web tasarım blog

Hakkari Merkez Web Tasarım

Hakkari Merkez Web Tasarım

Merhabalar değerli ziyaretçimiz Hakkari Merkez Web Tasarım ile ilgili bugünkü yazımıza hoş geldiniz. İnnova Web Tasarım olarak bizler Hakkari ilimizde web tasarım hizmetleri veriyoruz, Web tasarımlarımız se uyumlu mobil uyumlu, html5 özellikli, w3c standartlarında, Türkçe yönetim panelli web tasarımlar yapıyoruz. Web tasarımlarımız güncellenen tarayıcılara ve arama motorlarına uygun olduğu ve kendi kendine güncellendiği için hiçbir zaman bozulmaz, tarayıcıların gerisinde kalmaz bu sayede sizlere ömür boyu kullanacağınız bir tasarım hizmeti sunar. İnnova Web Tasarım olarak bizler işinizi internete taşımanızı öneriyoruz, internet üzerinden gelen hedef kitleyi kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Hakkari ilimizin geçim kaynaklarını ve gelirlerini artırmak adına bunun gerekli olduğunu düşünüyoruz. Hakkari ilimizden kısaca söz edersek eğer bu konuyu aydınlatmış olacağız.

Hakkari Merkez Web Tasarım
Hakkari Merkez Web Tasarım

Hakkari İlimiz,

Hakkâri, Doğu Anadolu Bölgesi’nde bulunur. Hakkari ilimizin ilçeleri; Hakkâri il merkezi, Çukurca, Şemdinli ve Yüksekova’dır.
Coğrafi konumu sebebi ile geçmişten günümüze birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Hakkâri, Unesco tarafından da dünya mirası içine alınmıştır.
Oldukça engebeli bir arazi yapısına sahip olan Hakkâri’nin toplam yüzölçümü 2.237 km2’dir.
Ekonomisi tamamen tarıma dayalı olan Hakkâri, Türkiye’de bulunan en az gelişmiş illerimizdendir. İl ekonomisinin gelirinin %90’ının tarımsal faaliyetlerden elde edildiği Hakkâri’de ormancılık ve hayvancılıkta çok etkin olmasa da yapılan ekonomik faaliyetler arasındadır. Yayla ve meraların bol olmasına rağmen hayvan sayısının az olmasından dolayı hayvancılık çok fazla gelişme gösterememiştir. Yapılan hayvancılık daha çok küçükbaş üzerine gerçekleştirilmektedir. Küçükbaş hayvancılığın yanında arıcılık faaliyetleri de yerel halkın bir kısmı tarafından yapılmaktadır. Ormancılık faaliyetlerinden ise her yıl 40 bin ster odun elde edilmektedir.

Hakkari ilimizin tarımı,

İl topraklarında yetiştirilen başlıca tarım ürünleri; arpa, darı, mısır, çavdar, çeltik (pirinç), nohut, fasulye, mercimek, patates, soğan, biber, patlıcan, salatalık, kabak, taze fasulye, taze soğan, lahana, marul, sarımsak ve tütündür.
Sanayi anlamında diğer illere göre gelişemeyen illerimizden olan Hakkâri’de bulunan başlıca sanayi kuruluşları; un fabrikası, süt fabrikası, tütün fabrikası, et kombinası, halı dokuma atölyeleri, köylerde halı ve kilim atölyeleri ile hızar atölyesi. Bu işletmelerimizin kazançlarını artırmak için herşey dahil web tasarımlarımızı sizlere sunuyoruz.

Hakkari Web Tasarım Çalışmalarımız,

Web Tasarım: Web tasarımı firmaların ve kişilerin işletme bilgileri, fikir, ürün, hizmetlerini online ortamda sergilemek ve yeni hedef kitlelere ulaşmak amacıyla satın almış oldukları online pazarlama araçlarıdır. Hakkari ilimizdeki esnafımızın iş yerlerini web tasarımlarımız aracılığıyla internete taşıyarak daha fazla hedef kitleye ulaşmalarını sağlıyoruz. Herşey dahil web tasarımlarımızla esnafımızın yüzünü güldürüyoruz. Esnafımızın ürün ve hizmetlerini internete taşıyarak daha fazla müşteriyle buluşturuyoruz. İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı’nın herşey dahil kampanyasıyla ayrı ayrı ücret ödeme derdi son buluyor. Hemen web sitesi yaptırmak için herşey dahil kampanyamızı kaçırmayın. Herşey dahil web tasarım kampanyamız sayesinde ihtiyacınız olan tüm hizmetlere hesaplı bir şekilde ulaşın.

İnnova Web Tasarım Ajansı Herşey Dahil Web Tasarım Özellikleri,

-Türkçe yönetim panelli
-Orjinal veya Lisanslı Tasarımlar
-Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği
-Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz

-Mobil Uyumludur
-Seo Uyumludur
-HTML5’tir W3C Standartlarına Uygundur
-Teknik Destek Hizmetimiz Telefonla ve Uzaktan Bağlantı Yöntemiyle 1 Yıl Boyunca Devam Eder
-Canlı Destek Sistemi Vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
-Orijinal Grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
-Kurumsal Mail Hesabı Vardır,
-Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
Hemen Web Tasarım Hizmeti Almak İçin 0532 683 13 43 Nolu Hattımızı Arayın…

İnnova Web Tasarım Ajansı’na ait tüm hizmetler aşağıdaki gibidir,

-Web Tasarım

-Eticaret sitesi

– SEO Çalışması

-Grafik Tasarım

-Logo Tasarımı

-İnternet Reklamları

-Sosyal Medya Reklamları

-Kurumsallaştırma Çalışmaları

-Tasarım -Baskı Hizmetleri

-Android Uygulamalar

-IOS Uygulamalar yapıyoruz.

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (3 votes)

Hakkında webtasarimci

Ayrıca Kontrol Edin

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri Web tasarım örnekleri web tasarım yaptırmayı düşündüğümüz zaman görmek istediğimiz şablonlardır. Firmalardan …