Google Plus Nedir

Google Plus Nedir? Google Plus Ne İşe Yarar ? Google Plus Özelllikleri Nelerdir ? Google Plus Kullanım Özellikleri, Google Plus Hizmetleri Nelerdir ? Google Plus Nasıl Kullanılır ? Google Plus Hakkında Bilgi, Google Plus Şifre Değiştirme sorgularını yazarak web sitemize ulaşan değerli ziyaretçimiz web sitemize hoşgeldiniz.

Bugünkü konumuz Google Plus, Google Plus Özellikleri, Google Plus Kullanmanın Avantajları hakkında. Google Plus, Google Gmail hesap sahiplerinin kullandığı muhteşem bir platformdur. Google Plus‘a giriş yapabilmek için gmail hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş için size gerekli adımları açıklayacağım, Google Chrome internet tarayıcınızdan Google Arama ekranına geliniz, sağ üst köşede gmail, görseller, şeklinde başlıklar ve iconlar bulunmaktadır.

google-plus-giriş

Google Plus Nasıl Kullanılır

Sağ üst köşedeki bu menüdeki soldan üçüncü bölümdeki 9 minik karenin bulunduğu yeri tıklayınız, burayı tıkladığınızda bazı Google ürünleri karşınıza çıkacak burada G+ logolu Google+ ismini göreceksiniz bu bölümü tıklayınız, sonrasında bir menu açılacak eksik bilgileriniz varsa Google önce eksik verilerinizi girmenizi isteyecek, verilerinizi doğru bir şekilde girdikten sonra sol tarafta gizli bir menü bulunmakta, bu gizli menü Google‘ın kullanışlılığını göstermektedir. Karışık butonlar, karışık ikonlar, yoğun bildirimler değil, gayet kullanışlı bir ana sayfa, kullanışlı bildirimler profesyonelce yerleştirilmiştir.

Google Plus menüsü sol tarafta gizli menü üst kısımda görünen bir menü vardır, sol taraftaki gizli menüde uygulamanın önemli özellikleri yer alır üst kısımdaki açık menüde ise arkadaşlık gruplarınız vardır.

Solda gizli menü içeriğinde,

Anasayfa, Profil, Koleksiyonlar, Popüler Olanlar, Topluluklar, Etkinlikler, Hangouts, Sayfalar ve Ayarlar bulunmaktadır, şık ikonları ve kullanışlı alt sayfalarıyla menüde çok güzel özellikler bulacaksınız.

Üst menüde ise Tümü, Arkadaşlar, Aile, Tanıdıklar, Daha Fazla, Bahisler kategorileri bulunmaktadır. Üst menüdeki daha fazla bölümünde, yemek, moda, güzellik, seyahat, otomotiv, eğlence, fotoğrafçılık gibi kategoriler bulunmaktadır.

Google plus sayfasının sağ üst köşesinde ayarlar menüsü bulunmakta, sol menüdede ayarlar vardır, bu ayarlardan birçok bilginizi değiştirebilirsiniz, google plus’ta sadece profil linkinizi bir kez değiştirebilirsiniz bu bölümü dikkatli doldurmanız gerekmektedir.

google-plus-nedir

Google Plus özellikleri ve daha fazla Google Ürünü Kullanımı Hakkında Bilgi Alabilmek için lütfen 0 532 683 13 43 nolu hattı arayınız. Bir sonraki yazımızda Google Koleksiyonlar için görüşmek dileğiyle iyi çalışmalar diliyorum.

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (1 vote)