web tasarım blog

Google Pacman Nedir?

Google Pacman Nedir?

Google Pacman Nedir? Google Pacman Oyunu, Google Pacman Nasıl Oynanır ? Google Oyunları Oyna, Google Pacman Oyna, Google Pacman, Google Pacman hakkında bilgi, Google Pacman ile ilgili bilgi arıyorum gibi sorgular yazarak web sitemize ulaşan değerli ziyaretçimiz.

google-pacman-nedir

Nedir, Nasıl Oynanır?

Google Pacman bilgisayar oyunu Google Ürünüdür Google Pacman yazarak oyuna ulaşabilir bilgisayar klavyenizin ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz, enter tuşu ile oyuna başlayabilirsiniz.

Pacman Google Doodle oyunu için enter tuşu ile oyunu başlatın, küçük sarı yuvarlak emoji siz, renkli jelibon görünümlü sevimli canavarlarda rakibiniz oluyor, sıra halinde dizilmiş olan noktaları yiyerek ilerliyorsunuz ve jelibon görünümlü rakiplerimize yakalanmadan noktaların sonundaki yuvalara saklanıyorsunuz ve böylelikle düşmanları etkisiz hale getirerek puan kazanıyorsunuz, kolay eğlenceli bir oyun Google Pacman.

giphy

Google Pacman eski atari, tetris oyunları gibi basit bir oyundur. Eğlenceli kolay oynanabilen bir oyun Google Pacman uzun yıllar önce Google arama motoru ilk olarak kurulduğu yıllarda kullanıcılara sunuldu. Şimdi Google Play Store da birçok Google Oyununu, Google Play Store developerların geliştirmiş olduğu bir çok oyunu bulabilirsiniz. Ücretli ve ücretsiz oyunları oynayabilirsiniz. Dünyanın en eğlenceli en hırslı oyunlarını Google Play Store da bulabilirsiniz.

Google Play Store’da sadece oyunlar değil tüm android uygulamaları bulabilirsiniz.

Muhteşem Google ürünlerini daha iyi kullanmak ve Google Ürünlerini öğrenmek için bir sonraki yazımızda Google Gravity işleyeceğiz. Sevdiklerinize zaman ayırmak için hayatınızı kolaylaştıran teknolojileri kullandığınız günler diliyoruz. Bir sonraki yazımızda Google Gravity konusuyla buluşmak üzere, makalemizi okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (1 vote)

Hakkında webtasarimci

Ayrıca Kontrol Edin

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri Web tasarım örnekleri web tasarım yaptırmayı düşündüğümüz zaman görmek istediğimiz şablonlardır. Firmalardan …