Google Play Kitaplar

Google Play Kitaplar, Google Play Kitaplar Hakkında Bilgi, Google Play Kitapları kullanmak istiyorum, Google Play Kitaplara nasıl kitap eklenir, Google Play Kitaplardan nasıl kitap indirilir? Google Play Kitaplara kimler kitap ekleyebilir ? Google Play Kitaplarda hangi konularda kitap eklenebilir ? Google Play Kitaplarda Kitap Satmak İstiyorum gibi arama kelimelerini yazarak web sitemize ulaşan değerli ziyaretçimiz web sitemize hoşgeldiniz.

google-play-kitaplar

Uygulama hakkında,

Google Play Kitaplar ulusal ve uluslar arası düzeydeki kaynakların Google Play Store‘daki kitaplar bölümünde yayınlanmasıyla oluşan sanal bir kitaplıktır, bu kütüphanede bilgisayarlardan yeni teknolojiye, bilim kurgudan animasyona, romanlardan çocuk kitaplarına, dini kitaplardan siyasi kitaplara, gizem macera, ekonomi, finansal konular, iş yerleri için eğitim süreçleri, bireysel gelişimden kurumsal gelişim kitaplarına, sağlık, turizm, gezi gibi her türlü kitapları barındırır. dilediğiniz her konuda kitapları bulabilirsiniz.

Google Play Store’a kredi kartı bilgilerinizi kaydederek satın alma işlemi yapabilirsiniz. Google Play Store’da kitap alabiliriz.

Kitapların kapaklarını, renkli olarak açıklamalarını bulabilirsiniz. Ön bilgilerini ücretsiz olarak görüntüleyebilirsiniz. Cüzi miktarlarda kitap satın alabilirsiniz. Google Play Store’da satın aldığınız kitaplarınızı masa üstü bilgisayarınızdan, cep telefonunuzdan, tabletinizden okuyabilirsiniz.

Google Play Kitaplar’da en çok satılan kitapları, en çok puan alan kitapları, yeni gelen kitapları görebilirsiniz. Kitabın yazarı ile ilgili yayımcı sayfasında kitap ile ilgili açıklamaları görebilir, yazarını görebilir, yorum yapabilirsiniz, oylama yapabilirsiniz, kitap ile ilgili objektif değerlendirmelerinizi yapabilirsiniz, satın almak istediğiniz kitap tükendiyse eğer istek listeme ekle diyerek kitap yeniden satışa çıktığında Google tarafından bilgilendirilebilirsiniz. Yayımcının iletişim bilgilerinden kendisiyle de irtibata geçebilirsiniz.

Muhteşem bir Google uygulaması olan Google Play Kitaplar hepimizin hizmetinde, eğitim hiçte öyle pahalı hiçte zor değil yeterki ne istediğimizi bilelim.

Google Play Kitaplar yazımızı bugünlük tamamladık, yarın yeni Google ürünüyle ilgili buluşmak üzere. Muhteşem Google teknolojilerini hayatınızdan eksik etmeyin. Google’ın her alanda bizlere sunmaya çalıştığı yenilikleri takip ederek hayatınızı kolaylaştırmak adına kullandığınız günler diliyoruz.

Makalemizi sonuna kadar okuduğunuz için teşekkür ediyorum, bilgi dolu, başarı dolu, mutluluk dolu bir hayat diliyoruz. Bir sonraki yazımızda Google Play Filmlerde görüşmek üzere…

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (1 vote)