Hakkari Reklam

Hakkari Reklam, Hakkari Reklam Firmaları, Hakkari Reklam Ajansı, Hakkaride Reklam Ajansı Var Mı ? Hakkaride Reklam Çalışması Yapan Ajans Var Mı? diyorsanız doğru yerdesiniz. İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı Hakkari ilimizde ve tüm şehirlerde reklam hizmetleri vermektedir. Hizmetlerimizin detayına geçmeden önce ilimizden biraz bahsedelim.

Hakkari

Hakkari, ilimiz önemli ölçüde stratejik, sınır bölgesinde bulunan, ticari faaliyetlerin, tarım ve hayvancılığın yoğun olarak yapıldığı bir ilimizdir dolayısıyla yoğunlukla reklam çalışmalarına ihtiyaç duyulmaktadır. Aynı zamanda tarihi, kültür ve doğası turistlerin ve yurt içi turların ilgisini çekmektedir. Hakkari’de son bir yıldır öncesine kadar yoğun çalışmaların bulunduğu, firmaların faaliyetlerini sürdürdüğü bir ilimiz iken terör faaliyetleri sebebiyle bir yıldır yoğun güvenlik önlemleri dolayısıyla ticari hayatın kısmende olsa aksamış olması ilimizin ticari faaliyetlerini sekteye uğratmamıştır.

hakkari-reklam

Bu günlerde inşaat ve yapı sektörünün hızlandığı ilimizde turizm tarım faaliyetleri yapılmaya başlanmıştır. Yılın büyük bir bölümü soğuk hava hakim olan ilimiz yazları sıcaktır

Doğu Anadolu Bölgesi’nde bulunan, İl merkezi dâhil olmak üzere 4 ilçeden oluşan Hakkari 4 Belde, 122 Köy ve 368 mezradan oluşmaktadır. İlçeleri; Hakkâri il merkezi, Çukurca, Şemdinli ve Yüksekova’dır. Son alınan verilere göre toplam nüfusu 276.287’dir.

Coğrafi konumu sebebi ile geçmişten günümüze birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Hakkâri, Unesco tarafından da dünya mirası içine alınmıştır.

Oldukça engebeli bir arazi yapısına sahip olan Hakkâri’nin toplam yüzölçümü 2.237 km2’dir. İl topraklarının % 87,5’u dağ, % 10,5’u yayla, % 2’si ise ovalardan oluşmaktadır. İlin deniz seviyesinden yüksekliği 2.000 metre civarıdır. Güneydoğu Torosların uzantısı olan dağlara sahip olan Hakkari’de bulunan dağlar; Cilo Dağları, Sümbül Dağı , Buzul Dağı , Gare Dağı , Mordağ, Beyazdağ, İkiguka Dağı, Türemiş Dağı, Leyzok Tepe,  Koctepe, Çimen Dağı ve Altın Dağları’dır. İlde bulunan dağların yüksekliği çoğunlukla 3.000 metreyi aşmaktadır. İlde bulunan akarsular; Zap Suyu, Habur Çayı, Botan Suyu, Otluca Deresi, Katil Suyu, Oramar Suyu, Şemdinli Çayı ve Rubozik Suyu ve Nehil Suyu. Ovalar; Gevaş Ovası, göller; Gelyaşin, Sat Reşko, Bay ve Supadurak, Seyyid Han ve Golan’dır.

İl topraklarında yetiştirilen başlıca tarım ürünleri;  arpa, darı, mısır, çavdar, çeltik (pirinç), nohut, fasulye, mercimek, patates, soğan, biber, patlıcan, salatalık, kabak, taze fasulye, taze soğan, lahana, marul, sarımsak ve tütündür.

Sanayi

Sanayi anlamında diğer illere göre gelişemeyen illerimizden olan Hakkâri’de bulunan başlıca sanayi kuruluşları; un fabrikası, süt fabrikası, tütün fabrikası, et kombinası, halı dokuma atölyeleri, köylerde halı ve kilim atölyeleri ile hızar atölyesi.

Bu firmalarımız reklamlarını yaparak şehir içi şehir dışı ticaretini yapmaya çalışmaktadır. İnnova reklam ajansı olarak bizler ilimizin ticari hayatının güçlenmesi, vatandaşlarımızın eskisinden daha güçlü ticari faaliyet gösterebilmesi için reklam faaliyetlerimizde indirimli fiyatlarımızla desteğimizi veriyoruz. İnnova reklam ajansı olarak bizler Türkiye Cumhuriyeti esnafının doğudan batısına kadar yanında ve destekçisiyiz. Web sitesi, reklam ve tanıtım faaliyetlerinden faydalanmak isteyen Hakkari esnafımız vergi levhalarını bize mail attıkları takdirde web sitesi ve reklam çalışmalarımızı yarı fiyatına yapacağımız iletmek isteriz.

İnnova reklam ajansı Hakkaride reklam, Hakkaride reklam ajansı, Hakkari reklam, Hakkari reklam ajansı, Hakkari web tasarım, Hakkari reklam tanıtım, Hakkari internet reklamları, Hakkari eticaret sitesi, Hakkari grafik tasarım, Hakkari logo tasarımı, Hakkari en iyi reklam firmaları, Hakkari reklam tanıtım, web sitesi, eticaret sitesi, grafik tasarım konusunda hizmet veriyoruz.

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (1 vote)