliği, takı tasarımı, çeyiz ürünleri, çinicilik, porselen işleme, mozaik işleme gibi çok çeşitli el sanatlarının, sanatçılarının buluştuğu bir platformdur.

Eserlerinizi Kolayca Yayınlayabilirsiniz.

Google Sanat projeleri bölümünde ürünlerinizi sanat eserlerinizi yayınlayabilirsiniz, ilgi duyan kişilerin sizin galerinizde açtığınız iletişim bilgilerinizden size ulaşmasını sağlayabilirsiniz, hedef kitlenize sanat eserlerinizi gösterebilirsiniz.

Sanat eserlerinizi tasarlarken, ortaya çıkarıp üretirken, tamamlayıp sergilerken çektiğiniz temiz fotoğraflar çekip kendinize Google Kültür ve Sanat bölümü için hazırlık yapınız. Daha sonra gmail hesabınıza girip Google Kültür Sanat bölümüne girip hesap oluşturma talebinde bulunun. Size iki ayrı sayfadan oluşan bir anket sorusu yöneltilecek, size yöneltilen soruları doğru bir biçimde yanıtladıktan sonra talebinizi tamamlayın. Akabinde hesap kayıt talebiniz alınacak kültür sanat galerisi hesabınızın oluşturulması için Google Kültür Sanat ekibindeki müşteri temsilcileri sizi arayacak ve hesabınızı aktif hale getireceklerdir.

Ülkemizde henüz Türkçe yayını bulunmayan Google Kültür Sanat ülkemizdeki büyük sanatçıların sisteme kayıt olmasını bekliyor. Google art & culture bölümünde yüzlerce sanatçının eseri yayınlanıyor. Özellikle ABD, Kanada, İngiltere, Almanya, Fransa gibi birçok ülkeden sanatçıların eserlerini görebilir, onlarla tanışabilir sizde eserlerinizi paylaşabilirsiniz. Şuan ülkemizde hemen hemen hiçbir sanatçının bilip kullanmadığı bu uygulamayı dileriz ülkemizin değerli sanatçıları kullanmaya başlar ve uluslar arası platformda kendilerini göstermeye başlarlar. Sizlere faydalı olabilmek mutluluk verici, umarım yazımızı beğenmişsinizdir.

Ülkemiz el sanatları, çinicilik, mozaik, ebru sanatı, dokumacılık, halı kilim, ressamlık, heykeltraşlık ile ilgili önemli birçok ismi yetiştirmiş ender ülkelerden bir tanesi umarız bir gün Google Kültür Sanat Galerilerinde ülkemizin sanatçılarının sanat eserlerini görme fırsatı buluruz.

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (1 vote)