web tasarım blog

Google Takvim Nedir

Google Takvim Nedir

Google Takvim Nedir ? Google Takvim Ne İşe Yarar ? Google Takvim Özellikleri, Google Takvim Nasıl Kullanılır, Google Takvim Kullanmayı öğrenmek istiyorum gibi sorgular yazarak web sitemizi ziyarete gelen siz değerli ziyaretçimiz web sitemize hoş geldiniz.

google-takvim-nedir

Google Takvim

Google Takvim Google Drive üzerinde barınan bir Google Ürünüdür. Google her alanda olduğu gibi ofiste de bizlerin yanında, Google Takvim, takvim, saat, randevu defteri, alarm sistemi mevcuttur. Aynı günü, son dört günü, son bir ayı, son bir yılı takip edebileceğiniz segmentlere sahip menüsü vardır. Tüm Google Ürünlerinde olduğu gibi Google Takvim de de Google tüm cömertliğiyle bizlere bir hizmet sunmuş ve hayatımızı kolaylaştırmayı amaçlamıştır.

İnnova Reklam Ajansı olarak bizler tüm Google Ürünlerinde Hizmetinizde olduğumuz gibi Google Takvim özelliklerine de hizmetinizde.

Google Takvim günü saatlere bölen bir ajanda yapısına sahiptir, ajanda bölümünde doğum günü etkinlikleri, sizin düzenlediğiniz etkinlikler gelecek etkinlikler gibi ayrımlarla çalışırken talep doğrultusunda destek oluyoruz.

Hepimizin önemli randevuları kaçırdığı, doğum günlerini unuttuğumuz olmuştur. Yakın çevreniz onların doğum günlerini hatırlamamakla suçlayabilir. Müşterileriniz ve çözüm ortaklarınız ihmal edilmekten şikayet edebilir ve zaman zaman iş kaybı yaşayabilir maddi zarara uğrayabilirsiniz. Tüm bu problemlerden Google Takvim sayesinde bundan kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

Google Arama Motoruna Giriniz. Sağ Üst Köşedeki  9 Küçük Kare Bulunan İkonu Tıklayınız. Burayı tıkladığınızda Google Takvim mavi logosunu göreceksiniz. Google Takvime girdiğinizde saat dilimleri ve günleri göreceksiniz. Gün içerisinde hatırlatma kuracağınız etkinliğin, olay saatinin veyahut randevu saatinin üzerini tıkladığınızda etkinlik oluştur şeklinde bir pop-up açılır, etkinliğin adını, yerini, saatini, kaç kişiyi, kimleri davet edeceğinizi seçebilirsiniz. Seçimden sonra kaydet diyerek davetlilere davetin gitmesini sizin  içinde davet  ile ilgili saati unutmamanız açısından hatırladı.

Bir sonraki Goole ürününde etkinlik oluşturmanın hem sizin hem davetliler için oldukça kaliteli olduunu kullandıkça göreceksiniz değerli ziyaretçimiz.

İnnova Reklam Ajansı Google Takvim, Google Takvim Nedir ? Google Takvim Ne İşe Yarar ? Google Takvim Nasıl Kullanılır ? Google Takvim Özellikleri, Google Takvim Kullanım hakkında bilgi veriyoruz.

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (1 vote)

Hakkında webtasarimci

Ayrıca Kontrol Edin

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri Web tasarım örnekleri web tasarım yaptırmayı düşündüğümüz zaman görmek istediğimiz şablonlardır. Firmalardan …