Google Messenger Nedir?

Google Messenger Nedir? Google Messenger Nasıl kullanılır, Google Messenger hakkında bilgi arıyorum, Google’ın messenger uygulaması var mı ? Telefonda yeni messenger uygulaması arıyorum gibi sorgular yazarak web sitemize ulaşan değerli ziyaretçimiz, web sitemize hoş geldiniz. 

google-messenger-nedir

Nasıl Çalışır ?

Öncelikle Google Messenger yeni android telefon aldığımızda otomatik olarak kurulmaz. Google Play Store’a girip Google Messenger yazın ve indirip kurun. Google Messenger gsm operatörü aracılığıyla mesajlaşmamızı sağlayan uygulamadır, uygulama üzerinden yazılı mesaj, mms gönderebilirsiniz. Ses kaydı gönderebilirsiniz. Veri gönderiminde operatörünüzün ücretlendirme politikası üzerinden ücretlendirilirsiniz.

SMS engelleme özelliği vardır. İstemediğiniz kişilerden gelen mesajları kapatabilirsiniz. Daha önceki gönderilmiş smslerde arama yapacağınız zaman üstteki arama çubuğuna aranacak kelimeyi yazarak istediğiniz mesaj içeriğine kolayca ulaşabilirsiniz. Sms grupları oluşturabilirsiniz. Uygulamanın arka planında zevkinize göre resim yerleştirebilir tasarımını değiştirebilirsiniz. Çok hoş çok kullanışlı bir tasarımı vardır. Doğa fotoğrafları, sevdiklerinizin fotoğraflarını belkide hareketli arka planları kullanmak isteyebilirsiniz tamamen sizin zevkinize kalmış. Google Messenger hayatınızı kolaylaştırmak için sade, hızlı, kullanışlı tasarımlarıyla her alanda yanımızda.

Google ürünlerini aktarmaya devam ettiğimiz bugünlerde sizler adına Google ürünlerini takip ediyor her yeni çıkan üründen sizleri haberdar edebilmek adına tanıtım yazılarımızı devam  ettiriyoruz.

Google-Messenger-uygulaması

Google Arama Motorunun her alanda geliştirmiş olduğu uygulamaları sizlere aktarma çabasındayız, ülkemiz internet ve teknoloji kullanıcılarının avrupa ve abd düzeyinde olmadığını biliyoruz, tüm kullanıcıların aynı teknoloji bilincine sahip olmasını, Google ürünlerini daha iyi tanımasını istiyoruz.

Google Messenger‘dan bugünlük bu kadar bir sonraki yazımızda yeni Google ürünlerini tanıtmak üzere görüşeceğiz, yazımızı okuduğunuz için teşekkür ediyor iyi çalışmalar diliyoruz.

İnnova Reklam ve Web Tasarım Ajansı Muhteşem Google Ürünlerini Tavsiye Ediyor…

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (1 vote)