web tasarım blog

Hanak Web Tasarım

Hanak Web Tasarım

İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler Ardahan Hanak web tasarım hizmetleri veriyoruz. Web  tasarımlarımız mobil uyumlu, seo uyumlu, wc3 standartlarına uygun, html5 alt yapısıyla çalışan php yazılımlardır. Hazır tasarımlar kullandığımızda lisanslı tasarımlar kullanıyor sitenizi ömür boyu kullanmanızı sağlıyoruz. Tasarımlarımızın Türkçe yönetim panelli olması sebebiyle dilediğiniz zaman kolayca yeni fotoğraf ve yazı ekleyebiliyorsunuz.

Web tasarımlarımız herşey dahildir. Seo uyumludur arama motorlarında kolayca çıkarsınız. Mobil uyumludur, mobil cihazlar, tablet ve masa üstü cihazlarda uyumlu bir şekilde açılır. Türkçe yönetim paneli vardır kolayca yeni yazı ve içerik ekleyebilirsiniz. Kurumsal mail hesaplarınızla mail gönderebilirsiniz. Canlı destek uygulamamızdan müşterilerinize bir tıkla cevap verebilir yolda bile olsanız ürün ve hizmetlerinizle ilgili bilgi paylaşabilirsiniz. Hemen ara butonları sayesinde ziyaretçileriniz sizi bir tıkla ararlar numaranızı not alma zahmetine katlanmazlar. Dilediğiniz kadar yeni yazı ve yeni içerik ekleyebilmeniz için teknik desteğimiz 1 yıl boyunca devam eder. Kolayca içerik ekler kolayca kullanır yeni müşteriler kazanırsınız. Yeni müşteriler kazanmak için işinizi internete taşıyın. İşinizi internete taşıyın yeni hedef kitleler yeni müşteriler kazanın.

Hanak Web Tasarım
Hanak Web Tasarım

Hanak İlçemiz,

Hanak ilçemiz geçimini tarım ve hayvancılıkla sağlamakta elde ettiği hammaddeleri de işletip ticaretini yapmaktadır. İşletmelerimizin sayısı az olsada ilçenin kalkınması açısından önem arz etmektedir. İşletmelerimizin ve ticaret yapan tüm vatandaşlarımızın yetiştirdiği ürünlerini daha iyi satabilmesi ve yüksek kar elde edebilmesi açısından internet üzerindeki müşteri potansiyelini artırmak isteriz.

Ardahan Hanak ilçemizin profesyonel web tasarım konusunda destekçisi olmaya profesyonel hizmet vermeye 4 yıldır devam ediyoruz.

İnnova Web Tasarım Ajansı Web Tasarım Özelliklerimiz Aşağıdaki Gibidir,

-Türkçe yönetim panelli
-Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği
-Geniş hosting alanı
-Mobil Uyumludur
-Seo Uyumludur
-HTML5’tir W3C Standartlarına Uygundur
-Teknik Destek Hizmetimiz Telefonla ve Uzaktan Bağlantı Yöntemiyle 1 Yıl Boyunca Devam Eder
-Canlı Destek Sistemi Vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
-Orijinal Grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
-Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
Hemen Web Tasarım Hizmeti Almak İçin 0532 683 13 43 Nolu Hattımızı Arayın…

İnnova Web Tasarım Ajansı’nın Hanak ilçesinde verdiği diğer hizmetler aşağıdaki gibidir,

-Eticaret sitesi

– SEO Çalışması

-Grafik Tasarım

-Logo Tasarımı

-İnternet Reklamları

-Sosyal Medya Reklamları

-Kurumsallaştırma Çalışmaları

-Tasarım -Baskı Hizmetleri

-Android Uygulamalar

-IOS Uygulamalar yapıyoruz.

Tüm Hizmetlerimiz için bizlere iletişim sayfamızdaki numaralarımızdan ulaşabilir, mail gönderebilir, canlı destek sistemimizden bizlere tasarımlarımızla ilgili yazabilirsiniz.

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (5 votes)

Hakkında webtasarimci

Ayrıca Kontrol Edin

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri Web tasarım örnekleri web tasarım yaptırmayı düşündüğümüz zaman görmek istediğimiz şablonlardır. Firmalardan …