Google Now Kart Nedir ?

Google Now Kart Nedir ? Google Now Kart Nasıl Kullanılır ? Google Now Nedir ? Google Now Hakkında Bilgi, Google Anlık Bilgilendirme Sistemi Nedir, Google Now Uygulaması Nedir? Google Now Kullanmak Problem olurmu, Google Now içerikleri hakkında bilgi arıyorum gibi sorgular yazarak web sitemize ulaşan değerli ziyaretçimiz web sitemize hoş geldiniz.

Özellikleri Nelerdir

Yakın zamanda ülkemizde kullanıma giren Google Now günlük hayatınızda sizinle konuşan, size hava durumunu, yol durumunu, evinize yada iş yerinize kalan mesafenizi, ne kadar uzakta olduğunuzu yürüyerek yada araçla kaç dk da varabileceğinizi, en yeni haberleri, son dakika haberlerini, arama motorunda sözlü, yazılı, resimli tarama yapmanızı sağlayan, bir haftalık hava durumunu gösteren, Google arama motoru giriş sayfasıdır.

Google arama motoru mobil kullanımda eskiden arama motoru ana sayfası boş bir sayfadan ibaretti sadece arama yeri vardı, son altı aydır ülkemizde Google now kart yavaş yavaş aktif olmaya başladı. Şu an ABD kullanıcılarıyla aynı kullanım detaylarına sahip hale getirildi ve tüm hızıyla hizmet vermeye devam ediyor.

google-now-kart

İş yerinize ve evinize mesafenizi, doğum gününüzü, yeni müzikleri, yeni filmleri, yeni haberleri, yapmayı planladığınız işlerinizi, güncel partileri hatırlatıyor, trafik yol durumu gibi anlık ve önemli olan haberleri size iletmeyi kendine görev edinen Google Now kullanıcılarının hizmetinde.

Google Now Kart android ve ios mobil cihazlarda ve tabletlerde kullanılabilir. Hareket halinde iken ana sayfadaki özellikleri değişebilir, kullanım detayları değişebilir.

İnnova Reklam ve Web Tasarım Ajansı olarak bizler Google Now Kart kullanmanızı tavsiye ediyoruz, Google Ürünlerini aktif olarak kullanarak hayatınızı kolaylaştırabilir, fırsatlara daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

 

5/5 - (1 vote)