Hamamözü Web Tasarım

Hamamözü web tasarım, grafik tasarım, e-ticaret sitesi tasarımı, internet reklamları konusunda profesyonel olarak hizmet veriyoruz. Amasya ilinin 4. büyük ilçesi olan Hamamözü her geçen gün büyümeye devam ediyor. İnnova Web Tasarım Ajansı olarak her şey dahil web tasarım hizmeti veriyoruz. Özgün, kullanışlı, şık web siteleri yapıyoruz. Web sitelerimiz mobil uyumludur. SEO uyumludur, arama motoru optimizasyonunu destekler. Web sitesi ile birlikte alan adı, hosting paketi, kurumsal mail adresi veriyoruz. Teknik destek hizmeti ile mail kurulumunu yapıyor, site yönetim paneli kullanımı konusunda bilgilendiriyoruz. SSL sertifikasını da hizmetimize dahil ederek sitenizin güvenliğini sağlıyoruz. Kısacası tek paketle tüm hizmeti alabiliyorsunuz.

Hamamözü web tasarım

Hamamözü Web Tasarım

Hamamözü web tasarım denilince akla İnnova Web Tasarım Ajansı gelir. Güncel teknolojiler ışığında profesyonel web siteleri yapıyoruz. Mobil uyumlu, SEO uyumlu, orijinal ve lisanslı tasarımlar yapıyoruz. Kullanışlı ara yüzü, uyumlu renkleri ile ziyaretçilerin ilgisini çeken tasarımlar yapıyoruz. Mobil versiyonda hemen ara, whatsapptan yaz gibi butonlar ekleyerek ziyaretçilerin size bir tıkla ulaşmasını sağlıyoruz. Temiz kod alt yapısı ile arama motorlarına dost tasarımlar yapıyoruz.

Web siteleri internet ortamındaki pazarlamacımız gibidir. Online ortamda devamlı sizin hakkınızda bilgileri ziyaretçilere gösterir. Google arama motorunda saniyede yüzlerce kez arama kelimeleri yazılıyor. Bunlardan en az yüzde beşi sizin sektörünüzle ve işinizle ilgili olabilir. Milyonlarca kişi günümüzde interneti kullanarak ürün ve hizmet arıyor. Arayanlardan herhangi biri sizin sitenizi görebilir ve müşteriniz olabilir. Web siteleri bu ihtimali yükselterek daha fazla hedef kitleye ulaşmanızı sağlıyor. Profesyonel web siteleri için lütfen bizi arayın. Aşağıda detaylı olarak web tasarım özelliklerimizi sizler için listeledik.

Web tasarım detayları,

➡️ Türkçe yönetim paneli vardır, kolay kullanım sağlar.

➡️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği bulunmaktadır.

➡️ Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz.

➡️ Mobil uyumludur.

➡️ SEO uyumludur.

➡️ HTML5’tir W3C uluslararası standartlarına uygundur.

➡️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 Yıl boyunca devam eder.

➡️ Canlı destek sistemi vardır, web site chat özelliğiyle müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.

➡️ Hemen ara butonu vardır. Bu sayede mobil cihazlardan giriş yapan müşteriniz numaranızı not almak için uğraşmadan hemen sizi arayabilir.

➡️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.

➡️ Size ve ekibinize kurumsal mail adresi tanımlıyoruz.

➡️ İşletmenizin kullanımlarına uygun geliştirmelere açıktır ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek yazılımlar yapılabiliriz.

➡️ Sipariş formu özelliği vardır.

➡️ Talep formu özelliği vardır.

➡️ Harita konumuz eklenmektedir.

➡️ Web Tasarım alt yapımızın otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (5 votes)