web tasarım blog

Google Trends Nedir?

Google Trends Nedir?

Google Trends Nedir?, Google Trends Ne İşe Yarar? Google’da Popüler Sorguları Nasıl Bilebiliriz ?, Google Arama Kelimelerinde Popüler Olanlar, Google Popüler Arama Kelimeleri, Google Arama Motorunda En Çok Yazılan Sorgular, Türkiye’de Google’a en çok yazılan sorgular, Google Trends Nasıl kullanılır, Google Trends kayıt ol, Google a en çok yazılan sorguları bul, Google arama motoruna en çok hangi sorgular yazılıyor gibi sorgular yazarak web sitemize ulaşan değerli ziyaretçimiz. Web sitemize hoş geldiniz.

google-türkiye-trends

Google Trend

Google Trends günlük olarak Google arama motorunda ülkenizdeki en yoğun aranan haberleri, en yoğun aranan hikayeleri, en çok ziyaret edilen siteleri ve hikayeleri gösterir. Google Trendler sitelerden bağımsız olarak Google Arama Motoruna gün içinde en çok konu olan kişi ve olayları, hikayeleri listeler.

Google Trends günlük olarak listelenebilir, kategorilere göre seçim yapılabilir bir sistemdir, bilim teknoloji, eğlence, moda, siyaset, sağlık, spor, en çok okunan haberler olarak kategorize edilebilir, kategori seçerek kategorisine göre en çok okunan haberleri listeleyebilirsiniz. Son 24 saat içindeki önemli konuları Birden, yüze, iki yüze, üç yüze kadar seçebilirsiniz.

Google Arama Motoruna, Google Trends yazarak trend olan haberlerin sayfasına ulaşabilirsiniz, sayfanın açılması için gmail hesabınızda oturum açmış olmanız gerekmektedir. Google Trends bir Google ürünüdür, Gmail hesabınızda alerts oluşturduğunuzda size Trends olan sorguları mail olarak gönderecektir, Ülke seçimi yaparak hangi konuda trends haberi almak istediğinizi seçebilirsiniz.

Google Trends Sayfasında sol üst köşedeki üç çizgili alandan You Tube’da trend olan videoları seçebilirsiniz, Trend olan arama kelimelerini görebilirsiniz, Trend olan hikayeleri okuyabilirsiniz, keşfet bölümünden kendinize özel konu oluşturup trend olan siteleri listeleyebilirsiniz.

Geçmiş yılların Trend olan gündemini takip edebilirsiniz, mesela trend olan isimler, trend olan tv programları, trend olan meslekler, trend olan şarkılar, trend olan sanatçılar, trend olan diziler, sinemalar, kitaplar hepsini görebilirsiniz.

İlgi alanlarınız ile ilgili trend olan konuları da çekebilirsiniz.

Google Trends Google arama motorunun önemli bir uygulamasıdır, İnnova Reklam ve Web Tasarım Ajansı olarak kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Google Trend makalemizi okuduğunuz için teşekkür ederiz bir sonraki Google ürününde görüşmek üzere…

google-trends-bugün

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (1 vote)

Hakkında webtasarimci

Ayrıca Kontrol Edin

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri Web tasarım örnekleri web tasarım yaptırmayı düşündüğümüz zaman görmek istediğimiz şablonlardır. Firmalardan …